Tyrannosaurus rex (2020) (نسخه آبی توسط Schleich) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسور خود از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

Schleich را می‌توان معادل مک‌دونالد در نظر گرفت که علی‌رغم کیفیت گاهاً ضعیف محصولاتشان، آنها همچنان موفق‌ترین شرکت‌های متخصص در مدل‌های مقیاس PVC از جانوران منقرض شده و موجود هستند. به ،وان مثال سال 2012 آنها را در نظر بگیرید تیرانوزاروس ر، قالب. این به هیچ وجه چشمگیرترین یا دقیق ترین برداشت از بزرگترین دایناسور جهان نیست، اما ثابت شده است که آنقدر فروشنده محبوب است که شلیچ آن را کمتر از پنج بار (تا جایی که من می دانم) در گذشته رنگ آمیزی کرده است. دهه وجود داشته است یک نسخه قرمز، یک طلا، یک آبی و زرد بسته بندی شده با a مجموعه بازی آتشفشانو اخیراً یک سیاه. و در اینجا من به آنچه مسلماً قابل توجه ترین رنگ در بین تمام رنگ آمیزی ها است نگاه خواهم کرد.

اینجا در کانادا، این خاص تی ر، در سال 2020 به طور انحصاری منتشر شد نیل، یک زنجیره کتاب، ،اب بازی و هدیه موفق. از آن زمان در دسترس شد آمازون کانادا همچنین. نسخه اصلی 2012 در همان سال در وبلاگ پوشش داده شد و واقعاً چیزی وجود ندارد که بتوانم از نظر جزئیات مجسمه سازی به آن بررسی اضافه کنم. اگر چه من توجه می کنم که، علاوه بر عدم دقت چشمگیر در سر و اندام، دم بسیار کوتاه و کوفتگی است.

بنابراین بیایید در مورد آن طرح رنگ صحبت کنیم. چشم ها زرد، دندان ها به رنگ صورتی مایل به سفید و داخل دهان و زبان به ترتیب صورتی و قرمز با شستشوی مشکی هستند. سایه خا،تری صاف برای فک پایین، گلو، بازوها، پاها و زیر شکم استفاده می شود، همه اینها با شستشوی مشکی برای نشان دادن جزئیات. تا اینجای کار خیلی خوبه. هیچ چیز عجیبی در مورد هیچ یک از آن وجود ندارد.

اما در مورد بقیه اینها نمی توان همین را گفت تی ر،. سایه چشمگیر قرمز زرشکی بالای سر، گردن، پشت و بیشتر ،مت های دم را تزئین می کند. سپس نوارهای ضخیم و افقی به رنگ آبی سلطنتی هستند که از جلوی پوزه شروع می شوند، در امتداد دو طرف گردن و پهلوها قرار می گیرند و سپس به انتهای دم ختم می شوند. قرمز زرشکی نیز ران و ساق پا را می پوشاند. و در بالای همه اینها ده ها لکه بزرگ و آبی روشن در پشت و ران ها وجود دارد.

نیازی به گفتن نیست که این یک طرح رنگ غیرمعمول برای مارمولک ظالم است. اگر بخواهیم منصف باشیم، قرمز زرشکی و آبی سلطنتی در واقع به خوبی یکدیگر را تعریف می کنند (قرمز و آبی همیشه این کار را انجام می دهند)، اما با وجود لکه هایی که در ،یب قرار می گیرند، نتیجه برای چشم ها یا حداقل برای من ناخوشایند است. به نظر می‌رسد که می‌توانست تا حدی تحت‌تاثیر قرار گرفته باشد دین رنگین کمان یا برخی دیگر از سنگفرش های رنگی روشن. در واقع، هر مشتاقی با خوشحالی در مورد چگونگی صحبت خواهد کرد برخی از این موجودات این را بساز تی ر، در مقایسه بی مزه به نظر می رسند

بنابراین آیا طرح رنگی مانند این اصلا قابل قبول است؟ خب، در ابتدا ممکن است احساس کنید که بخواهید با یک منفی شدید پاسخ دهید، اما ممکن است به این اندازه خشک و بریده نباشد. در نظر بگیرید که ما در دنیایی زندگی می کنیم که در آن ،داران برجسته ترین شکل زندگی هستند، با این حال بیشتر ،داران دارای بینایی دو رنگ هستند، به این م،ی که طیف رنگ هایی که چشمان آنها قادر به درک آن هستند بسیار محدود است. ما انسان ها به ،وان نخستی سانان یکی از معدود ،داران خوش شانسی هستیم که به بینایی سه رنگی مجهز شده ایم. به این ترتیب، دلیل بسیار کمی برای ا،ریت قریب به اتفاق ،داران برای تکامل پوست های رنگارنگ یا رنگ پوست وجود داشت. در مقابل، ،ندگان و پرندگان می توانند رنگ ها را به خوبی درک کنند و در بسیاری از موارد می توانند دامنه وسیع تر و واضح تر از انسان را درک کنند. و وقتی در نظر می گیریم که امروزه چه تعداد پرنده و ،ندگان جسور و زیبا وجود دارد، اصلاً غیر منطقی نیست که حدس بزنیم که دایناسورها به طور مشابه در انواع سایه ها آمده اند.

حالا برایمان پودینگ انجیر بیاور، حالا برایمان پودینگ انجیر بیاور. . “

با همه اینها، باید اعتراف کنم که در تصور قرمز و آبی روشن مشکل دارم تی ر، قادر به نزدیک شدن به طعمه بدون خال خال شدن (بدون جناس). من فکر می کنم که جانوران تیرانوزورهای مزوزوئیک کار بسیار برتری را انجام دهید که از نظر بصری قابل توجه و در عین حال واقع گرایانه باشد. اما در غیاب شواهد به این صورت، فکر می‌کنم برای Schleich و سایر شرکت‌ها مهم است که خلاق باشند، از آزادی‌های کافی برخوردار باشند، به اصطلاح «وحشی شوند». و هرگز نباید فراموش کرد که مخاطبان هدف شلیچ عمدتاً کودکان ،دسال هستند که به طور طبیعی به سمت رنگ‌های تند و روشن کشیده می‌شوند. زم، که من روی این بررسی کار می‌کردم، پسران من به طور اتفاقی به صفحه آی‌پد نگاه ،د و هر دو از مقایسه ع، بالا بسیار هیجان‌زده شدند. آنها بلافاصله اعلام ،د که ،اب بازی Schleich مورد علاقه آنهاست و آنها رنگها را دوست دارند (این واقعیت که بزرگترین ،اب بازی است بدون شک به آنها کمک کرد). تصاویر دیگر فقط عشق آنها را به آن بیشتر تقویت کرد. شاید این تی ر، در نهایت از کابینت به سطل ،اب بازی منتقل می شود.

بنابراین در پایان، من فکر نمی کنم که این ،اب بازی هرگز یکی از بهترین ها در نظر گرفته شود تی ر، محصولات همه دوران‌ها، اما من معتقدم که هر کودکی که از دایناسورها لذت می‌برد، بسیار خوشحال خواهد شد که آن را داشته باشد، و مسلماً بیشتر از نسخه سبز استاندارد. تعداد کمی از بزرگسالان نیز برای این موضوع. من در ابتدا آن را ،یدم زیرا فکر می‌کردم که رنگ‌بندی آن سرگرم‌کننده و غیرقابل تصور است، و بنابراین نوشتن در مورد آن سرگرم‌کننده خواهد بود، اما در واقع از آن زمان بیشتر آن را دوست داشتم.

شما می تو،د با ،ید دایناسور خود از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

همچنین بازدید از …


منبع: https://dinotoyblog.com/2022/12/15/tyrannosaurus-rex-2020blue-version-by-schleich/