Mega Dual Attack توسط Mattel) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

با اينكه کوتزالکواتلوس سرانجام در سال 2022 با حسن نیت ارائه شد دنیای ژوراسیک: سلطه، مجموعه داران قدیمی به خوبی می دانند که کنر منتشر کرد ،اب بازی آزدارچید عظیم الجثه در سال 1994، که هنوز برای وبلاگ مورد بررسی قرار نگرفته است (اگرچه می تو،د از بررسی من درباره دنیای گمشده ایده نسبتاً خوبی از چگونگی آن دریافت کنید. پترانودون). همچنین، در تابستان 2019، Mattel یک را منتشر کرد کوتزالکواتلوس برای سری Jur،ic World: Mega Dual Attack.

این ،اب‌بازی خاص در قلب من جای غیرعادی دارد، زیرا آن را در مارس 2020 تنها یک یا دو روز قبل از اینکه کووید-19 باعث تعطیلی همه مشاغل غیر ضروری شود، ،یدم. و من مشخصاً به یاد می‌آورم که در آن زمان با خودم فکر می‌کردم که وقتی همه چیز در عرض چند ماه به حالت عادی برگشت، آن را به پسر بزرگ‌ترم به ،وان پاداش سربازی می‌دهم. چقدر ساده لوح بودم! آه خوب، من آن را در نهایت بدون توجه به آن به او دادم و او و برادر کوچکش از آن زمان با آن بسیار سرگرم شده اند. شما می تو،د از روی علائم ساییدگی و ،اش قابل مشاهده تشخیص دهید.

به هر حال، رنگ اصلی در اینجا قهوه ای مایل به زرد شنی با لکه های ریز قهوه ای متوسط ​​است. براکیوپاتاژیوم کمی صورتی مایل به قهوه ای و آبی مایل به بنفش در بالا رنگ شده است، اما نه در زیر. پروپاتاگیوم و اوروپاتاگیوم نیز در بالا به رنگ صورتی مایل به قهوه ای هستند. پاشیدن رنگ زرد-نارنجی در پشت گردن وجود دارد و رگه هایی از فیروزه که درست روی چشمان نارنجی نارنجی قرار گرفته است. منقار و تاج به رنگ نارنجی بستنی هستند، با رنگ بنفش تیره برای اندازه گیری خوب روی دومی اعمال می شود. در نهایت، زبان صورتی روشن است. این کاملاً ،یبی از رنگ‌ها است، اما جسورتر از بسیاری از گونه‌های موجود پرنده و مارمولک نیست. فقط ای کاش ،مت زیرین بالها، که هم لوگوی JW و هم اپلیکیشن Facts را در خود جای داده است، چند کاربرد رنگ برای آنها داشت.

از نوک منقار گرفته تا پنجه های روی پای عقب، کوتزالکواتلوس حدود 30 سانتی متر طول دارد و طول بال های چشمگیر آن 42.5 سانتی متر است. این باعث می شود که آن را به اندازه ،اب بازی M،ive Attack 2022 برابر کند. زم، که آن یکی برای اولین بار فاش شد، فکر کردم که ماتل به سادگی سر و نیم تنه ،اب‌بازی 2019 را بازسازی کرده است، اما معلوم شد که آنها واقعا قالب‌های کاملاً جداگانه‌ای هستند، بنابراین به ماتل کمک می‌کنم که گوشه‌ها را برش ندهد. قابل توجه ترین تفاوت بین دو آژدارشید، جدای از طرح های رنگی، این است که مدل 2022 دارای یک تاج مثلثی شکل در جلوی چشمان خود است در حالی که در اینجا یک تاج بلندتر و صاف در بالای جمجمه خود دارد. بدون جمجمه کامل کوتزالکواتلوس هنوز پیدا شده و شرح داده شده است، اما بیشتر ترمیم‌ها، اعم از مجسمه‌سازی، ،تی، یا ترسیمی/نقاشی، به نظر می‌رسد که به نفع تاج مسطح است. سر و نیمه اول گردن دارای بافتی فلس دار است، اما بقیه ،مت های گردن و بدن و اندام ها پوشیده از الیاف پیکنوفیبر است. بالها دارای بافتی چروکیده و پاها دارای ردیفهای ضخیم فلس مانند فلس پرنده است. تن، نسبی سر و بدن ممکن است تا حدودی پایین باشد، اما برخلاف برخی دیگر از ،اب بازی های ماتل، واقعاً هیچ چیز اغراق آمیز یا هیولایی در این مورد وجود ندارد. کوتزالکواتلوس. من فکر می کنم بسیار جذاب تر از هر کدام به نظر می رسد پترانودون ها.

اندام‌های عقبی که از پ،تیک نرم ساخته شده‌اند، در ناحیه ، می‌چرخند و به اندازه‌ای است که ،اب‌بازی به‌گونه‌ای بنشیند. بال‌ها در مچ دست تا می‌شوند یا باز می‌شوند و به شما این امکان را می‌دهند که پتروزار بزرگ را طوری جلوه دهید که در حال خم شدن یا اوج گرفتن است. توجه داشته باشید، برخی از کارشناسان این ادعا را دارند کوتزالکواتلوس فقط قادر به انجام دوره های کوتاه پرواز مانند یک بوقلمون وحشی یا یک بوقلمون بود. دیگران همچنان استدلال می کنند که این در واقع یک پرواز قدرتمند بود. من گمان می کنم که ا،ر بچه ها ترجیح می دهند با موقعیت دوم بروند.

فشار دادن دکمه جلویی در پشت ،اب بازی باعث پایین آمدن گردن و بسته شدن سریع صورتحساب می شود. چیزهای سرگرم کننده، اگرچه صورتحساب برای گرفتن محکم ،اب بازی های کوچکتر بسیار صاف است. با فشار دادن دکمه عقب، بال ها بالا و پایین می شوند. هر دو ترفند را می توان به طور همزمان فعال کرد مشروط بر اینکه انگشت شست اپراتور به اندازه کافی بزرگ باشد که هر دو دکمه را بپوشاند.

حمله دوگانه مگا کوتزالکواتلوس یک ،اب‌بازی پتروزار واقعاً سرگرم‌کننده و تأثیرگذار است که هم پسرانم و هم خواهرزاده‌ام همیشه از بازی با آن لذت می‌برند و تا به حال به خوبی از آن بازی برخوردار بوده است. من خودم آن را به M،ive Attack ترجیح می دهم. مدت‌هاست که متوقف شده است، بنابراین تنها شرط شما یافتن آن در eBay یا برخی از صفحات فروش آنلاین است. مثل همیشه، با آرزوی موفقیت!

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.


منبع: https://dinotoyblog.com/quetzalcoatlus-jur،ic-world-mega-dual-attack-by-mattel-2/