Playfinity بازی های حیاط خلوت را به مسابقات مجازی تبدیل می کند


Playfinity مسابقات مجازی را به بازی های واقعی می آورد! | منبع: Playfinity

با بزرگ شدن، هر بچه ای در حیاط خلوت مسابقه دارد. چه ،ی می تواند بالاتر از ترامپولین بپرد؟ چه ،ی می تواند سریع ترین بیسبال را پرتاب کند؟ Playfinity این مسابقات دوران کودکی را فراتر از حیاط خلوت گسترش می دهد تا بچه ها بتوانند با بازیکنان دیگر در سراسر جهان رقابت کنند. در حال حاضر، Playfinity سه محصول مختلف دارد: Backyard League Baseball، High5 و JumpGames.

لیگ بیسبال حیاط خلوت دقت، مسافت و سرعت را دنبال می کند! | منبع: Playfinity

مجموعه بیسبال لیگ حیاط خلوت دارای توپی است که می تواند دقت، سرعت پرتاب و فاصله پرتاب بازیکنان را ردیابی کند. را لیگ بیسبال حیاط خلوت برنامه داده ها را جمع آوری می کند و از یک مربی مجازی برای کمک به بچه ها برای بهبود مهارت های بیسبال خود استفاده می کند. اگر بچه ها با دوستانشان بازی می کنند، می توانند بازیکنان مهمان را به نمایه خود اضافه کنند تا آمار خود را ایجاد کنند. برای یک چالش اضافی، آنها حتی می توانند با بازیکنان در سراسر جهان رقابت کنند. بیسبال لیگ حیاط خلوت که برای کودکان 6 تا 14 ساله طراحی شده است، به اندازه، شکل و وزن یک بیس بال معمولی است، درست مانند قرارداد واقعی! Backyard League Baseball با قیمت 99.99 دلار در دسترس است.

JumpGames پ، روی ترامپولین را به یک مسابقه جه، تبدیل می کند! | منبع: Playfinity

JumpGames یک ،صر رقابتی به ترامپولین حیاط خلوت اضافه می کند. بچه ها می توانند دستگاه را دور مچ پای خود ببندند و شروع به جهش کنند. هر جهش در تابلوی امتیازات جه، قرار می گیرد جامپ گیمز برنامه، بنابراین بچه ها می توانند مهارت های پ، خود را با سایر بچه ها در سراسر جهان مقایسه کنند. بچه‌ها همچنین می‌توانند بازی‌های مبتنی بر ترامپولین خود را طراحی کنند، امتیازاتی را به ترفندهای مختلف اختصاص دهند و با دوستان خود یا علیه خودشان رقابت کنند. باتری این سنسور تا 80 ساعت دوام می آورد و امکانات فنری را بی پایان می کند! JumpGames با قیمت 79 دلار در دسترس است.

توپ هوشمند High5 با برنامه ای متصل می شود که بازی هایی مانند Hot Potato را تقویت می کند! | منبع: Playfinity

در نهایت High5 یک توپ سافت‌بال و برنامه تطبیقی ​​است که بچه‌ها می‌توانند از آن برای انجام بازی‌هایی از جمله Hot Potato استفاده کنند و برای سریع‌ترین و دورترین پرتاب‌ها رقابت کنند. High5 برای تمام سنین طراحی شده است، بنابراین همه می توانند سرگرم کننده باشند! با قیمت 79 دلار موجود است.

،یب بازی در حیاط خلوت با دنیای مجازی یک مزیت رقابتی به سرگرمی دوران کودکی می‌افزاید. حتی اگر بچه ها همسایه یا خواهر و برادری برای بازی با آنها نداشته باشند، دنیا پر از همبازی های بالقوه است.


منبع: https://www.thetoyinsider.com/playfinity-smart-games-launch/