ThunderCats نهایی! سری 8 اکنون برای پیش‌سفارش موجود است


من فقط می خواهم بگویم: این یک سریال تأثیرگذار است که تقریباً همه چیز را دارد. یک شخصیت اصلی مورد نیاز، یک مورد علاقه طرفداران، اولین Lunatak تا کنون، و یک مزدور فضایی. آره من دارم اینا رو میگیرم

Wily Kit، Hachiman، Alluro، و Captain Shiner در T،derCats ULTIMATES راهی ما خواهند شد! سری 8، و این یک خط سرگرم کننده خواهد بود. تمام جزئیات زیر را از Super7 بررسی کنید!

هم اکنون از SUPER7 پیش سفارش دهید!

و اگر این کار را به زودی انجام دهید، 15٪ تخفیف برای مجموعه چهار تایی دریافت خواهید کرد!

از طريق Super7:

آ،ین موج Super7 در مقیاس 7 اینچی T،derCats ULTIMATES! شامل Captain Shiner، Alluro، Hachiman و WilyKit! طرفداران نیازی به ضربه زدن به Alluro’s Psych Club ندارند تا بدانند که این موارد سفارشی نهایی هستند! میو تاندرکت هستند!

کیت WILY

WilyKit که ماجراجو و مصمم است خود را به ،وان عضوی از T،derCats ثابت کند، مرتباً خود را هم در موقعیت‌های دردسرساز قرار می‌دهد و هم از آن خارج می‌شود! این T،derCats در مقیاس 7 اینچی ULTIMATES! WilyKit دارای چندین سر و دست قابل تعویض، هاوربرد با پایه پرواز و دو کمند است. شما به همان اندازه مشتاق خواهید بود که این WilyKit ULTIMATES را به صورت سفارشی اضافه کنید! به مجموعه T،derCats خود وارد شوید زیرا او قرار است به ماجراجویی بعدی خود برود!

هاچیمن

یک سامورایی که از سیاره خورشید سرخ آمده است، هاچیمن متوجه می شود که توسط موم-را فریب خورده است و تبدیل به متحد وفادار گربه های تندر می شود! این T،derCats در مقیاس 7 اینچی ULTIMATES! چهره هچیمن دارای چندین سر و دست قابل تعویض، شمشیر T،der-Cutter، غلاف، و صفحه سینه قابل تعویض است. هیچ کدی وجود ندارد که شما را به این Hachiman ULTIMATES سفارشی مرتبط کند! شکل، اما مجموعه T،derCats شما بدون این جنگجوی بزرگ کامل نخواهد شد!

جذبه

آلورو به‌،وان استاد پیچیده کنترل ذهن لوناتا،، علیرغم جثه فوق‌العاده‌اش، به جای رویارویی فیزیکی، به توانایی‌های هیپنوتیزمی خود متکی است. این T،derCats در مقیاس 7 اینچی ULTIMATES! فیگور Alluro دارای سرها و دست‌های قابل تعویض و همچنین انواع لوازم جانبی از جمله باشگاه رو،، Egora Talisman و غیره است. هیچ ترفند هیپنوتیزمی لازم نیست تا ببینید که چگونه این Alluro ساخته شده به سفارش نهایی می‌شود! این شکل می‌تواند یک افزوده شگفت‌انگیز به مجموعه T،derCats شما باشد!

کاپیتان شینر

کاپیتان شینر یک مزدور است که اغلب توسط مام-را استخدام می شود، اما او یک بار به T،derCats کمک کرد تا از یک سیاهچاله فرار کنند! این T،derCats در مقیاس 7 اینچی ULTIMATES! چهره کاپیتان شینر دارای چندین سر و دست قابل تعویض، یک جفت بازوهای ضربدری، شمشیر فال، بلستر او و غل و زنجیر واقعی است. این Captain Shriner ULTIMATES ساخته شده را اضافه کنید! به مجموعه T،derCats خود وارد شوید و مزدور به هدف شما وفادار خواهد بود!

درباره نویسنده پست

وی بی

خب، من شیفته گرینلند هستم. از مس،ه ، حیوانات، اکشن فیگورها و دیدن افرادی که برای جانشان می دوند لذت می برم.


منبع: http://thefwoosh.com/2023/02/super7-t،dercats-ultimates-series-8-now-available-for-pre-order/