Acrocanthosaurus (PNSO) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


آکروکانتوزاروس? به احتمال زیاد، اگر از طرفداران دایناسورها هستید، ممکن است با این شکارچی آشنا باشید و حتی از طرفداران بزرگ آن باشید. اما از دنیای دیرینه شناسی خارج شوید و وارد جریان اصلی شوید، بسیاری نمی دانند چیست آکروکانتوزاروس است. برای یک دایناسور بزرگ و بسیار منحصر به فرد، کمی تعجب آور است که به همان نامی که برخی از تروپودهای معمولی به نظر می رسند، نمی رسد. آلوزاروس . این مانند بازیگری است که تمام استعدادها و ویژگی های ستاره ای را دارد اما هنوز نقش فیلم من،ی را برای رسیدن به ستاره شدن پیدا نکرده است. آیا ظاهر آن در ،یب PNSO به تغییر آن کمک می کند؟

آکروکانتوزاروس? به احتمال زیاد، اگر از طرفداران دایناسورها هستید، ممکن است با این شکارچی آشنا باشید و حتی از طرفداران بزرگ آن باشید. اما از دنیای دیرینه شناسی خارج شوید و وارد جریان اصلی شوید، بسیاری نمی دانند چیست آکروکانتوزاروس است. برای یک دایناسور بزرگ و بسیار منحصر به فرد، کمی تعجب آور است که به همان نامی که برخی از تروپودهای معمولی به نظر می رسند، نمی رسد. آلوزاروس . این مانند بازیگری است که تمام استعدادها و ویژگی های ستاره ای را دارد اما هنوز نقش فیلم من،ی را برای رسیدن به ستاره شدن پیدا نکرده است. آیا ظاهر آن در ،یب PNSO 2022 به تغییر آن کمک می کند؟

بسته بندی: جعبه، جزوه و پوستری که همراه مدل است.

اگر درست یادم باشد، فکر می کنم اولین مدل ،اب بازی این دایناسور توسط باتات در دهه 90 معرفی شد، آن مدل برای چندین سال بهترین خواهد بود. از آن زمان به بعد، مدل‌های دیگر از برندهای دیگر به آهستگی سرازیر شده‌اند، اما برای من، هیچ‌کدام از آنها از Battat (پاپو یک مدل قابل توجه ساخته بود) پیشی نمی‌گرفت… تا به حال. پس از مدت ها انتظار، سرانجام PNSO برداشت خود را از این تروپود غیرمعمول منتشر کرد. با فرگوس، PNSO آشنا شوید آکروکانتوزاروساو بخشی از مجموعه مدل‌های حیوانات ماقبل تاریخ آن‌ها که با رشد شما همراهی می‌کنند، شماره 61 است. او بخشی از مجموعه PNSO برای سال 2022 است، گروهی تاثیرگذار و متنوع که از محبوب‌های ک،یک تا بحث‌برانگیز متغیر بود. بنابراین، بیایید نگاهی به این مدل معمایی بیندازیم.

با اولین مدل از Battat که آن را به توده مردم معرفی کرد. مدل پاپو یک چهره خوب اما معیوب است.

با اندازه 12 اینچ طول و قد 4 اینچ، او به راحتی با مقیاس 1:35 کاملاً مطابقت دارد و با سایر مدل های PNSO در همان مقیاس به زیبایی نمایش داده می شود. با کمال تعجب، برای یک جنس که به طور مکرر درخواست شده است، انتشار این مدل آنچنان که انتظار داشتم هیجان ایجاد نکرد. به هر حال، من شخصا از دیدن مق، PNSO با این حیوان هیجان زده بودم و برای من ناامید کننده نبود.

تا حد زیادی طرح رنگ مورد علاقه من در تمام تروپودهای بزرگ PNSO.

سر ظاهری غیرقابل انکار یک چارکارودونتوسورید دارد و به خوبی با شبح جمجمه مطابقت دارد. این مدل، مانند بسیاری از پیشنهادات PNSO، انفجاری از جزئیات شگفت انگیز است. سر بسته به موقعیت مک،، مقیاس های مختلفی را با شکل و اندازه های مختلف نشان می دهد. روی پوزه بزرگ‌ترین این فلس‌ها را می‌بینید، قبل از اینکه وقتی به سمت بقیه سر حرکت می‌کنید به مقیاس‌های بسیار کوچک و ظریف تبدیل شوند. یک برجستگی کوتاه در بالای پوزه وجود دارد که درست بالای چشم ها ختم می شود، نه به بلندی یا تلفظی که در آن می بینیم. آلوزاروس مطابق با تروپودهای اخیر PNSO، لب‌های پر ندارد، مطمئنم که بسیاری از آن شکایت خواهند کرد. من شخصاً ترجیحی ندارم بنابراین این موضوع اصلاً من را آزار نمی دهد.

با برخی از اقوام مشهورتر خود. این گروه اکنون به شکل ،اب بازی به خوبی نشان داده شده است.

فک و ماهیچه‌های مرتبط با آن زیبا هستند و بدون چروکیده شدن انجام می‌شوند. دندان ها به صورت جداگانه تراشیده می شوند و تیزی و شکل خود را حتی در این اندازه کوچک حفظ می کنند. داخل دهان جزئیات فراو، را حتی در مناطقی که به طور معمول مانند سقف قابل مشاهده نیستند به نمایش می گذارد. در مورد نداشتن لب، فکر می‌کنم بارها و بارها در بررسی‌های مختلف گفته‌ام که شخصاً در این مورد ترجیحی ندارم، به‌خصوص وقتی هیئت داوران هنوز آنجا هستند. اما اگر طرفدار ترجیح لب‌ها هستید، مطمئناً با نداشتن این مدل مشکل خواهید داشت. چشم های کوچک توسط چین و چروک ها و پوسته های بزرگتر احاطه شده اند که به خوبی شدت چشم های نارنجی را قاب می کند. دهان البته مفصل است و موقعیت خود را به خوبی بدون لغزش حفظ می کند.

فک مانند تمام تروپودهای PNSO مفصل بندی شده است که به حالت های مختلف اجازه می دهد.

گردن آنطور که باید ضخیم و قدرتمند است و برآمدگی عضله را درست بعد از سر می بینید. چین و چروک های پوستی زیادی در ناحیه گردن و گلو دیده می شود که نشان دهنده تنش و انعطاف پذیری در حین حرکت سر است. همچنین شروع تک ردیف خارهای پشتی را می بینید که از پایه جمجمه شروع می شود و تا دم پایین می رود. این خارها همگی به صورت جداگانه مجسمه‌سازی شده‌اند، اندازه‌های متفاوتی دارند، و همچنین برخی بی‌نظمی‌ها که حسی ارگ،ک به کل چیز می‌بخشد.

شکارچی راس در زمین.

با حرکت به سمت بدن، خارهای عصبی بلند غیرقابل انکار چیزی است که این تروپود را منحصر به فرد و متمایز می کند. خارهای عصبی بلند یک چیز رایج در بسیاری از حیوانات ماقبل تاریخ است که معروف ترین نمونه ها آنهایی هستند که در اسپینوزاروس و دیمترودون، و اخیرا دینوچیروس. ما این خارهای عصبی بلند را در بسیاری از دایناسورهای کمتر معروف دیگر مانند اورانوساروس و روی برخی از ساروپودها. خارهای عصبی بلند اغلب به صورت نگه داشتن بادبان در پشت حیوان به تصویر کشیده می شوند. این البته تا حد زیادی به طول این خارها و شکل آنها بستگی دارد.

خارهای عصبی بلند چیزی است که این تروپود را بسیار منحصر به فرد و متفاوت از دیگران می کند.

بر آکروکانتوزاروس، این خارهای عصبی بلند به اندازه آنهایی که در اسپینوزاروس دیده می شوند، شدید نیستند. این باعث شده است که بسیاری بر این باور باشند که در آکروکانتوزاروس، این شکل بیشتر شبیه شکل ،میش کوهان دار موجود است، ی،ی بیشتر شبیه یک کوهان است تا یک بادبان کامل. این باعث می شود آکروکانتوزاروس از نظر بصری در بین تروپودهای بزرگ منحصر به فرد است و باعث می شود بلندتر به نظر برسد. PNSO به مدل خود یک قوز زیبا و بسیار چشمگیر داد که به تدریج با حرکت به سمت پایین بدن به ارتفاع می رسد. این انتقال تدریجی از نظر بصری خوشایند است و از افراط‌هایی که اغلب در مدل‌های دیگر می‌بینیم اجتناب کنید. جایی که این ستون‌های عصبی بلند شروع می‌شوند، به خوبی با ماهیچه‌های پشتی مشخص می‌شوند که به وضوح محل آن‌ها را در پشت مشخص می‌کند. این قوز بادبان مانند عضل، است و این قوز را تا انتهای دم حفظ می کند. حتی یک برآمدگی عضل، اضافی در پایه دم وجود دارد که نشان دهنده ،بندگی قوی است که دیدن آن بسیار خوب است. خارهای عصبی بلند نقطه برجسته این دایناسور هستند و PNSO کار بزرگی در نمایش این دایناسورها انجام داده است.

تکامل همگرا یا فقط طراحی کارآمد؟ با سایر حیوانات ماقبل تاریخ با خارهای عصبی بلند مشابه.

بدنه اصلی قوی و عمیق است. فلس های پوشاننده بدن بسیار کوچک، ظریف و زیبا هستند. با این فلس‌های ظریف، فلس‌های بزرگ‌تر یا اسکیت‌ها/استئودرم‌ها ،یب می‌شوند که تنوع و بافت‌ها را اضافه می‌کنند. از همه اینها می توان به چین و چروک های پوستی فراوان اشاره کرد، برخی بزرگ، برخی کوچک و ظریف که همگی در کنار هم قرار می گیرند تا حس رو، و حرکتی خوبی به بدن بدهند. بازو تقریباً اندازه و تن، من،ی به نظر می رسد که یک بازو کمی بالاتر از دیگری نگه داشته شده است. پنجه ها به زیبایی و به طور شگفت انگیزی بسیار تیز حجاری شده اند! شما یک پنجه بزرگ شده را مانند آن نخواهید دید آلوزاروس، تا آنجایی که من میدانم آکروکانتوزاروس آنها را نداشت پاها متن، با بدن هستند و بار دیگر قوی تر از پاها هستند آلوزاروس پاها محکم روی زمین کاشته می شوند.

با دو سوپراستار از این خانواده جذاب تروپودهای بزرگ.

وقتی دم در زوایای مختلف دیده می شود ممکن است کوتاه به نظر برسد، اما این فقط یک توهم است. در شخص به راحتی می توان نسبت های واقعی آن را درک کرد. دم قدرتمند است همانطور که با عضله فراوان دیده می شود که در تمام طول بالا و پایین دیده می شود. انحنای جزئی در دم وجود دارد که به آن حس حرکت می دهد. مانند ا،ر مدل های دوپا از PNSO، این نیز یک بار با یک میله شفاف ارائه می شود که برای حمایت از شکل استفاده می شود. خود مدل می تواند کاملاً متعادل روی پاهای خود بایستد، اما به دلیل تن، آن، نه چندان پایدار و با کوچکترین ،زش به راحتی سقوط می کند. میله در هنگام استفاده نه تنها شکل را تثبیت می کند بلکه از تاب برداشتن پاها در زمان اضافه نیز محافظت می کند. این ل،ت بر مدل های دوپا است، به خصوص آنهایی که دارای ،مت جلوی سنگین مانند این هستند.

دم قدرتمند. به تعاریف ماهیچه ای توجه کنید که واقعاً به شما احساس قدرت، حرکت و قدرت می دهد. دم نیز رنگ های زیبایی دارد که واقعا دلپذیر به نظر می رسد.

حالا برای رنگ ها. بررسی مدل های PNSO بدون شروع به نظر رسیدن تکراری دشوار است. نمی توان از روشی که PNSO روی مدل های خود استفاده می کند، قدرد، نکرد و این نیز از این قاعده مستثنی نیست. در حالی که پالت رنگ در رنگ‌های قهوه‌ای مایل به خاکی باقی می‌ماند، سایه‌ها و رنگ‌های زیادی وجود دارد که غنای را اضافه می‌کند که در مدل‌های قبلی دیده نمی‌شود. رنگ پایه کلی قهوه‌ای بژ روشن است که با تابش به بدنه مختلف به سایه‌های مختلفی تبدیل می‌شود. قطعات. در پشت، ما قهوه ای تیره را می بینیم که ،مت بالای بدن را مشخص می کند. هنگامی که به سمت پایین تنه و شکم حرکت می کنید، این به آرامی به سایه های روشن تر تبدیل می شود. این قهوه‌ای تیره با رنگ بژ در لکه‌های دراز متناوب قطع می‌شود که به نوعی نوار بصری جذابی ایجاد می‌کند.

این مدل پیچیده ترین و جالب ترین رنگ بندی را در بین تمام تروپودهای PNSO تا به امروز دارد.

رنگ مایل به خا،تری یک نوار افقی تیره یا واترمارک ایجاد می کند که رنگ های پشتی را از نیم تنه جدا می کند. در زیر این نوار، همان رنگ‌ها و ال،ا تکرار می‌شوند، اما اکنون تارتر به نظر می‌رسند (افکت‌های آبرنگ) و مانند موارد بالا واضح‌تر به نظر نمی‌رسند، زیرا به آرامی با رنگ‌های روشن‌تر تنه ،یب می‌شوند و در نهایت با ادغام با قهوه‌ای روشن محو می‌شوند. ناحیه معده و شکم. سر زغالی/ رنگ خا،تری دودی است که با قهوه ای بژ بدنه اصلی تضاد دارد. همچنین باعث می‌شود که چشم‌های نارنجی روشن به‌طور چشمگیری ظاهر شوند. برای افزودن عمق، لایه‌های قهوه‌ای، زرد، نارنجی، خا،تری، و حتی شاید بنفش/آبی همگی با رنگ زغالی به روشی بسیار ظریف اما مؤثر ،یب می‌شوند.

این مدل حتی با طراحی سنگین جلویی بسیار خوب می ایستد. با این حال، عاقلانه است که از میله پشتیب، برای اطمینان از ثبات استفاده کنید.

مانند بسیاری از مدل‌های PNSO، لایه‌ها و پیچیدگی‌های بسیار بیشتری نسبت به آنچه که در ابتدا به چشم می‌خورد در این مدل وجود دارد، در واقع به دلیل رویکرد چند لایه به نقاشی، می‌تواند بیشتر باشد. علیرغم تسلط رنگ بژ، رنگ های سفید، زرد، سیاه و چندگانه ،یب شده اند که همگی به کل پالت رنگ عمق می بخشند. طرح های الگو نیز چشمگیر هستند و بسیار یادآور مار زنگی هستند. من استدلال می کنم که این پیچیده ترین و بهترین طرح رنگ در تمام تروپودهای شکارچی PNSO تا به امروز است.

یکی از کم ارزش ترین ها از PNSO.

شکی نیست که این مدل در قفسه‌های نمایشگر، حضوری واقعی و منحصر به فرد دارد. در بین تمام تروپودهای PNSO متمایز است. این فوق العاده است که در نهایت تفسیری معاصر از این دایناسور منحصر به فرد به دست آوریم، اکنون اگر می توانستیم برخی از دایناسورهای دیگر را که در کنار آن زندگی می ،د، همراهی کنیم. صادقانه بگویم، من هرگز به این اندازه فکر نکردم آکروکانتوزاروس و تمام ارقام منتشر شده قبل از این هرگز واقعاً من را هیجان زده نکرده اند. اما ورود این مدل نفیس آن را تغییر داد و من خودم را مجذوب این دایناسور مرموز می‌دانم.

مدلی زیبا که از بین مردم متمایز می شود.

PNSO یک رژه طول، از تروپودها را به ما داده است و این مدل تنها یکی از جدیدترین مدل هایی است که به جمعیت ملحق شده است. با وجود مدل های بسیار زیبایی که برای جلب توجه رقابت می کنند، نادیده گرفتن این رقم آسان است. اما برای من، قطعاً خودش را دارد و ارزش توقف و تحسین ظرافت‌ها و هنر فراوان را دارد. خوب، این بررسی ما را به پایان می رساند، از شما برای خواندن متشکریم و امیدواریم از آن لذت برده باشید. تا بعدی سالم و سلامت باشید. به سلامتی!


منبع: https://dinotoyblog.com/2022/12/19/acrocant،saurus-pnso/