Jada Toys با کلکسیون های جدید Spider-Man و Thor به هالیوود سواری اضافه می شود


این خودروهای دایکاست دارای جزئیات پیچیده هستند. | منبع: Jada Toys/The Toy Insider

موتورهای خود را روشن کنید! جادا ،اب بازی جدید منتشر کرده است مارول هالیوود سواری و نانو ف،ات کل،یونی ها. محصولات جدید شامل مرد ،کبوتی ،ه دار Die-Cast Car and Figur, the ثور Dodge Challenger Hellcat Die-Cast Car 2015 with Figur, and Spider-Man Metal Diecast 18-Pack Series 8.

کالسکه مرد ،کبوتی در مقیاس 1:24 اولین خودروی کپی مارول از مجموعه هالیوود رایدز است. مستقیماً از کمیک های اصلی بیرون کشیده شده است، با چهره ک،یک مرد ،کبوتی روی چرخ ها. قاب کالسکه با الگوی وب قرمز پوشانده شده است، در حالی که کاپوت آبی با چراغ های جلو زرد است. همراه با یک مجسمه مرد ،کبوتی در حالت خمیده است.

Dodge Challenger Hellcat T،r 2015 نیز در مقیاس 1:24 با بال های کلاه ایمنی پررنگ ثور بر روی پانل های جانبی نقش بسته است. درها و صندوق عقب خودرو به رنگ آبی روشن باز می شوند تا فضای داخلی قرمز رنگی را نمایان کنند. این مجموعه با یک مجسمه ثور ساخته شده است که چکش نمادین خود، Mjolnir را بالا می برد.

Spider-Man Metal Diecast 18-pack Series 8 | منبع: جادا تویز

بسته 18 فیگور دارای شخصیت‌های متنوعی از دنیای مرد ،کبوتی است. برخی از نسخه های جدید سری 7 عبارتند از Spider-Man، Carnage، Sandman و Mysterio. علاوه بر این، نسخه‌های کاملاً جدیدی از Silk، Phage، Kingpin، Hobgoblin، Doc Ock، Prowler، J. Jonah Jameson، Toxin و Spider-Girl وجود دارد.

این مجموعه ها در دسترس هستند آمازون برای 24.99-28.99 دلار.


منبع: https://www.thetoyinsider.com/jada-toys-marvel-،llywood-rides-news/