Cooperoceras (دنیای ماقبل تاریخ توسط CollectA) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

در طول 3 سال گذشته، CollectA پنج سفالوپود منقرض شده در سنین زمین شناسی بین اردویسین و کرتاسه تولید کرده است. دستاوردی باشکوه که به نظر می رسد به پایان رسیده است، افسوس که هیچ سرپایی برای سال 2023 اعلام نشده است. اما ناامید نشوید، با ارقام کو،وچوس و آنومالوکاریس on the ،rizon CollectA به رگه های خود در انتشار متنوع ترین و جالب ترین مجموعه موجودات ماقبل تاریخ از هر شرکت اصلی ادامه می دهد. برای سال‌های متوالی، CollectA ثابت کرده است که هیجان‌انگیزترین شرکتی است که می‌تواند تماشای کل،یونری باشد که چیزی بیش از دایناسورها را می‌خواهد که قفسه‌هایشان را تزئین کنند.

امسال ما یک Cooperoceras از CollectA، عضوی از خانواده Tainoceratidae در راسته Nautilida. نظم Nautilida امروزه با اعضای این جنس ادامه دارد ناتیلوس و آلوناتیلوس. اتفاقا CollectA ساخت a ناتیلوس همچنین برای خط ماقبل تاریخ خود، اما از آنجایی که آنها موجود هستند، باید وبلاگ دیگر را بررسی کنید بررسی آن. Cooperoceras در دوران پرمین در آمریکای شمالی و اروپای کنونی زندگی می کرد. نوع گونه، C. texanum، در تگزاس کشف شد و در سال 1945 شرح داده شد. Cooperoceras پوسته ای به طول حدود 4 اینچ (10 سانتی متر) و ارتفاع 3 اینچ (7.5 سانتی متر) داشت به طوری که شکل CollectA را به اندازه کافی به مقیاس 1/1 نزدیک می کرد.

CollectA Cooperoceras به وضوح با موجود طراحی شده بود ناتیلوس در فکر. با خوشه‌ای از “شاخک‌ها” که تعداد آنها بسیار بیشتر از 8 تا 10 زائده سرپایان کلوئیدی (ماهی مرکب، اختاپوس و ساعد ماهی) است، از نظر بصری بیشتر شبیه بستگان نزدیک‌تر خود است. ناتیلوس بین 60 تا 90 شاخک دارد که از نظر فنی سیری نامیده می شوند. مانند سیری یک ناتیلوس، آنهایی که روی شکل هستند نیز فاقد هر گونه پد یا مکنده هستند. CollectA Cooperoceras همچنین دارای یک کاپوت و سیفون (هایپرنوم) حجاری شده است که از آن برای حرکت با نیروی محرکه جت استفاده می کند. باز هم مثل یک ناتیلوس.

با پوسته بصری متمایز خود، جای تعجب نیست که CollectA تصمیم به ساخت یک ع، گرفته است Cooperoceras به مجموعه سرپایان خود اضافه کنند. مطمئناً در میان جمعیت برجسته است. پوسته گرد است، مانند یک ناتیلوس یا آمونیت اما با یک سوراخ باز که آن را شبیه دم پیچ خورده یا مارپیچ ناتمام می کند. در امتداد لبه های پوسته یک سری خارهای خمیده وجود دارد که در زندگی ممکن است توخالی باشند. یک شیار کم عمق در امتداد سطح زیرین پوسته حجاری شده است. به طور کلی، به نظر می رسد بسیار شبیه فسیل های واقعی است Cooperoceras، یا تصاویر کمی از آن در گوگل وجود دارد. ا،ر تصاویر گوگل از Cooperoceras از این ،اب بازی هستند

شباهت با الف ناتیلوس همچنین بر روی کار نقاشی گسترش یابد. سیری به رنگ نارنجی کم رنگ و سفید با لکه های قهوه ای است. هود صورتی است و در امتداد لبه های آن به رنگ سفید با لکه های صورتی تیره تر محو می شود. پوسته واقعاً باشکوه است، با رنگ مادی مروارید مانند و ،یب رنگ سفید و صورتی کم رنگ. چشم ها طوری رنگ می شوند که شبیه چشم های سوراخ سوزنی ساده a ناتیلوس. ناتیلوس دید عالی ندارند بنابراین تصور می کنم در مورد شکل CollectA بتو،م چنین فرض کنیم Cooperoceras نمی کند. حدس می زنم این بدان م،است که خارها بیشتر برای دفاع هستند تا نمایش.

این یا نه Cooperoceras آ،ین سفالوپودی است که ما از CollectA دریافت می کنیم. من هنوز از اینکه فقط پنج تا از این حیوانات شگفت انگیز را با هم در قفسه خود به نمایش می گذارم خوشحالم. آنها با هم نشان دهنده برجسته در مجموعه من و اگر Cooperoceras آ،ین نفری است که به آن می‌پیوندد، ما بدون هیچ سوالی با نت بالا می‌رویم. در انتخاب سرپایان خود، CollectA در انتخاب جنس هایی که همگی از نظر بصری از یکدیگر متمایز هستند، هوشمندانه عمل کرده است، به طوری که هر یک از آنها متمایز باشد و همچنان از بقیه تعریف کند. من گمان می‌کنم که در آینده سفالوپودهای بیشتری از CollectA ببینیم، و من شخصاً امیدوار به اندازه استاندارد مینی آنها هستم. فارغ التحصیل شد. فقط زمان مشخص خواهد کرد، اما تا زم، که آنها به بیرون کشیدن این حیوانات مبهم ادامه دهند، توجه من را جلب خواهند کرد. CollectA Cooperoceras برای سال 2022 جدید است و حدود 10 دلار به فروش می رسد.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

همچنین بازدید از …


منبع: https://dinotoyblog.com/2022/12/26/cooperoceras-prehistoric-world-by-collecta/