Staring Lineup NBA Series 1


،یب اصلی به لطف Hasbro بازگشته است و اولین سری فوق ستاره های NBA امروزی را نشان می دهد. ما این فرصت را داشتیم که به لیست کامل، خوب، نگاه کنیم – پس بیایید و آنها را بررسی کنید!

از دوران جو، خاطرات بسیار خوبی از شروع ،یب دارم. من بیشتر یک کل،یونر کی سی رویا، بودم، اما شانس و پایان های دیگری نیز از تیم های مختلف داشتم. من بیشتر یک طرفدار ورزش های معمولی هستم، اما آن چهره های از پیش طراحی شده در گذشته در مجموعه ای که تحت سلطه چیزهایی مانند لاک پشت های نینجا، شکارچیان ارواح و دیگران بود، بسیار سرگرم کننده بودند.

بنابراین، وقتی اعلام شد که ه،رو قرار است ،یب اولیه را بازگرداند، من بسیار علاقه مند بودم که مسیری که آنها در پیش خواهند گرفت را ببینم. این ارقام فوق‌العاده قابل‌قابلیت جدید، کامل با شباهت‌های قانع‌کننده، و برندسازی کامل و دقیق، مطمئناً دیدنی هستند، و مطمئناً در سطحی کاملاً متفاوت از آنچه که قبلاً به‌،وان فهرست اولیه می‌شناختیم، هستند.

در حالی که من بسیار مجذوب برخی از سوپراستارهای “ک،یک” بیشتر می شوم، این اولین سری NBA بازیکنان غالب و محبوب امروزی را حمل می کند، بنابراین تنوع زیادی در خارج از دروازه ایجاد می کند. این موج اول متشکل از لبرون جیمز، استفن کوری، ج،س آنتتوکومپو، لوکا دانچیچ، جوئل امبیید، جا مورانت، تری یانگ و جیسون تاتوم است. همانطور که گفتم، این برخی از بزرگ‌ترین سوپراستارهای NBA را پوشش می‌دهد، و همچنین به خوبی نماینده تیم را ارائه می‌دهد.

همانطور که اشاره کردم، این ارقام در حدود 30 نقطه بیان فوق العاده قابل استفاده هستند. این به شما توانایی دستیابی به ژست های نمادین بسیاری را می دهد و از دریبل های مچ پا ش،ته تا دانک های پوستری حرکت می کند. پیراهن‌ها کمی ژست بالاتنه را محدود می‌کنند، اما خیلی بد نیست. پیراهن‌ها، کفش‌ها، جوراب‌ها و غیره کاملاً مارک‌دار نیز به ایجاد حس اصالت با این چهره‌ها کمک می‌کنند و برندسازی به یک چیز بزرگ در ورزش‌های مدرن تبدیل شده است. خوب است که می بینیم این بازیکنان به طور دقیق نمایش داده می شوند.

هر فیگور در یک جعبه بدون پ،تیک بسته بندی شده و شامل فیگور پایه، دست های قابل تعویض (یکی با توپ بسکتبال آرم ویلسون)، پایه سه ،متی و یک کارت معاملاتی است. این بدان م،است که مهره ها در هر یک از فیگورها ی،ان هستند و جایگاه به دستیابی به ژست های پرش کمک می کند که به ویژه برای چهره های NBA مهم است.

من فکر می‌کنم تیم ه،رو در اینجا نیز کار بزرگی با شباهت‌ها انجام داد. از آنجایی که من و جوئل امبید در دانشگاه مادری مش، هستیم، تقریباً با او آشنا بودم، و او عالی به نظر می رسد. بقیه بازیکنان هم همین کار را می‌کنند، و باز هم، فکر می‌کنم برای خطی مانند این واقعاً مهم است. من می گویم که، در حالی که می دانم آنها برخی از گران ترین قطعات هستند، من آرزو می کنم که هر فیگور دارای یک پرتره جایگزین باشد. همه شباهت ها خوب هستند، اما همه آنها فاقد شدتی هستند که وقتی بازیکنی در حال غوطه ور شدن است یا فقط تمام توانش را می دهد، ظاهر می شود. اینها سرهای “ع، بازیکن” خوبی هستند، اما امیدوارم که در ادامه بتو،م برخی از ظاهرهای من، در بازی را نیز ببینیم.

علاوه بر این، من یک حلقه بسکتبال نیز می خواهم. منظورم این است که شما باید یکی را داشته باشید که به این چهره ها کمک کند تا سطح دیگری از ژست پویا داشته باشید، بنابراین امیدواریم چنین چیزی برای آینده نیز در کارت باشد. شاید هم یک بسکتبال شل. گذشته از آن، من فکر می کنم دست های اضافی من، هستند و به افزایش بیان فیگورها کمک می کنند.

اینها در حال حاضر هستند از طریق Hasbro Pulse در دسترس است. تعدادی از ارقام در حال حاضر فروخته شده اند، اما من معتقدم که تعداد بیشتری در راه است و در آینده از طریق سایر رسانه ها عرضه خواهند شد. من علاقه مندم ببینم در آینده چه اتفاقی می افتد، نه تنها برای NBA، بلکه برای سایر ورزش ها نیز. من مطمئناً به برخی از بچه های MLB، NFL و NHL علاقه مند می شوم، و اگر آنها ک،یک می شدند، من واقعاً به دردسر می افتادم! آیا می تو،د برخی از بازیکنان دوران تیم دریم مانند جردن، مجیک و برد را تصور کنید؟ همه آنها می توانستند آیزیا توماس را انتخاب کنند! یا کریم، دکتر جی و ویلت دهه 70/80؟ شگفت انگیز.

منتظر اطلاعیه های بیشتر از Hasbro به زودی باشید!

جیمز له برون

استف کری

جی،س آنتنتو،مپو

لوکا دونسیچ

جوئل امبید

من مورانت

جوان تربيت كنيد

جیسون تاتوم

*با تشکر از Hasbro برای ارسال این نمونه ها برای ما برای یک ویژگی.

درباره نویسنده پست

وی بی

خب، من شیفته گرینلند هستم. من از مس،ه ، حیوانات، اکشن فیگورها و دیدن افرادی که برای جان خود می دوند لذت می برم.


منبع: http://thefwoosh.com/2023/01/hasbro-staring-lineup-nba-series-1/