Kinder Egg با NBA برای همکاری جدید 12 Mascot متحد می شود


با 12 تیم برای انتخاب، هر بچه می تواند یک دوست برای تماشای بازی داشته باشد! | منبع: Ferrero

Kinder Joy، تخم مرغ Ferrero با یک غذای شکلاتی خامه ای در یک نیمه و یک ،اب بازی در ،مت دیگر، بسکتبال را به دسر می آورد!

تخم‌مرغ‌های Kinder Joy جدید NBA دارای طلسم‌های بسکتبال معروف هستند که کاملاً جیبی هستند تا علاقه‌مندان به ورزش کوچک بتوانند در حال حرکت باشند. طلسم های مختلفی که بچه ها می توانند در تخم مرغ خود پیدا کنند عبارتند از: آتلانتا ها،، بوستون سلتی،، شارلوت هورنتز، شیکاگو بو،، هیوستون راکتز، لس آنجلس کلیپرز، میامی هیت، میلواکی با،، اورلاندو مجیک، فیلادلفیا 76رز، سن آنتونیو اسپرز، و تورنتو رپتورز.

تخم‌های NBA دارای طراحی بسکتبال هستند تا آنها را متمایز کند. | منبع: Ferrero

بچه ها می توانند هر یک از طلسم ها را با اسکن کنند Applaydu برنامه ای که از واقعیت افزوده استفاده می کند تا به بچه ها اجازه دهد با ،اب بازی های Kinder Joy بازی کنند. این برنامه در حال اضافه ، ویژگی های ویژه برای تخم مرغ های بسکتبال جدید است و در فروشگاه App و Google Play در دسترس است.

Kinder Joy علاوه بر آب نبات ک،یک خود، تعدادی تخم مرغ با مضمون نیز دارد. ما در مورد صحبت کرده ایم آواتار قبلاً تخم‌مرغ مصرف می‌کرد، اما Kinder Joy برای عید پاک، تعطیلات زمست،، فضای بیرونی و موارد دیگر ،یب‌های ،اب‌بازی و خوراکی نیز دارد.

تخم‌مرغ‌های جدید Kinder Joy NBA اکنون در ،ده‌فروشی‌های مختلف در دسترس هستند. سفر بعدی به خواربارفروشی، رقصنده کوچک مورد علاقه خود را یک خوراکی من، برای آنها تهیه کنید!


منبع: https://www.thetoyinsider.com/kinder-joy-nba-news/