Ravensburger خط تولید دیزنی 2023 را معرفی می کند • کتاب اسباب بازی


قلعه های دیزنی: مولان | منبع: Ravensburger

سال بزرگی برای گیمرها، گیج‌بازان و طرفداران دیزنی است.

Ravensburger و The Walt Disney Co امسال به ترتیب 140 و 100 سالگرد خود را جشن می گیرند. برای من،ت‌ها، این دو شرکت گرد هم می‌آیند تا خط بازی‌ها و پازل‌های دارای مجوز خود را گسترش دهند، و پیشنهادات جدید این هفته در Spielwarenmesse در نورنبرگ، آلمان معرفی شد.

شروران دیزنی: بازی با ورق
Disney WordAround
دیزنی در سراسر جهان
منبع: Ravensburger

برخی از بازی‌هایی که شرکت‌ها امسال منتشر می‌کنند عبارتند از Disney Around the World، یک بازی رومیزی که در ماه اوت منتشر می‌شود و بازیکنان باید در سرزمین‌های مختلف سفر کنند و گذرنامه‌های خود را مهر کنند. Disney Villains: The Card Game، که اکنون در دسترس است و بازیکنان می توانند در آن نفرین کنند، حریفان ،ابکاری کنند و با بدترین ها رقابت کنند. و Disney WordARound توسط ThinkFun، یک بازی که در ماه مارس منتشر می شود و بازیکنان باید به سرعت سه کلمه با مضمون دیزنی را روی کارت های دایره ای بخوانند.

قلعه های دیزنی: السا
شرور جنگ ستارگان: کایلو رن
شرور جنگ ستارگان: دارث ویدر
قلعه های دیزنی: یاس
منبع: Ravensburger

این یک پرتاب کامل Ravensburger بدون پازل نخواهد بود. مجموعه قلعه دیزنی شامل 10 پازل 1000 تکه ای است که نمای درونی هر قلعه پرنسس دیزنی را نشان می دهد. در این مجموعه قلعه هایی از پری دریایی کوچک، یخ زده، سیندرلا، علاءالدین، و بیشتر. جنگ ستارگان همچنین در بازی امسال با پازل های بدخواه، پازل هایی با الهام از بازی رومیزی که در آن Dark Side ماموریت های خود را تکمیل می کند، نمایش داده می شود. این مجموعه برخی از بهترین شرورهای جنگ ستارگان، از جمله Asajj Ventress، Moff Gideon، Kylo Ren، General Grievous و – البته – Darth Vader را برجسته می‌کند. پازل‌های Disney Princess اکنون در دسترس هستند و پازل‌های شرور جنگ ستارگان اوا، این ماه منتشر می‌شوند.

Ravensburger قبلا با دیزنی در پازل همکاری کرده بود Moana، Frozen، Finding Nemo، Cars، و بیشتر همراه با بازی های رومیزی شرور دیزنی.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خط تولید 2023 Ravensburger، شماره بعدی را بررسی کنید کتاب ،اب بازی – موسوم به کتاب ،اب بازی بزرگ – فرود در 28 فوریه!


منبع: http://toybook.com/ravensburger-disney-2023/