Uranosaurus (Haolonggood) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

27 سال از انتشار بهترین چهره بی چون و چرا می گذرد اورانوساروس تا کنون ساخته شده، Battat اورانوساروستولید شده در سال 1996 برای موزه علوم بوستون. و اگر چه دیگر اورانوساروس ارقام در طول این 27 سال به دست آمده اند، هیچ یک از آنها به اندازه مهارت، دقت و رنگ آمیزی آن شکل نبود. اما با باتات اورانوساروس در حال حاضر یک مجموعه بسیار مورد توجه که شروع به نشان دادن سن خود کرده است، مردم به دنبال جایگزینی مدرن تر، مقرون به صرفه تر و به راحتی در دسترس هستند. چرا که نه؟ با خارهای عصبی بلندش، اورانوساروس یکی از قابل تشخیص ترین و قابل توجه ترین پرنده پاها است. حداقل تا آنجا که به پرنده‌پایان مربوط می‌شود، هیچ چیز دیگری مانند آن در فسیل‌ها وجود ندارد.

به طور خاص، اورانوساروس یک هادروسوریفرم قاعده ای است که نزدیک به ایگوانودون. در مرحله آپتین کرتاسه اولیه در نیجر کنونی و کامرون آفریقا زندگی می کرد. از نمونه های کشف شده در سازند ا،اهاز و کوم شناخته شده است. اورانوساروس در کنار سایر جنس های شناخته شده مانند سوکومیموس، کارکارودونتوزاروس، و سار،وچوس. مجموعه ای خطرناک از همسایگان برای فقرا اورانوساروس.

بنابراین، چه ،ی جدید است اورانوساروس در صحنه ای که قهرمان 27 ساله دویدن را از تخت می اندازد؟ این رقمی است که حدود یک ماه پیش توسط Haolonggood منتشر شد. Haolonggood اخیراً در جامعه جمع‌آوری دایناسورها سر و صدای زیادی به پا کرده است و مجموعه‌ای سریع از چهره‌های دایناسور عالی و مقرون به صرفه را منتشر کرده است که طیف متنوعی از جنس‌های بسیار درخواستی را نشان می‌دهند. به نظر می‌رسد Haolonggood همان کاری را انجام می‌دهد که PNSO در سال 2020 انجام می‌داد و با کمتر شدن تنوع، مکرر و مقرون به صرفه بودن پیشنهادات PNSO، Haolonggood آماده است تا جایگاهی را که به ظاهر PNSO رها کرده است را پر کند.

Haolonggood اورانوساروس در حالت ایستا با یک خم ملایم به سمت راست در بدن خود ارائه می شود. اگرچه اندام های جلویی کاملاً شیک هستند، اما حالت ایستا و اندام های با فاصله زیاد تضمین می کند که شکل ثابت است و بعید است که واژگون شود. این رقم در بلندترین نقطه خود حدود 3.25 اینچ و طول آن 8.375 اینچ است. واقعی اورانوساروس ،ن زده می شود که 23-27 دقیقه (7-8.3 متر) اندازه گیری شده است که این رقم را در محدوده مقیاس 1/35 قرار می دهد.

سر این پیکره بلند، کم و باریک با ده، بدون گونه و منقاری کراتینه است. تاج پایین یا باس پیش چشمی در جلو و بین چشم وجود دارد. من بحث کوتاهی را در انجمن دیدم که باید دو رئیس وجود داشته باشد، در کنار هم به جای یکی در وسط. من شخصاً مطمئن نیستم که چگونه باید به نظر برسد، اما تصاویر جمجمه آنلاین بسیار شبیه چیزی است که من در این ،اب بازی می بینم. با این حال، شکل Battat دو رئیس را نشان می دهد. من قصد ندارم با آن مخالفت کنم، به خصوص که ما نمی د،م بیرون این حیوان چگونه به نظر می رسد.

در بررسی دقیق این رقم، چشمگیرترین و آزاردهنده ترین مشکل عدم وجود سنبله انگشت شست است که به طور قطع می د،م. اورانوساروس داشته است. به اندازه سنبله شست بزرگ نبود ایگوانودون، اما مطمئناً آشکار می شد. بین این و اجرای شش انگشت ماتل، مشاهده عجیبی است که هر دو چهره اخیر اورانوساروس دست این دایناسور را درست نگیرید

اگر بتو،د از کنار پنجه انگشت شست گم شده و رئیس شاید نادرست پیش‌اوربیتال نگاه کنید، این یک چهره استثنایی و واقعی است. خارهای عصبی بلند به طور دقیق رندر می شوند و آنهایی که در بالای اندام های جلویی قرار دارند بلندترین هستند و کمی در بالای ، فرو می روند. آنها بیشتر از یک قوز حمایت می کنند اسپینوزاروس یا دیمترودون-مانند بادبان سوراخ های بینی در بالای پوزه قرار دارند که برای اورانوساروس دقیق است. یک کلوآک حجاری شده نیز وجود دارد.

سطح فوق‌العاده‌ای از جزئیات و توجه به آناتومی تضمین می‌کند که حتی با وجود چند اشتباه، ،اب‌بازی همچنان مانند یک حیوان قابل باور و زنده به نظر می‌رسد. این شکل با مقیاس‌های ریز و سنگریزه‌ای پوشیده شده است که مقیاس‌های ویژگی بزرگ‌تر به‌طور تصادفی توزیع شده‌اند. چین‌های ضخیم پوست در اطراف گردن، مفاصل اندام و ،مت زیرین فیگور فرو می‌روند و وزن زیادی را منتقل می‌کنند. عضلات برآمده ساق پا احساس قدرت و قدرت می دهند.

این اورانوساروسمانند تمام محصولات Haolonggood، در دو رنگ مختلف عرضه می شود. این یکی و یک نوع راه راه سبز و سفید وجود دارد. هر دو به یک اندازه فوق العاده به نظر می رسند، اما من در نهایت این یکی را منحصر به فردتر یافتم. من نیازی به دایناسورهای سبز بیشتری در قفسه ندارم و همچنین ماتل دارم اورانوساروس که دارای رنگ کاری مشابه با نوع سبز Haolonggood است. این یکی به ،وان یک نوع “قرمز آجری” تبلیغ می شود، اما می توانم بگویم که بیشتر یک نارنجی مایل به صورتی مات است. مرزبندی شدید در پهلوها، بدنه نارنجی را از ،مت زیرین سفید متمایل به صورتی جدا می کند.

راه راه ها و لکه های قهوه ای رنگ پیچیدگی خاصی به کار می بخشد. منقار نارنجی است و به زیبایی در بالای پوزه به رنگ زرد با کمی سبز روی باس پیش‌اوربیتال تبدیل می‌شود. یک نوار پشتی آبی پر جنب و جوش از بالای جمجمه، روی پشت قوز دار کشیده شده و سپس به بالای ، ختم می شود. نوک دم نیز آبی است. اضافه شدن رنگ آبی چیزهای زیادی به این شکل اضافه می کند، به خصوص که آبی یک انتخاب رنگی غیر معمول با چهره های دایناسور است. در واقع، بدون آن چلپ چلوپ آبی، احتمالاً با نوع سبز رنگ می‌رفتم. همچنین مقداری شستشوی آبی روی زانوها، مچ پا و انگشتان پا وجود دارد. تمام اندام ها قهوه ای تیره روی خود دارند که باعث می شود پوشیده از خاک به نظر برسند. ناخن ها همه خا،تری و چشم ها زرد با مردمک های سیاه است.

Haolonggood اورانوساروس یک شکل به روز شده بسیار مورد نیاز از یک جنس متمایز است که به شدت در بیشتر مجموعه های دایناسورها گم شده است. با چند نادرستی همراه است، اما این موارد با مجسمه های زیبا و واقعی و رنگ آمیزی پیچیده جبران می شود. مگر اینکه از قبل Battat داشته باشید اورانوساروس، که هنوز هم یک مدل خوب است، پس این رقم در هر مجموعه ای که می خواهد تنوع پرنده پا را برجسته کند، ضروری است.

Haolonggood اورانوساروس با قیمت 28.99 دلار در آمازون و سایر ،ده فروشان آنلاین به فروش می رسد، اما در حال حاضر می تو،د آن را در Aliexpress با قیمت 17 دلار پیدا کنید. در Aliexpress شما همچنین می تو،د از بسته بندی صرفه جویی کنید و چند دلار پس انداز کنید. این کاری است که من انجام دادم، و می‌توانم به شما اطمینان دهم که این فیگور همچنان به خوبی محافظت می‌شود و در داخل یک محفظه فوم محکم قرار دارد. بین رفتن به آن مسیر و استفاده از چند کوپن، توانستم این رقم را با کمتر از 13 دلار دریافت کنم. با این قیمت، دزدی است، اما اگر 28.99 دلار را می پرداختم، همچنان از این رقم راضی بودم.

با انواع پرنده های دیگر. PNSO لامبئوزاروس، اینویکتا Muttaburrasaurus، کارنگی ایگوانودون، ضربه خورده پاراسورولوفوسو سافاری گریپوزاروس.
با دایناسورهای آفریقایی دیگر سافاری نیجرزاروس، PNSO کارکارودونتوزاروس، و مورد علاقه اسپینوزاروس.
با ماتل اورانوساروس.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.


منبع: https://dinotoyblog.com/ouranosaurus-haolonggood-gr-toys/