Cartoonito قسمت‌های جدید «Batwheels»، «Sesame Street» و موارد دیگر را در ماه مه منتشر می‌کند


مدرسه تقریباً تمام شده است و Cartoon Network، Max، و Cartoonito سرگرمی‌های بچه‌ها را در ماه مه به اتاق‌های نشیمن دارای تهویه مطبوع شما می‌آورند!

خانواده ها می توانند منتظر ،مت های جدیدی از نمایش های محبوب مانند چرخ خفاش، خیابان کنجد، ما بچه ،س ها، و تایتان های نوجوان برو!، همراه با پخش خانوادگی سریال عرف، Gremlins: Secrets of the Mogwai. به علاوه، تعداد زیادی فیلم مورد تایید کودکان وجود دارد!

به HBO Max سر بزنید تا با ،مت‌های جدید سریال آشنا شوید چرخ خفاش و خیابان کنجد که هفته گذشته پخش شد در “C Ya Later”، آ،ین ،مت از خیابان کنجد، گروه راک HAIM آهنگ الفبا را می خواند.

به دنبال اقدام بیشتر هستید؟ ،ط بعدی از چرخ خفاش اپیزودها، ماشین نمادین زن گربه ای، کیتی را برای اولین بار برای انجام یک بازی حماسی بت-بال زنده می کند. اپیزودهای آینده حتی The Riddler را به نمایش می‌گذارند که او در شهر گاتهام ویران می‌کند.

هر شنبه صبح، بچه ها می توانند ،مت های جدید سریال را تماشا کنند تایتان های نوجوان برو! در شبکه کارتون بچه‌ها همچنین می‌توانند ماراتن آ، هفته روز یادبود را در هر ،مت از برنامه تنظیم کنند کریگ کریکاز جمله ،مت‌های «قلب جنگل». پس از ماراتن، پنج ،مت جدید در تاریخ 29 مه نمایش داده می شود.

سریال جدید توسط تهیه کنندگان اجرایی استیون اسپیلبرگ و تزه چون ساخته شده است. | منبع: WarnerMedia

سری جدید ،میشن، Gremlins: Secrets of the Mogwai، مطمئناً در این تابستان موفقیت آمیز خواهد بود. پیش درآمدی برای موجود خیالی این مجموعه داستان ماجراهای خانواده وینگ و برخورد آنها با موگوای جوان به نام گیزمو را روایت می کند. فصل 1 در مجموع 10 ،مت خواهد داشت که دو ،مت اول آن در 23 مه نمایش داده می شود. پس از هفته نمایش، هر پنجشنبه دو ،مت جدید منتشر می شود. در این سریال یک بازیگر تمام ستاره و مهمانان ویژه ای مانند ساندرا اوه و زک گالیگان حضور خواهند داشت.

در نهایت، خانواده‌ها می‌توانند هر آ، هفته برای تماشای یک فیلم خانوادگی هماهنگ کنند. ،یب این ماه شامل پا کوچک، اسکوب، و Unicorn: Warriors Eternal Marat،n. پس بنشینید، استراحت کنید، و از لحظاتی خنک با بچه‌هایتان با این خوراکی‌های من، برای بچه‌ها لذت ببرید!


منبع: https://thetoyinsider.com/cartoonito-new-episodes-may-2023/