Faber-Castell کیت های جدید صنایع دستی را با الهام از دنیای اریک کارل عرضه می کند • کتاب اسباب بازی


کاترپیلار گرسنه در باغ کوچک خودش. | منبع: Faber-Castell

Faber-Castell با The World of Eric Carle Brand همکاری می کند تا مجموعه ای از کیت های صنایع دستی و فعالیت را راه اندازی کند. بهار امسال، برند خلاقیت برای کودکان فابر کاستل، محصولات هنری مبتنی بر کتاب‌های معروف اریک کارل را به قفسه‌ها عرضه خواهد کرد. این اتحاد برای دنیای برند اریک کارل و خلاقیت برای کودکان توسط نماینده انحصاری مجوز جه، Joester Loria Group گرد هم آمده است.

نام تجاری Creativity for Kids به طور مداوم لوازم هنری و صنایع دستی با کیفیت بالا را ارائه می دهد که خلاقیت کودکان را الهام می بخشد. کیت های صنایع دستی جدید اریک کارل، هیجان بصری و لمسی را به داستان های حیوانات ک،یک او اضافه می کند. کودکان 3 سال به بالا می توانند بر اساس تصاویر رنگارنگ و داستان کاترپیلار که عاشق خوردن میان وعده است، با فعالیت های هنری مختلف شرکت کنند.

«دنیای اریک کارل» مدت‌هاست که به دلیل توانایی‌اش در پرورش عشق کودکان به ادبیات و یادگیری و در عین حال تشویق بازی‌های تخیلی مورد تحسین قرار گرفته است، بنابراین ما بسیار مفت،یم که با مجوز ادبی همکاری کنیم تا مأموریت خود را در غنی‌سازی زندگی از طریق خلاقیت و خود ادامه دهیم. اسکات فلین، رئیس و مدیر عامل شرکت فابر کاستل ایالات متحده آمریکا می گوید.

باغ بسیار گرسنه کاترپیلار آماده رشد بر اساس مجموعه خلاقیت برای رشد کودکان است که کودکان می توانند از آن برای تزئین، کاشت و پرورش تراریوم خود استفاده کنند. در یک اتاق آفتاب‌گیر در کنار تراریوم‌هایشان، بچه‌ها می‌توانند Suncatcherهای «Very Hungry Caterpillar Sticker Suncatcher»، آفتابگیرهای جسورانه با بر،ب‌های شفاف و ،باندن پنجره‌ها را بسازند.

بچه های تئاتر از عروسک های داست، کاترپیلار بسیار گرسنه لذت خواهند برد. آن‌ها می‌توانند مهارت‌های زب، و تخیل خود را با تزئین عروسک‌های درخشان با شکل‌های نمدی پوست‌کن و ب،بان و اجرای نمایش‌های خودشان توسعه دهند.

کاترپیلار بسیار گرسنه در داخل یک تراریوم دستی

مجموعه های فعالیت کاترپیلار Very Hungry به بچه ها اجازه می دهد جنبه هنری خود را نشان دهند. | منبع: Faber-Castell

این اشکال نمدی در محصول The Very Hungry Caterpillar Fun Felt Play نیز وجود دارد. این فعالیت هنری با پایان باز به بچه ها امکان می دهد نسخه خودشان از داستان اریک کارل را تعریف کنند و خلاقیت و توانایی های تخیل خود را گسترش دهند.

بچه‌ها همچنین می‌توانند در مجموعه ع،‌های The Very Hungry Caterpillar Craft & Play Pictures که شامل 3 تصویر مختلف است، با مواد مختلف مانند بر،ب و پاپ پوم هنرسازی کنند. در نهایت، کاترپیلار My Book Tote بسیار گرسنه، همراه کاملی برای کتابخانه است. کیف برزنتی شامل اشکال پارچه‌ای با پوسته و ،باندن واضح برای تزئین است.

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات خلاقیت برای کودکان اریک کارل قبل از انتشار بهار، به این سایت مراجعه کنید www.fabercastell.com.


منبع: http://toybook.com/faber-castell-launches-new-craft-kits-inspired-by-the-world-of-eric-carle/