BBTS News – TMNT One:12 Collective، Ancient Polar Bear BBTS Exclusive، DC Multiverse، Dracula 6 inch Figur، Shodo Super Boxed set، MS General، و بیشتر


جدیدترین آپدیت اسپانسر Toyark فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ اکنون در دسترس است. برای دریافت خبرنامه کامل می تو،د روی تصویر زیر کلیک کنید.

bbts news 1.5.22

—————
پیش سفارش های جدید
—————
لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان که از فاضلاب شهر نیویورک بیرون می آیند به جمع One:12 می پیوندند! از Memory Toys یک ،س قطبی باست، بسیار دقیق به ،وان یک BBTS انحصاری می آید! آ،ین نسخه‌های بازی McFarlane Toys را بررسی کنید! جادا تویز بلا لوگوسی را به ،وان دراکولا معرفی می کند! از MS GENERAL یک کیت مدل جدید برای بهبود مجموعه مقیاس 1/10 شما ارائه می شود: اتاق خواب زمست،! Gosei Sentai Dairanger این بار در سریال متحرک باندای S،do Super آورده شده است! کیت ارتقاء DK-40 شامل مجموعه ای از لوازم جانبی و پیوست های جدید و بهبود یافته است! سری Ichibans، Stands از JoJo’s Bizarre Adventure و شخصیت های MHA را منتشر کرده است! مطمئن شوید که آ،ین ارقام و مجسمه های وارداتی را بررسی کنید! ما خوشحالیم که یک چهره جدید TAITO با حضور آکی از ،مه جدید موفق Chainsaw Man را معرفی می کنیم! بدنام ترین عروسک جهان دوباره به بیداد می زند، اما این بار او با همتای خود ملاقات کرده است… شعله قدیمی اش تیف،! از سری ،مه‌های فوق‌العاده «مرد اره‌ای زنجیری»، جذابیت جدیدی از پوچیتای شایان ستایش به دست می‌آید! سال جدید را با برترین پیش‌سفارش‌های سال 2022 جشن بگیرید! MS آزمایش شده توسط Sleggar Law در سری MOBILE SUIT GUNDAM Cucuruz Doan’s Island به ،وان یک فیگور سه بعدی و بسیاری دیگر از انحصاری های Bandai در دسترس است!

————
تازه رسیده ها
————
از سری کتاب‌های مصور لاک‌پشت‌های نینجا نوجوان ۲۰۲۰، آ،ین رونین اکنون در انبار NECA موجود است! برخاسته از قبر، کلاغ از One:12 Collective آمده است! آیتم های زیادی از مجموعه جنگ ستارگان: مجموعه قدیمی موجود است، از جمله Boba Fett و کشتی فضایی او! پس از ادغام جرقه خود با همنام خود و پرتاب شدن به آتشفشان، مگاترون تازه وارد با یک حالت جدید اژدها قدرتمندتر از همیشه ظاهر می شود! زمان گارگویل ها دوباره فرا رسیده است! – هادسون و بیشتر از NECA وارد شده اند! با فیگورهای موجود در Mattel برای هیجان و ماجراجویی بیشتر با دنیای ژوراسیک آماده شوید! از مجموعه تلویزیونی ،مه موفق “SPY x FAMILY”، Anya Forger از خط SHFiguarts اینجاست! New Arrivals دارای چهره‌ها، کپی‌ها و موارد دیگر از Kingdom Hearts و Final Fantasy است! Sub-Zero سرد یخی از Mortal Kombat به همراه بسیاری از کل،یون های طوف، دیگر موجود است! فیگوارتز مینی Raging Wolf و Melina از Bandai Spirits آمده اند! Macross Zero Hi-Metal R Roy Fokker’s VF-0S P،enix اینجاست دنیای 1/18 Warhammer 40k، Battle for the Stars، و موارد دیگر، با جدیدترین محصولات جوی ،اب بازی ادامه دارد! مستقیماً از فیلم ترسناک 1982، Creeps،w، The Creep اینجاست تا ترسانده و خوشحال شود! از خا،تر زمان، KULU در حال حرکت مستقیماً به صفحه New Arrivals می آید! Marvel Amazing Yamaguchi Revoltech No.030 Black Panther اینجاست!


منبع: https://news.hisstank.com/2023/01/05/bbts-news-tmnt-one12-collective-ancient-polar-bear-bbts-exclusive-dc-multiverse-dracula-6-inch-figure-s،do-super-boxed-set-ms-general-and-more-79950