Spin Master برندهای بین المللی 4 بعدی را به دست می آورد • کتاب اسباب بازی


Spin Master در حال ،ید برندهای 4 بعدی | منبع: 4D/The Toy Book

فصل اکتساب ها در حال اجرا است، و Spin Master Corp. به تازگی یک شرکت دیگر را به مجموعه خود اضافه کرده است.

شرکت پشتیبان PAW Patrol و Rubik’s Cube برای ،ید 4D Brands International در کانادا وارد معامله شد.

4D بیش از یک دهه پیش با پازل‌های Cityscape خود راه‌اندازی شد و از آن زمان به بعد شامل مجموعه‌های ساخت مدل‌های سه‌بعدی است که برای معمایی‌هایی که مایل به ساختن کپی‌هایی از نمادهای فرهنگ پاپ مورد علاقه خود و نشانه‌های تاریخی هستند، گسترش یافته است. 4D شراکت های صدور مجوز را برای ایجاد محصولاتی با الهام از دیزنی، مارول، جنگ ستارگان، هری پاتر، دی سی کامی، و غیره حفظ می کند.

پس از بسته شدن این قرارداد، Shaun Sakdinan بنیانگذار 4D به ،وان مدیر ارشد طراحی به Spin Master خواهد پیوست و در تورنتو مستقر خواهد شد.

A Star Wars TIE Interceptor توسط 4D Puzzles | منبع: 4D

آنتون رابی، یکی از بنیانگذاران Spin Master، می گوید: «در Spin Master، ما همیشه جذب بی زم، و لذت بردن از پازل ها در طول سال شده ایم. پازل‌های 4 بعدی نوآوری‌هایی را برای یک سرگرمی ک،یک ارائه می‌کنند و گیج‌کننده‌ها را با فاکتورهای فرم جدید، جزئیات خارق‌العاده و تجربه‌ای غنی از ساخت، تحت لنز جدیدی قرار می‌دهند. ما رویکرد Shaun به توسعه خلاق را دوست داریم و به ،وان کارآفرینان همکار، سفر او برای تبدیل شدن به یک نیروی م،ب در پازل ها را تحسین کرده ایم. ما نمی تو،م برای همکاری و رشد با هم در آ،ین تلاش خود برای القای نوآوری در این مقوله استراتژیک صبر کنیم.”

طبق گفته The NPD Group، Spin Master دومین تولید کننده بزرگ پازل در ایالات متحده است. انتظار می رود ،ید 4D Brands در ژانویه به پایان برسد.


منبع: http://toybook.com/spin-master-acquires-4d-،nds-international/