Diabloceratops (Jurassic World Dino Trackers, Wild Roar by Mattel) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسور خود از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

زمان بررسی سالانه یک سراتوپسیان بزرگ ماتل فرا رسیده است. از سال 2018، Mattel هر سال یکی از اینها را منتشر می کند و آنها همیشه جزو ،اب بازی های مورد علاقه من از Mattel هستند. امسال این یک است دیابلوسراتوپ ها، بخشی از خط Dino Trackers Mattel. Dino Trackers چیست؟ مرا می زند! به هیچ چیز ربطی نداره برخی از دایناسورهای موجود در این موج دارای تج،ات ردیابی هستند که می‌پوشند دیابلوسراتوپ ها یکی از آنها نیست آیا دایناسورها ردیابی را انجام می دهند یا در حال ردیابی هستند؟ من نمی دانم. بسته بندی ابزار ردیابی نشان می دهد که هر دایناسور در موج از یک بیوم خاص می آید. در این حالت، کاکتوس در گوشه سمت راست بالای جعبه نشان دهنده آن است دیابلوسراتوپ ها حیوان بیاب، است به نظر می رسد ماتل در حال بازی با مفهوم ردیابی دایناسورهای وحشی است، اما آنها در مورد آن خیلی منسجم نیستند. من به جرات می گویم که Mattel تلاش می کند تا مفاهیم خود را بیابد و اجرا کند بدون اینکه چیزی از قبل وجود داشته باشد که ،اب بازی ها را به آن گره بزند. این باعث می شود متعجب شوید که Mattel تا چه زم، دیگر به فعالیت های خود ادامه می دهد دنیای ژوراسیک خط اصلی بدون هیچ فیلمی در آینده، اما با توجه به اینکه مجموعه هاموند در مراحل ابتدایی خود قرار دارد، و مجموعه ک،یک تازه راه اندازی شده در سال 93 که قرار است برای اولین بار عرضه شود، Mattel هیچ نشانه ای از کندی را نشان نمی دهد.

به فرض Dino Tracker اهمیتی ندهید، ما برای تضمین تولید ،اب‌بازی‌های دایناسور به بهانه‌ای نیاز نداریم. با بسته‌بندی که مدت‌ها بازیافت شده است و هیچ ابزار ردیابی واقعی با این شکل وجود ندارد، این یک ،اب‌بازی دایناسور دیگر ماتل در میان بسیاری از ،اب‌بازی‌های موجود در قفسه من است. تا به حال، من از تمام سراتوپسیان های ماتل که بررسی کرده ام تحسین کرده ام. بیایید ببینیم اینجا درست است یا نه.

دیابلوسراتوپ ها تنها از یک نمونه متشکل از یک جمجمه جزئی و بخشی از فک پایین شناخته شده است. اما از آنجایی که طرح‌های بدن سراتوپسی بسیار محافظه‌کارانه هستند، می‌تو،م آن را ،ن بزنیم دیابلوسراتوپ ها حدود 15 اینچ (4.5 متر) اندازه گیری شد. اندازه ماتل 11.5 اینچ است و در بلندترین نقطه خود حدود 5.25 اینچ است. این رقم را در مقیاس 1/15 قرار می دهد و روند ماتل را در ارتقاء بسیاری از سراتوپسیان های خود ادامه می دهد. هیچ نظری در مورد کم حجم نیست تریسراتوپسماتل در نهایت از آن مراقبت می کند.

این ،اب بازی در محدوده سایز متوسط ​​و بخشی از مجموعه Wild Roar، اساسا Roarivores است. Mattel ویژگی اکشن را به ،وان “حالت های تهاجم” تبلیغ می کند. من در مورد هیچ کدام نمی دانم، ،اب بازی یک سوئیچ در پشت دارد که صداهای غرغر می کند و سر را به چپ و راست می چرخاند. این سوئیچ شبیه دکمه‌های کشویی است که چند سال پیش Mattel مورد علاقه بود، اما موقعیت خنثی آن در وسط است و برای کار ، با آن باید آن را به چپ و راست فشار دهید. ،اب بازی در مکان ها نیز مفصل بندی می شود. اندام های جلویی می توانند به داخل و خارج چرخیده و به طور کامل به اطراف بچرخند. اندام های عقبی به سمت بیرون می چرخند و همچنین می توانند به طور کامل به اطراف بچرخند. دم می تواند بیهوده به اطراف بپیچد.

به طور خلاصه به دقت اشاره می کنیم، زیرا این کاری است که ما در اینجا انجام می دهیم، این ،اب بازی دارای بسیاری از نادرستی های آناتومیکی است که Mattel به آنها معروف است. جای تعجب نیست که پاها همه به هم ریخته اند و هیچ شباهتی به پاهای سراتوپسی واقعی ندارند. دم نیز به طرز عجیبی بلند است. سراتوپسیان ها دم های کوتاهی داشتند. Mattel می‌توانست این دم را تا نصف اندازه‌اش کوتاه کند و در این فرآیند در مصرف مواد صرفه‌جویی کند و در عین حال ،اب‌بازی دقیق‌تری بسازد. ناامید کننده است، ماتل به طور مداوم به سراتوپسیان های خود دم هایی بسیار بلند می دهد در حالی که به تروپودها دم هایی بسیار کوتاه می دهد.

با “شاخ شیطان” طول، در بالای زواید که نام دایناسور را به این ،اب بازی داده است، به وضوح یک ،اب بازی است. دیابلوسراتوپ ها. اما همچنین شاخ بینی کوچکی وجود دارد که دیابلوسراتوپ ها نداشت. این واقعیت که ماتل این بوق غیر ضروری را اضافه کرده است اما حوصله نقاشی آن را نداشته است تا حدودی سرگرم کننده است.

آنچه ،اب‌بازی در دقت فاقد آن است، با جزئیات دقیق و مجسمه‌سازی چشمگیر آن را جبران می‌کند. این شکل بزرگ، حجیم و ترسناک با شانه های ضخیم و اندام عقبی قدرتمند است. جزئیات ریز به راحتی روی سر و با پوششی از مقیاس های کوچک و نامنظم با اندازه های مختلف قابل درک است. حتی پشت فریل با فلس‌ها و شاخ‌ها با خطوط ریز دقیق است.

بقیه ،مت‌های بدن نیز دارای جزئیات ریز مقیاس است، به خصوص پاها. ،مت زیرین عمدتاً صاف شده است، اما جزئیات مقیاس در اینجا نیز آشکار است. علاوه بر این، مقداری عضله زیرین، چین و چروک‌های پوستی و ظاهری تا حدودی آویزان شده که وزن حیوان را به‌طور مؤثری نشان می‌دهد، به دست می‌آید. اخیراً، به نظر می‌رسد که کل،یونرها به Mattel روی آورده‌اند، حتی تا آنجا پیش رفته‌اند که آنها را با Hasbro مقایسه می‌کنند. من در بین آنها نیستم. اگرچه برنامه‌های رنگ مورد توجه قرار می‌گیرند و جزئیات را از دست می‌دهند، کار روی ،اب‌بازی‌های Mattel همچنان تحت تأثیر قرار می‌گیرد.

وقتی صحبت از برنامه های رنگ شد، آنچه در اینجا داریم هم ساده است اما هم موثر است. این ،اب‌بازی بیشتر قرمز رنگ است، که انتخابی من، برای «صورت شاخ‌دار شیطان» است. فک پایین، اندام های جلویی و زیر تنه به رنگ ، مایل به قهوه ای روشن است. ورمیک،یون قهوه ای تیره روی چشم ها و به صورت پاشیده شدن عمودی بر روی لبه ها پخش می شود. دم به سختی به رنگ قهوه ای تیره است و اگرچه جزییات کوچکی است، اما تفاوت خوبی با دم های تک رنگ دارد.

تنها شاخ های نقاشی شده روی این ،اب بازی، شاخ های ابرو و دو شاخ بلند روی تراشه است. ژوگال و اپو،یپیتال ها بدون رنگ هستند. واقعاً مایه شرمساری است که ماتل اینها را روی آن نقاشی کرده است پنتاسراتوپ و در نتیجه فوق العاده به نظر می رسد. منقار روی فک پایین و ناخن ها نیز رنگ نشده است. چشم ها زرد با مردمک های سیاه و گرد است.

با Kaiyodo و Safari دیابلوسراتوپ ها.
با و مجموعه ای از ماتل دنیای ژوراسیک ،اب بازی ها

به طور کلی، اگر تا این لحظه از سراتوپسیان های ماتل لذت برده اید، احتمالاً این یکی را نیز دوست خواهید داشت. برای من، طبق معمول، با این موج، جزو برجسته های پیشنهادی ماتل است. به لطف رنگ‌آمیزی و تزئینات منحصربه‌فرد سر، در ،یب با دیگر سراتوپسیان‌های بزرگ ماتل نیز کاملاً چشمگیر به نظر می‌رسد و به گردآوری مجموعه‌ای از اکشن فیگورهای سراتوپسیایی کمک می‌کند. ماتل دیابلوسراتوپ ها در حال حاضر در فروشگاه ها و آنلاین موجود است و با قیمت حدود 17.99 دلار به فروش می رسد.

شما می تو،د با ،ید دایناسور خود از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.


منبع: https://dinotoyblog.com/diabloceratops-jur،ic-world-dino-trackers-wild-roar-by-mattel/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=diabloceratops-jur،ic-world-dino-trackers-wild-roar-by-mattel