AllRightsReserved x مجموعه برنز 20th Anniversary KAWS


مستقر در هنگ کنگ همه حقوق محفوظ است خود را آغاز می کند بیستمین سالگرد جشن با مجموعه ای از نسخه محدود KAWS مجسمه های برنزی، در کل 12. این نسخه پرمخاطب، طرح‌هایی را نشان می‌دهد که از مجموعه کارهای مداوم این هنرمند با شخصیت همراه و BFF امضا شده است. تعدادی از قطعات بر اساس مجسمه های او ساخته شده اند KAWS: تعطیلات رویدادهای جه، تولید شده با AllRightsReserved.

از ارتفاع کاراکتر 3.74 اینچ تا 6.89 اینچ، دوازده طرح برنز جدید مشکی شامل زمان تنهایی، در این زمان، BFF، تخته سنگ تمیز، صبح بخیر، اینجا امروز، عبور از، دیدن، پناه، فضا، هنوز لحظه ای، و تماشا ،. این قطعات جدیدترین نمونه هایی از کاوش KAWS از احساسات انس، و روابط با یکدیگر از طریق شخصیت هایش هستند.

نسخه های 250 (w/50 AP)، هر مجسمه با امضای KAWS و شماره سریال قطعه حک شده است. مجسمه‌ها در یک جعبه چوبی با یک کارت COA فیزیکی با ضربه زدن به خود عرضه می‌شوند که به کل،یونرها این امکان را می‌دهد تا از یک برنامه برای دریافت گواهی دیجیتالی مالکیت (NFT) با ضربه زدن به تلفن روی کارت استفاده کنند. به دلیل تقاضای زیاد، مجسمه‌های برنزی از طریق «قرعه‌کشی» (قرعه‌کشی) از سایت فروشگاه DDT تا دوشنبه (12.19) ساعت 2 بامداد به وقت محلی به قیمت هر کدام 21980 دلار HK (2800 دلار) ارائه می‌شوند. مجموعه کامل نیز با قیمت 263,760 دلار HK (~ 33,603 دلار) در دسترس خواهد بود. اولویت قرعه کشی با ،، است که به دنبال ،ید مجموعه کامل هستند. لطفاً توجه داشته باشید که فقط پرداخت با ارز دیجیتال (از طریق Coinbase) پذیرفته می شود.
منبع: https://www.vinylpulse.com/2022/12/allrightsreserved-x-kaws-20th-anniversary-bronze-collection.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=allrightsreserved-x-kaws-20th-anniversary-bronze-collection