Tupandactylus by Mattel (بسته خطر ردیاب دینو دنیای ژوراسیک) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

من اینجا هستم، امپراتور دی،وت، یک بررسی دیگر از Mattel pterosaur را به شما پیشنهاد می کنم، این بار توپانداکتیلوس.

توپانداکتیلوس، که قبلا به ،وان شناخته شده بود تاپیجارا، از برزیل غنی فسیلی کرتاسه می آید. دوباره طبقه بندی شد توپانداکتیلوس امپراتور و تی. قایقر، در سال 2007، زیرا مشخص شد که جنس خود را تضمین می کند. علاوه بر این، دو گونه که شامل توپانداکتیلوس امپراتور و قایقر، توپانداکتیلوس ممکن است نشان دهنده نمونه های نر و ماده باشد (تی. قایقر، از همان ناحیه تاج کوچکتری دارد). من معتقدم این رقم برای نشان دادن است T. Imperator، که به خاطر تاج چشمگیرش معروف است. یادم هست اولین باری که شنیدم تاپیجارا در راه رفتن با دایناسورها از بی بی سی، و آن را جالب تر از Ornit،cheirus، که در اوا، امسال شکل خاص خود را در قفسه ها ظاهر می کند. این تاپیجارا من فکر می کنم برای به تصویر کشیدن بود تی ولنهوفری و توپانداکتیلوس امپراتور. در هر صورت، داشتن تعداد زیادی پتروزارهای جالب که من در کودکی هیچ شکلی از آنها نداشتم، خوب است.

ماتل همچنان به معرفی هزاران گونه جدید به دامپروری خود، چه خوب و چه بد، ادامه می دهد. آنها می توانستند Dino Rivals را از نو بسازند تاپیجارا از دو سال پیش و به آن تاج بزرگتری دادند، اما به جای آن یک قالب کاملاً جدید به ما دادند.

متوجه خواهید شد که من هیچ ع،ی از این فیگور در جعبه نداشتم، و این به این دلیل است که مجبور شدم آن را از یکی از دوستان خوبم که در شمال زندگی می کند آزاد کنم. این حدود یک ماه و نیم پیش بود، و من هنوز آن را در جایی که زندگی می‌کنم ندیده‌ام، که خنده‌دار است زیرا توانسته‌ام تقریباً هر چیز دیگری را پیدا کنم. من معتقدم این رقم قرار بود همراه با آن بیرون بیاید ژوان هانوسوروس و Piatnitzkysaurus، که حدود یک یا دو هفته پس از دریافت آن پیدا کردم.

طول بال این ،نده کوچک بالدار حدود 7 اینچ (در زندگی واقعی 4 متر) است. قطعات آن به رنگ قهوه ای مسی است که تقریباً با میز کار من ،یب می شود. مثل همیشه، ،مت زیرین بال ها بدون رنگ است. ،مت بالای غشای بال ها با دو رنگ خا،تری سرد رنگ آمیزی شده است که رنگ تیره تر نوار در امتداد مرکز بال ها است. پنجه ها طبق معمول بدون رنگ هستند. منقار و ،مت استخو، تاج نیز به رنگ خا،تری تیره رنگ شده است که غشای تاج قرمز کارمینی است. فنسترهای آنتوربیتال بزرگ (باید خیلی بزرگتر باشند) با رنگ قهوه ای تیره تر رنگ می شوند و چشم ها زرد هستند.

قالب خوب است، جزئیات جالبی دارد، نسبت های خوبی دارد، اما این خارهای زرق و برق دار از پوشش DNA بیرون زده است. هیچ پیکنوفیبر روی این حیوان بسیار لاغر وجود ندارد.

مفصل بندی استاندارد است و شامل پاهای چرخان، گردن توپی، شانه های توپی و فک است. این یک پتروسور نسبتاً استاندارد و خوب است. قطعاً شبیه یک هیولای دنیای ژوراسیک است. فقط یک چیز می تواند این رقم را بهتر از آن کند تاپیجارا…

نه، حدس بزنید نه. من نمی فهمم چرا باید دندان داشته باشد و چرا اینقدر … انس، به نظر می رسند؟ نمی دانم فقط من هستم یا نه، اما این… چیز بد به نظر می رسد. و دندان‌ها آن را به نظر می‌رسانند… این دندان‌ها هستند. دندان ها آن را وحشتناک می کنند. من می توانم هر چیز دیگری را ببخشم. فک ها را ببندید و دیگر مجبور نخواهید بود آنها را ببینید. ما حداقل آن گزینه را دریافت می کنیم.

می فهمم چرا پترانودون دندان داشته باشد آنها در فیلم دندان داشتند، اما توپانداکتیلوس و تاپیجارا در فیلم ها نبودند چرا آنها هم باید دندان داشتند! ماتل، اگر در حال خواندن این مطلب هستید، لطفاً از دادن دندان پتروسورهای بدون دندان خودداری کنید. آنها را بد جلوه می دهد و به من اعتماد کنید، بچه ها می دانند. هر دو تاپیجارا و توپانداکتیلوس به این دلیل افتضاح به نظر برسید

همچنین، همانطور که قبلاً گفتم، Mattel ممکن است در حال انتشار یک Ornit،cheirus به زودی، که دندان داشت، و با وجود اینکه ما فقط یک ع، از آن داریم، به نظر می رسد که ممکن است دندان نداشته باشد. چرا به حیوانات بی دندان دندان می دهیم و حیواناتی که دندان دارند بدون دندان؟ در این مرحله حتی یک چیز “اوه، دندان ها آن را ترسناک تر می کنند” نیست. کمی توهین به شعور ماست.

من باید این رقم را بسیار پایین ارزیابی کنم زیرا آن را با دندان های منقار بدون دندان داشتم. آنها بدون آنها خوب به نظر می رسند. آنها نیازی به آنها ندارند. آنها آنها را نداشتند و می دانند. بس کن همین الان متوقفش کن. بررسی این پتروزارها در چند ماه اخیر آزاردهنده بوده است، زیرا من مجبور شده ام چندین بار به پتروسارهای بدون دندان با دندان نگاه کنم، اما ،ی باید این کار را انجام دهد، و همانطور که قبلاً گفتم، حداقل لازم نیست وقتی دندان ها را ببینید. فک ها بسته است

من دوست داشتم چند ع، مقایسه با آن انجام دهم تاپیجارا، اما زم، که این منتشر شد، من تاپیجارا قبلاً در هوا بود و بعید است که به این زودی فرود بیاید.

حتی رندر برنامه “حقایق” نیز دارای دندان است. این نگاه را دارد: «به من غذا بده، من به تو التماس می‌کنم، من دندان درآوردم تا بتو، به من غذا بدهی». اگر پنجه ها رنگ شده بودند، شاید چیز دیگری برای گفتن داشتم، اما نه. از بین همه پیشنهادات جدید، این یکی بدترین بوده است، بنابراین ممکن است چیز خوبی باشد که کمیاب بماند. اما من اجازه نمی دهم که من را دلسرد کند. خط جدید Dino Trackers چیزهای جالب زیادی دارد که به محض اینکه طعم ترش از دهانم خارج شد، حتماً آنها را پوشش خواهم داد. شاید این چیز خوبی باشد که ابتدا بدی را از سر راه برداشتیم.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.


منبع: https://dinotoyblog.com/tupandactylus-by-mattel-jur،ic-world-dino-trackers-danger-pack/