Toy Run Tuesday #152 – جمع بندی پایان سال


خوب همه، من چند هفته پیش اعلام کردم که سه شنبه های معمولی Toy Run را پایان خواهم داد و این تمام است. من هنوز در اطراف خواهم بود و ممکن است مقاله های گاه به گاه را پست کنم، اما سلامتی و تحصیلات من در حال حاضر مرا در مسیر متفاوتی هدایت می کند و زمان من برای جمع آوری محدود خواهد بود. بیایید یک دور نهایی را امروز انجام دهیم! آیا ،اب بازی جدیدی برای کریسمس گرفتید؟ کل،یون جدید مورد علاقه شما که امسال گرفتید چیست؟ برای افزودن نظر خود اینجا را کلیک کنید.

پدر و مادرم امسال به دیزنی لند رفتند و به ،وان سوغات/هدیه کریسمس این مجموعه شگفت انگیز دژاریک و همچنین عرشه پارک سابااک را به من دادند. همسرم آنقدر مهربان بود که با من بازی کرد.

در یادداشت دیگری، Krazy D Kustoms، که قبلاً در مورد آن پست کرده بودم، این مجموعه کنترل برج باورن،ی را به دستم آورد. فقط باید رنگش کنم و به شهرم وصلش کنم!

صحبت از شهر دیوراما من شد – از زم، که آنها پناهگاه جدید اندور را اعلام ،د، پناهگاه دهه 90 خود را به ،وان یک پایگاه امپراتوری در شهرم تغییر می دهم. من فکر می کنم اینجا عالی به نظر می رسد. برج کنترل قرار است به زیر آن برود تا یک پاسگاه امپراتوری منسجم ایجاد کند.

این همه برای من در حال حاضر مردمی است. سربازان تاریک من این هفته می آیند که من برای آن بسیار هیجان زده هستم (من 5 می گیرم!) اگر از من به روز رس، می خواهید من هنوز هم آداب و رسوم گاه به گاه خود را در اینستاگرام پست خواهم کرد. از همه ،، که در 3 سال گذشته به TRT کمک کرده اند بسیار سپاسگزارم. همه شما واقعا مرا نگه داشتید!
منبع: https://www.jeditemplearc،es.com/2022-12-27-toy-run-tuesday-152-end-of-the-year-roundup/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=toy-run-tuesday-152-end-of-the-year-roundup