Threezero Infinity Saga Iron Man 42، 46 و 50 In-Hand Gallery – The Toyark


امروز با یک ع،برداری از چند مورد اخیر برگشتیم Threezero Infinity Saga DLX فیگورهای مرد آهنی – علامت XLII از مرد آهنی 3، مارک XLVI از جنگ داخلی کاپیتان آمریکا و مارک ال از فیلم Avengers Infinity War. این سه به صف رو به رشدی از چهره ها می پیوندند مارک 43 و مارک 44 با نام مستعار هالک باستر که چند وقت پیش نگاهی به آن انداختیم. خط تولید تا کنون بر روی زره‌های مرد آهنی با چند ماشین جنگی که برای خوش شانسی به کار می‌روند متمرکز بوده است، اما آنها با Black Panther و تیزری برای Iron Spider (ما یک چک لیست را بعد از استراحت انجام خواهیم داد) گسترش می‌یابد. هر سه در حدود 7 اینچ ایستاده اند (اگرچه به ،وان یک شکل در مقیاس 1/12 ذکر شده اند) و همراه با رنگ متالیک دایکاست و درجه یک برای جذب آهن در Iron Man هستند. ما این سه مورد را برای مجموعه‌ای سریع از ع،‌های اولیه و چند فانتزی برای نشان دادن آنچه که می‌توانند انجام دهند، اجرا کرده‌ایم. برای بررسی برخی از افکار سریع و ع، های ما با حسن نیت ارائه شده از Threezero به ادامه مطلب مراجعه کنید. به حامیان مالی ما در زیر و/یا ضربه بزنید ThreezeroHK.com برای به دام انداختن کپی های خود، این موارد که امروز در اینجا دیده می شوند به زودی عرضه می شوند یا به زودی ارسال می شوند.

توجه داشته باشید – مرد آهنی مارک هفتم از اولین فیلم انتقام جویان اخیراً فاش شد و این هفته در Pre-Order قرار گرفت!

فیگورهای Threezero DLX Infinity Saga

سرگرمی زمین، فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ، HLJ، انتخاب نخست، ToyGeek، آمازون

افکار کلی:

ابتدا می‌خواهم از Threezero بابت ارسال این نسخه‌های نقد تشکر کنم و از اینکه با آن‌ها کمی تاخیر داشتم عذرخواهی می‌کنم. اخیراً در دسترس بودن با عکاسی کاهش یافته است. هر سه اینها سزاوار یک گا،ی انفرادی عظیم با زمان بازی بیشتر و هر کدام ع، های حماسی هستند. همه آنها نسبت به مقیاس خود درجه یک هستند و شایسته آن هستند. با این حال، به همان صورتی که همه چیز در نهایت من پیش می‌رود، می‌توانست اشتراک‌گذاری این موارد را به دهه 2040 یا چیزی شبیه به آن سوق دهد. :/. نسخه کوتاه، این چیزها عالی هستند، به ع، ها نگاه کنید و سپس به فروشگاه های خود بروید و زره های خود را بسازید. /پایان پلاگین واقعی :).

امیدوارم که گا،ی‌های Iron Man MK 43 و 44 ما را دیده باشید که کارها را برای Threezero در بخش Marvel DLX آغاز کرد. همانطور که آنجا گفتم، فوق العاده است. آنها به شاهکار کوچک، سبک Hot Toys که قبلاً Comicave و دیگران تلاش کرده بودند، ادامه می دهند. همه در محدوده قیمت من،. اینها همین روند را ادامه می دهند. آنها در مقیاس باقی می مانند و دارای همان سطح کیفیت با رنگ، مفصل بندی، الکترونیک و غیره هستند.

42 آن ظاهر نمادین را از Iron Man 3 با رنگ طلایی به ،وان رنگ اصلی کت و شلوار به تصویر می کشد. 46 رنگ قرمز تیره‌تری دارد که در فیلم دیده می‌شود، بنابراین بسته به نوری که در ع،‌هایی که در سرتاسر وب می‌بینید، توجه داشته باشید که بیشتر به رنگ قرمز است. 50 دوران فناوری نانو خود را با Infinity War به تصویر می‌کشد و تنها با چند سلاح دیده می‌شود. بسته لوازم جانبی آینده (در اینجا دیده نمی شود) انتخاب سلاح شما را تقویت می کند، درست همانطور که سایر شرکت ها انجام داده اند.

همه از ساختار و مفصل بندی اولیه ی،، استفاده می‌کنند، با بال‌های پشت، پانل‌های ران و پاهای کشیده که امکان ارسال پویا و زره‌های متحرک شانه را فراهم می‌کنند. هر کدام دارای دو درگاه باتری است، یکی برای چشم و دیگری برای قفسه سینه. دست ها قابل تعویض هستند و روشن نمی شوند. هرکدام همچنین دارای پایه‌ای با زره‌های Mark و آرم Infinity Saga هستند.

در مجموع نمی توانم به اندازه کافی در مورد آنها صحبت کنم. همه ما زره‌های مرد آهنی را در قالب‌ها و مقیاس‌های مختلف دیده‌ایم که به بیش از یک دهه قبل بازمی‌گردد. چیزی که اینها را متمایز می کند کیفیت موجود در آن است، آنها احساس بسیار خوبی دارند. در حالی که در قفسه هستید، با نگاهی گذرا، ظاهری عالی دارد. آنها کمی بالاتر از قیمت عرضه انبوه ،ده فروشی ایالات متحده هستند، اما قیمت بسیار قابل کنترل تر از زره های 1/6 مقیاس است. بنابراین IMO، یک میانه عالی است که بیشتر به سمت سطح بالاتر کیفیت پیش می رود.

ع،‌های ما را در زیر بررسی کنید، و اگر می‌خواهید دنبال کنید، در اینجا یک چک لیست برای آنچه تاکنون فاش شده است، وجود دارد.

چک لیست Threezero DLX (ترتیب نمایش فیلم) (1/20/23)
** نشان دهنده هنوز در مرحله پیش سفارش است

Iron Man Mark 2 (Iron Man) **
مرد آهنی مارک 3 (مرد آهنی) **
مرد آهنی مارک 7 (انتقام جویان) **
مرد آهنی مارک 42 (مرد آهنی 3)
Iron Patriot (Iron Man 3)
مرد آهنی مارک 43 (Avengers Age of Ultron)
Iron Man Mark 43 (Battle Damaged) (Avengers Age of Ultron)
Iron Man Mark 44 (Hulkbuster) (Avengers Age of Ultron)
War Ma،e Mark 2 (Avengers Age of Ultron) **
مرد آهنی مرد آهنی مارک 46 (جنگ داخلی کاپیتان آمریکا)
پلنگ سیاه (پلنگ سیاه) **
Iron Man Mark 50 (Avengers Infinity War)
بسته لوازم جانبی Iron Man Mark 50 (Avengers Infinity War) **
Iron Spider (تیزر) (Avengers Infinity War)

اخبار ما را برای فیگورهای Threezero Marvel DLX در اینجا ببینید.

مرد آهنی مارک 42 004

مرد آهنی مارک 42 004

مرد آهنی مارک 46 012

مرد آهنی مارک 46 012

مارک مرد آهنی 50 012

مرد آهنی مارک 50 012

Threezero Iron Man MK 42 001

Threezero Iron Man MK 42 001

Threezero Iron Man MK 46 002

Threezero Iron Man MK 46 002

Threezero Iron Man MK 50 002

Threezero Iron Man MK 50 002


منبع: https://news.toyark.com/2023/01/20/threezero-infinity-saga-iron-man-42-46-and-50-in-hand-gallery-491941