LEGO Drops Technic Peugeot 9X8 Ahead Le Mans • The Toy Book


منبع: The LEGO Group/The Toy Book

گروه LEGO و Peugeot Sport با هم متحد شده اند تا پژو 9X8 آینده را در قالب LEGO Technic قبل از مسابقه 24 ساعته Le Mans در ماه ژوئن بازسازی کنند.

هایپرکار هیب، از طریق یک ماشین در مقیاس 1:10 با استفاده از طراحی پیچیده LEGO Technic منع، می شود.

،پر رنه هانسن، طراح گروه LEGO می‌گوید: «دو برند ما گرد هم آمده‌اند تا محصولی را ایجاد کنند که دوران جدیدی از مسابقات هیب، و مهندسی را جشن می‌گیرد. بازسازی اشکال و جزئیات چنین خودروی ظریفی با استفاده از ،اصر LEGO Technic کار آس، نبود، اما کار خلاقانه با تیم پژو TotalEnergies در این مورد باعث افتخار بود و من افتخار می کنم که با هم توانسته ایم. برای ساخت هایپرکار واقعی در قالب LEGO Technic.”

LEGO Technic Peugeot 9X8 دارای جزئیات نمادین نسخه واقعی است. | منبع: گروه لگو

مدل LEGO دارای یک موتور V8 متصل به چرخ‌های عقب، یک کپی از موتور الکتریکی متصل به چرخ‌های جلو، ،اصر روشنایی در تاریکی و غیره است.

برای هر دو برند بسیار مهم بود که مدلی را ایجاد کنند که تا حد امکان واقعی باشد. اولیویر جانسونی، مدیر فنی پژو اسپورت می‌گوید: تیم‌های پژو، پژو اسپورت و لگو جلسات متعددی درباره توسعه سیستم‌های تعلیق و هیب، داشتند که نمی‌توان آن‌ها را از ع،‌ها تکرار کرد. “ما از گروه LEGO برای این پروژه تشکر می کنیم، ما بسیار مفت،یم و تحت تاثیر نتیجه نهایی هستیم که بیش از آن چیزی است که می توانستیم تصور کنیم.”

این دو شرکت از ژانویه 2022، پنج ماه قبل از معرفی پژو 9X8، روی نسخه LEGO پژو 9X8 کار می کنند.


منبع: http://toybook.com/lego-drops-technic-peugeot-9×8-set-ahead-of-le-mans/