Geosternbergia (مجموعه میراث جهانی ژوراسیک) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

Mattel تا سال 2004 مشکلات توزیع جدی داشت. چند موج آ، سری بتمن به سبک کمیک بوک و همچنین برخی از چهره‌های بتمن تنها در اروپا و گاهی در آمریکای لاتین منتشر شدند. آنها نیز اغلب بهترین بودند. چرا این را مطرح می کنم؟ زیرا ماتل همچنین بهترین یا جالب‌ترین چیزهای دنیای ژوراسیک را در ایالات متحده به دلایلی کنار گذاشته است. سری Destruct-A-Saur از شخصیت‌های اولیه پادشاهی سقوط کرده جهان ژوراسیک به نظر می‌رسید که مقصد آمریکای لاتین و برخی از بخش‌های ج، غربی ایالات متحده باشد، البته در تعداد بسیار محدود. آنها را بررسی کردم پترانودون اینجا. میراث مورد انتظار اسپینوزاروس تنها در اروپا دیده شده است. و Fox اروپایی به استثنای برخی استثناها از Target Exclusive مانند Amber Collection، Hammond Collection و Legacy Collection لذت نمی برد. به همین دلیل است که کل،یونرهایی مانند من، امپراتور دی،ات، اغلب در نهایت مقدار زیادی پول برای حیواناتی که مطمئناً ارزش قیمت آن را ندارند، ،ج می‌کنند. میراث ژئوسترنبرگیا، همراه با JPIII Female Velociraptor هرگز آن را در حالت ،تی قرار ندادم، و پس از اینکه به من گفتند صبور باشم و منتظر بمانم، صبرم تمام شد و در نهایت رقم را در AliExpress به قیمت 60 دلار ،یدم. خوشبختانه من یک کوپن داشتم، اما ارزش این رقم کمتر از یک چهارم آن است. آیا ما؟

من از آسیا وارد شده است، بنابراین بسته بندی با آنچه ما در ایالات متحده تهیه می کردیم، متفاوت است، بسته بندی استاندارد بین المللی به زبان های ،یسی، اسپ،ایی و فرانسوی. از آنجایی که یک کل،یونر شل بودم، از بسته بندی خلاص شدم و نمی دانم اشتباه بود یا نه. اوه خوب، اینطور نیست که من قصد فروش آنها را دارم.

من فکر می کردم این یک ابزار جدید از دیگر پیکره های کوچکتر Pteranodon از خطوط قبلی ماتل است، اما این یک قالب کاملاً جدید است. خط Dominion Legacy عمدتاً شامل ابزارهای جدیدی است که دارای بر،ب اسکن روی یک برگه یا ویژگی‌های اکشن متفاوت هستند، اما همچنین به ما Kosmoceratops، و در حال حاضر این. قالب های کاملا جدید! این واقعیت به تنهایی باید به این رقم یک ستاره اضافی بدهد.

رنگ ها قشنگن بال ها به رنگ زرد ، روشن، با نوارهای قهوه ای در بالا ریخته می شوند. بال چپ دارای یک زبانه است که باز می شود تا کد اسکن برنامه Dinosaur Facts آشکار شود. کمی بزرگ است، و دقیقاً همینطور روی آن بود Dsungaripterus، و در حال حاضر در توپانداکتیلوس، که امیدوارم به زودی بررسی کنم. فشار دادن دکمه باعث می شود بال ها به هم بزنند. ترجیح می دادم مثل دو موردی که الان به آنها اشاره کردم به صورت توپی به هم متصل شده باشند. بدنه به رنگ آبی ریخته شده است و الیاف پیکنو در پشت آن حجاری شده است، چیزی که مجموعه هاموند نداشت. اما اینجاست که همه سرگرمی ها به پایان می رسد. فک ها دارای دندان هستند و این غیرقابل قبول است زیرا هنر پیش تولید و تصویر نهایی نشان می دهد که پترانودون از دنیای گمشده دندان نداشت. آنها در پارک ژوراسیک III اضافه شدند. این چیزی نیست که شما فقط نادیده بگیرید. این HC Geosternbergia، و این رقم در همان زمان منتشر شد. نباید دندان داشته باشد، مگر اینکه آنها کوچکتر را قالب‌گیری/بازسازی کنند پترانودون ارقام برای بالا بردن تاج. اما به نظر می رسد یک قالب جدید است که متأسفانه با دندان می آید. این به راحتی بدترین ،مت یک ،اب بازی خوب است. همه چیزهای مثبتی را که در موردش گفتم حذف می‌کند و نه یک، بلکه سه ستاره، از جمله ستاره اضافی که قبلاً به آن داده بودم، حذف می‌کند.

نمی دانم چرا این کار را می کنند. من می دانم که تیم HC با موضوع اصلی متفاوت است، اما این حیوانات باید بهتر تحقیق شوند، منظورم این است که آنها مرحله اضافی را انجام دادند و نام آن را گذاشتند. ژئوسترنبرگیا، زم، که باید می شد پترانودونهمانطور که در اینجا توضیح دادم. اینها بودند پترانودون برای دنیای گمشده، و آنها دندان نداشتند. چرا آن ها این کار را انجام دادند؟ چرا دندان هایی را به گونه هایی اضافه می کنند که دندان نداشتند و وقتی شکل جه، دندان داشت، آن را برمی دارند؟ من نمی دانم. من خیلی برای این رقم ،ج کردم زیرا یکی در Mattel گفت که آنها برای بازار بین المللی غیر ایالات متحده بهتر هستند، یا شاید تارگت آنها را در فروشگاه های خود نمی خواست زیرا گیره ها پر از چیزهای Legacy بودند (آنها نبودند، دایناسورهای Legacy نهایی شامل از ولوسیراپتور، گالیمیموس و دیلوفوزاروس بسیار غیر معمول بودند و معمولاً در پشت چهره های دیگر پنهان می شدند). چه خوب که قرار است آن را به سقف آویزان کنم تا مجبور نباشم دوباره با آن کار کنم یا به فک هایش نگاه کنم. حالا من یک یا دو کلیه را برای JPIII Female رها می کنم Velociraptor در Aliexpress، جایی که من آن را پیدا کردم پترانودون با قیمتی تا حدودی بهتر از مکان هایی مانند ebay که حتی در آنها لیست نشده است.

اگر به دلایلی مجبور به ،ید این رقم شدید، اسکن کد را فراموش نکنید. من شرط می بندم که یک اسکناس 10 دلاری به زودی در Target نشان داده می شود. یا نه.

اوه نه، حتی مدل تصویر گرافیکی رایانه‌ای نیز روی برنامه به اصطلاح «حقایق» وجود دارد. من خیلی تمام شده ام.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.


منبع: https://dinotoyblog.com/geosternbergia-jur،ic-world-legacy-collection/