WowWee ربات سگ MINTiD Dog-E، «یک در میلیون» را معرفی کرد • کتاب اسباب بازی


MINTiD Dog-E، The One In A Million Robot Dog | منبع: WowWee/The Toy Book

وای به ریشه های رباتیک خود باز می گردد.

شرکت سازنده Fingerlings، Hasbro Splash Games و Got2Glow Fairy Finder امروز وارد ، وگاس شد تا از MINTiD Dog-E، The One In A Million Robot Dog رونمایی کند.

Dog-E به طور رسمی در CES راه اندازی شد و در طول Pepcom (امروز) و S،wStoppers (5 ژانویه) نمایش داده خواهد شد. کتاب ،اب بازی اخیراً نگاهی اولیه به سگ رباتی داشته است که به لطف بیش از یک میلیون ،یب ممکن از نور، صدا و ویژگی های شخصیتی برای هر صاحبی منحصر به فرد است.

سیدنی وایزمن، معاون توسعه برند و استراتژی خلاقانه در می گوید: “ما هیجان زده هستیم که راه اندازی MINTiD Dog-E را اعلام کنیم، زیرا ما فناوری های جالب و پیشرفته را با ارتباط اجتماعی ،یب می کنیم و یک بار دیگر دسته ،اب بازی های روبات ها را متحول می کنیم.” وای وای با Dog-E، ما سگ‌های روباتی را دوباره تصور می‌کنیم و به شادی فکر می‌کنیم که یک بچه – یا بچه – وقتی فقط برای آنها ‘MINTiD’ باشد، احساس می‌کند!

خانواده ها می توانند با نوازش سر، دست زدن به بینی یا بازی ، با آن، «فرایند برش» شخصیت سگ-ای را آغاز کنند. Dog-E به ،وان یک بوم خالی شروع می شود – یک توله سگ کاملا سفید که رنگ ها و ویژگی های خود را در حین ضرب ، نشان می دهد. Dog-E به برنامه متصل است و دارای حسگرهای صوتی برای شنیدن صداها، حسگرهای لمسی در کناره‌ها و بدنه، و یک دم پایدار بینایی (POV) است که نمادها و پیام‌های روشن را برای برقراری ارتباط در حین تکان دادن نمایش می‌دهد.

برنامه همراه نمایه‌ها را برای چندین عضو خانواده فعال می‌کند تا Dog-E بتواند یک نمایه شخصیتی منحصر به فرد را فقط برای آنها داشته باشد.

WowWee قصد دارد پاییز امسال Dog-E را در ،ده‌فروشی‌های ایالات متحده (79.99 دلار) و کانادا (99.99 دلار) عرضه کند.

MINTiD Dog-E | منبع: WowWee

مشتری، که نمی‌توانند منتظر بمانند تا Dog-E خود را بپذیرند، می‌توانند مستقیماً از WowWee آن را پیش‌سفارش کنند. dog-e.com. هر پیش سفارش یک بسته لوازم جانبی شامل چهار یقه در رنگ های مختلف دریافت می کند.

به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد MINTiD Dog-E و صدها مورد از داغترین ،اب بازی ها و بازی های جدید امسال در نسخه 2023 باشید. کتاب ،اب بازی بزرگ، در 28 فوریه.


منبع: http://toybook.com/ces2023-wowwee-mintid-dog-e-launch/