Toonz Media بخش فیلم های بلند را راه اندازی کرد • کتاب اسباب بازی


منبع: گروه رسانه ای تونز/ کتاب ،اب بازی

گروه رسانه ای تونز، شرکت تولیدی که روی نمایش هایی از جمله ولورین و مردان ای، (2006) و یونیورسال بیشتر روحی، در حال راه اندازی بخش فیلم بلند خود است. این شرکت آریل ونزیانو را به ،وان رئیس بخش انتخاب کرد.

P. Jaya،ar، مدیر اجرایی Toonz Media Group می‌گوید: «با تثبیت تونز به ،وان رهبر جه، ،میشن و سرگرمی کودکان، احساس می‌کنم اکنون زمان من،ی برای راه‌اندازی بخش فیلم‌های بلند به رهبری یک رهبر پویا است. پس از برلین، آریل اضافه شدن به تیم خود را به همراه پروژه های جدید در حال توسعه اعلام خواهد کرد. او وظیفه دارد تا تونز را به یک نیروی جه، در دنیای فیلم سینمایی تبدیل کند.

ونزیانو قبلا در پخش فیلم و تلویزیون از جمله کار می کرد مصائب مسیح، بولینگ برای کلمباین، و CSI: بررسی صحنه جرم.

ونزیانو می‌گوید: «Toonz یک برند بسیار شناخته شده در فضای کودکان و خانواده است که با تولیدکنندگان استثنایی محتوا ارتباط برقرار کرده است. من مشتاقانه منتظر کمک به گروه هستم تا از فرصت‌های فراوان در دنیای فیلم بلند، با تمرکز اولیه بر روی فیلم‌های ،میشن سطح بالا برای بازار تئاتر، استفاده کند.»

بخش فیلم های بلند تونز در حال حاضر برای دو ،میشن در حال تولید است: اما کوچولو، داستان دختری مینیاتوری که توسط والدین حیوان به فرزندی پذیرفته شده و اقتباسی از اسکار وایلد است روح کانترویل.


منبع: http://toybook.com/toonz-media-feature-film-division-launch/