Ceratosaurus (2021) (دزدانه) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

بررسی و ع،‌های Prehistory Resurrection، ویرایش شده توسط Suspsy

در سال 1994، Schleich خط تولید ماکت‌های دایناسور را که اکنون متوقف شده بود، منتشر کرد که احتمالاً ،‌ترین، زشت‌ترین و افتضاح‌ترین شکل دایناسور تولید شده تا کنون را شامل می‌شد. سراتوزاروس مجسمه سازی، در حالت چهارپا. در نهایت در سال 2005 بازنشسته شد. برای سال 2021، Schleich نسخه جدید و بسیار بهبود یافته ای را منتشر کرد که موضوع این بررسی است. فیگورهای دایناسورهای آنها اغلب مورد توجه و یا از دست دادن است، و من فکر می کنم این یکی هیچ کدام نیست. این می تواند به دلیل برخی ژست ها و ژست ها بهتر باشد، اما به نظر من یکی از بهترین تلاش های شلیچ است. تصاویر نمونه اولیه من را از این رقم دور کرد، اما در شخص بسیار زیباتر به نظر می رسد.

سه نوع وجود دارد سراتوزاروس: C. dentisulcatus، C. Magnicornis، و C. nasicornis. من متخصص نیستم اما در C. dentisulcatus ترمیم ها، شاخ بینی و دو تاج جلوی چشم بزرگتر، برجسته تر و پر زرق و برق تر از C. nasicornis ترمیم ها از این رو این، همراه با شکل سر، من را به این نتیجه می رساند که این رقم بر اساس نوع گونه است. C. dentisulcatus (اگر اشتباه می کنم تصحیح کنید). از نظر طول، شکل کمی بیش از 8 اینچ یا 20 سانتی متر و از نظر ارتفاع حدود 4.25 اینچ یا حدود 11 سانتی متر است.

بیایید به جذابیت اصلی این شکل برسیم: طرح رنگ. یکی از چیزهایی که من با شلیچ دوست دارم، طرح ها و ال،ای رنگی پر جنب و جوشی است که آنها برای پیکره های دایناسور خود استفاده می کنند، اگرچه گاهی اوقات به نظر می رسد که از چیز دیگری مانند 2021 کپی شده اند. باریونی، داشتن طرح رنگی مشابه با سوکومیموس از وب سایت رسمی دنیای ژوراسیک یا 2022 ماژونگازاروس داشتن همان طرح رنگی یکی از پادشاه دایناسور. اما در اینجا طرح رنگ اصلی به نظر می رسد (اگر اشتباه می کنم تصحیح کنید) و در واقع بسیار زیبا و چشم نواز است. در حال حاضر توافق بر این است که شاخ بینی امضا شده حیوان برای جذب جفت، ارعاب رقبا یا شناسایی اعضای گونه‌های خود استفاده می‌شود، مشابه اینکه بسیاری از پرندگان و ،ندگان امروزی از رنگارنگ برای چنین اه،ی استفاده می‌کنند. به نظر می‌رسید که شلیچ این را درک کرده باشد، زیرا آنها به دنبال یک قرمز مایل به قرمز برای شاخ و دو تاج بودند. همین امر برای نواحی اطراف چشم و میخ هایی که در طول بدن قرار دارند نیز صدق می کند. چشم ها زرد با مردمک های سیاه است. دندان ها سفید و داخل دهان و بافت پوستی که فک بالا و فک پایین را به هم متصل می کند صورتی روشن است. با این حال، من نمی دانم چرا زبان به رنگ قرمز روشن است و همان رنگ داخل دهان نیست. برای من، این بلافاصله واقع گرایی شکل را می شکند.

نیمه بالایی بدن نارنجی است که به رنگ برنزه ای برای نیمه پایینی ادغام می شود، یک انتقال صاف که به خوبی کار می کند. ردیف‌هایی از لکه‌های سیاه روی بدن وجود دارد که روی ، و ران‌ها به هم می‌رسند. لکه های سیاه من را به یاد یک کفتار خالدار مدرن می اندازد. اگر آلوزاروس پس شیر ژوراسیک بود سراتوزاروس کفتار بود کوچکتر بودن از آلوزاروس، ممکن است از کشتارهای قبلی استفاده کرده باشد. نمی‌دانم این دلیلی است که Schleich روی این شکل لکه‌های سیاه قرار داده است یا خیر، اما در هر صورت، این یک طرح رنگی خوب انتخاب شده است. یک شستشوی قهوه‌ای تیره روی بدن اعمال شده است که به پوست کمک می‌کند تا بافت پوست و ماهیچه‌ها به خوبی ظاهر شود. در نهایت، پنجه ها قهوه ای تیره هستند. به طور کلی، کار رنگ به خوبی و بدون ش،گی اعمال می شود (اما نمی دانم که آیا این فقط برای کپی من صادق است یا خیر) و یک طرح رنگ بسیار خوب انتخاب شده است.

فک پایین از سراتوزاروس بیان شده است. در پشت گردن یک درزی وجود دارد که واقع گرایی شکل را می شکند، اما آنقدرها هم حواس پرتی نیست. سوراخ های بینی و گوش حجاری شده است. دندان ها صاف و گرد هستند که یک نقطه ضعف است، اما این برای شلیچ طبیعی است و احتمالاً برای ایمنی کودک است. روی گردن یک بالش وجود دارد که مرا به یاد مارمولک های مدرن می اندازد که لمس خوبی است. ردیف‌هایی از استئودرم‌های حجاری‌شده در مسیر بدن وجود دارد که مشخص است این حیوان در زندگی داشته است. در حالت گام به گام با بدن متمایل به چپ، پای راست به سمت عقب کشیده شده، و دم منحنی در تماس با زمین مجسمه سازی شده است. پاها کمی بزرگ هستند، اما نه چندان واضح. در مورد جزئیات، شکاف هایی روی شاخ و تاج ها حجاری شده است که واقعاً زیبا به نظر می رسند.

فلس های کوچک و ریز حجاری شده تمام بدن را پوشانده است. چین‌هایی در پایه گردن و چین‌هایی در ناحیه معده وجود دارد که به‌دلیل بلند شدن پای راست از روی زمین، به نظر کشیده می‌شوند. پاها دارای اسکیت‌های پرنده‌مانند و زیبا هستند که با شستشوی قهوه‌ای تیره برجسته می‌شوند. و با حرکت به سمت دم، می تو،د چین های پوستی را دوباره ببینید که در پایه دم کشیده می شوند. در مجموع، یک کار با جزئیات بسیار دقیق.

حالا برای دقت و نادرستی، از اولی شروع کنید. شاخ بینی نمادین و تاج های پیش از مدار وجود دارند و به درستی شکل گرفته اند، شکل سر درست است، اندام های جلویی دارای تعداد ارقام صحیح هستند. سراتوزاروسو در نهایت، ردیفی از سنبله‌ها در مسیر بدن و ردیف‌هایی از استئودرم‌ها روی بدن وجود دارد که مشخص است حیوان دارای آن‌ها بوده است. در مورد عدم دقت، ابتدا سر بسته بندی شده است. واضح است که بازوها خیلی بزرگ هستند و مچ ها به صورت پرانتزی هستند. پاها کمی بزرگ هستند، شاید برای پایداری، اما نه چندان واضح. همچنین، سراتوزاروس بدنی باریک و عضل، داشت، اما این شکل آن را به صورت یک مارمولک شاخدار بزرگ و چوب بر نشان می دهد. و بارزترین عدم دقت و ویژگی ناپسند این فیگور ژست است. در حالت سه پایه قرار دارد و دمش با زمین تماس دارد. نمی‌دانم چرا شلیک به این شکل پاهای بزرگی داد اما همچنان یک موقعیت سه پایه را انتخاب کرد. حداقل این ژست اغراق آمیز نیست و به اندازه چهره های دیگر مانند پاپو آزاردهنده نیست. Giganotosaurus.

پس چگونه این کار را انجام می دهد سراتوزاروس کرایه؟ به گفته من یکی از تلاش‌های بهتر شلیخ است، اما نکات مهم در مورد مجسمه‌سازی و دقت ذکر شده در بالا و ژست ممکن است ،، را که به دنبال پیشنهادهای واقعی و دقیق هستند، خفه کند. درسته که خیلی بهترن سراتوزاروس مدل‌های موجود مانند مدل بی‌نقص CollectA و Papo’s کاملاً «عجیب‌کننده» اما بازخو، دقیق، پس چرا این یکی را تهیه کنید؟ خوب، اگر شما یک فرد کامل هستید یا به پیشنهادات Schleich علاقه دارید، این یکی برای شماست. باید در هر جایی که فیگورهای Schleich فروخته می شود یا از طریق فروشگاه های آنلاین مانند آمازون یا eBay.

از آیفون من ارسال شد

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

همچنین بازدید از …


منبع: https://dinotoyblog.com/2022/12/30/ceratosaurus-2021schleich/