SDCC 2023: غرفه Mezco


SDCC می تواند من را به دردسر بیاندازد، زیرا من چیزهای زیادی را شخصاً می بینم که منتقل کردم، اما دیدن شخصاً باعث می شود در تصمیمات تجدید نظر کنم و حتی پول بیشتری ،ج کنم! غرفه Mezco قطعا یکی از آن موقعیت ها برای من امسال بود.

نکته قابل توجه برای من چند صحنه دیوراما بود که نشان می داد برخی از چهره های انجمن رامبل در حال دویدن با افراد شرور مختلف بودند. مقبره پر از مومیایی‌های ،نده که با Doc Nocturnal مبارزه می‌کنند، با انبوهی از مومیایی‌های ،نده انس، و یک آزمایش علمی شگفت‌انگیز که اشتباه مومیایی گوریل را انجام داده است، بسیار جالب است. من می خواهم آن را ب،م.

مجموعه Fantastic Four با دکتر Doom همراه بود و هر دو بسیار چشمگیر به نظر می رسیدند.

مجموعه لاک پشت نینجا به ،وان برداشتی متفاوت از کوارتت که اکنون از انتقال آن پشیمانم واقعاً توجه من را به خود جلب کرد. آنها احساس می کنند ،یبی بین میراژ و ظاهر کتاب فعلی هستند.

چیزهای GI Joe نیز داغ به نظر می رسید. الوار طبقه‌بندی شده Hasbro یک چوب سخت است، اما این چوب برای من فوق‌العاده به نظر می‌رسید. من همچنین خیلی از حال و هوای Roadblock خوشم می آید. کلاه ایمنی تلاقی خوبی بین ظاهر نظامی مدرن و ک،یک است.

پرتره فیگور ایندی عالی است و من از شفافیت کت و شلوار در Toht تحت تأثیر قرار گرفتم.

من نباید در مورد کت و شلوار تعجب کنم زیرا فیگورهای دیک تریسی نیز بسیار تیز به نظر می رسند.

سولومون کین نیز باحال به نظر می رسد.

من همچنین با تمام ارقام 5 امتیازی تحت تاثیر قرار گرفتم. من آنها را دنبال نکرده‌ام، اما مجموعه‌های بازی مقوایی برای Universal-ish Monsters و Doc Nocturnal بسیار سرگرم‌کننده به نظر می‌رسند و من را به کیف حمل قدیمی‌ام Remco برای فیگورهای Universal Monster بردند.

بر،ب ها: Dick T، Doc Nocturnal Fantastic Four Five Points Gorilla Mummy Mezco Mummies One:12 Collective


منبع: http://thefwoosh.com/2023/07/sdcc-2023-mezco-booth/