Tarbosaurus (Schleich) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

در دوره کرتاسه پسین، منطقه ای که در حال حاضر به ،وان صحرای خشن گوبی مغولستان شناخته می شود، گستره ای غنی از دشت های سیلابی، دشت های گلی و دریاچه های کم عمق بود. در اینجا می توان تایتانوسورهای فراوان، هادروسارها را پیدا کرد، آنکیلوسورها، و pachycephalosaurs، اگرچه تا به امروز هیچ سراتوپسید شناخته شده ای وجود ندارد. حتی طیف گسترده‌تری از تروپودها وجود داشت که شامل آلورزسورها، درومائوسارها، اورنیتومیموسارها، اویراپتوروسارها، تریزینوزارها، ترودنتیدها و تیرانوزارها می‌شد. و از این گروه آ،، تاربوساروس به مراتب بزرگترین بود، وزن آن حداقل پنج تن و اندازه آن از بینی تا نوک دم حدود ده متر بود. در واقع، مدت‌هاست که به ،وان بزرگ‌ترین تیرانوسور آسیایی شناخته شده مشهور بوده است – اگرچه این ،وان اخیراً توسط آن به چالش کشیده شده است. ژوچنگتیرانوس.

Schleich’s 2023 تاربوساروس ،اب‌بازی تنها سومین تیرانوزوری است که تا به حال با آن مق، کرده‌اند، دو تای دیگر آلبرتوزاروس و تیرانوزاروس ر، (دح). این مارمولک هشدار دهنده در حالت راه رفتن با سرش کمی به سمت راست، پای چپش به جلو و نوک دمش به سمت چپ چرخیده است. این یک تروپود نسبتاً بزرگ است که کمی بیش از 31 سانتی متر طول و حدود 12 سانتی متر ارتفاع دارد. زم، که تصاویر این ،اب‌بازی برای اولین بار در فضای مجازی منتشر شد، برخی افراد به طور جدی استدلال می‌،د که این ،اب‌بازی صرفاً ابزار جدیدی از سال 2018 شلیک است. تی ر،. من خودم آن یکی را ندارم، اما هنوز هم می توانم به شما اطمینان دهم که این مفهوم 100% ،وس است. این تاربوساروس یک مجسمه کاملا جدید است

رنگ پایه زیتونی با مشکی است که بازوها و ساق پاها را می پوشاند. سایه‌های قهوه‌ای تیره از جمجمه، ستون فقرات و تا نوک دم می‌گذرد و نوارهای آبی تیره سر، گردن، بالاتنه و بیشتر ،مت‌های دم را تزئین می‌کنند. چشمان به ظاهر گوشه گیر زرد روشن و زبان قرمز روشن است. داخل دهان قهوه ای تیره با شستشوی سیاه و دندان ها سفید با شستشوی خا،تری است که ظاهری کاملاً ،یف و غیر جذاب به آنها می دهد. به نظر می رسد این است تاربوساروس صادقانه بگویم، روی زغال سنگ ،د می‌کرد. به غیر از آن، این یک طرح رنگی بسیار خوب برای یک شکارچی بزرگ است.

مانند تقریباً تمام تروپودهای شلیخ، این فک پایینی مفصلی دارد که تا حدود 30 درجه باز می شود. هنگامی که دهان باز است، می بینید که کام و زبان در بیشه های ریز پوشیده شده است. متأسفانه، این ویژگی همچنین به این م،ی است که یک خط درز بسیار قابل مشاهده در پشت گردن وجود دارد.

سايچانيابا زره‌های سنگین‌اش، می‌توانست مهره‌ای سخت برای ش،تن یک تیرانوزور باشد.

و در حالی که ما در مورد موضوع دهان آن هستیم، شایان ذکر است که تاربوساروس جای تعجب نیست که مجموعه‌ای از فک‌های کاملاً قدرتمند داشت، با یک مطالعه اخیر نتیجه‌گیری شد که می‌تواند با آن گاز بگیرد. نیروی قدامی 13298 نیوتن و نیروی خلفی 25253 نیوتن. مسلماً، این به اندازه ویرانگر نیست تی ر، آرواره‌ها، اما هنوز یکی از قوی‌ترین نیش‌های تروپود است که برای ،د ، استخوان‌های هادروسارها، تریزینوسورها و ساروپودها کافی است.

یک مطالعه اخیر نتیجه گرفت که تریزینوساروسپنجه‌های بزرگ آنقدر ضعیف بودند که نمی‌توان از آن‌ها در جنگ استفاده کرد، اما ممکن است همچنان آنقدر ترسناک به نظر می‌رسند که گرسنه را منصرف کنند. تاربوساروس.

برجستگی ها و باس های پس مدار بالای جمجمه به طور قابل توجهی کوچکتر و صاف تر از شلیچ هستند. تی ر، ،اب‌بازی‌ها، که راه خوبی برای کمک به تشخیص این ،اب‌بازی است تاربوساروس. پوست ،یب استاندارد شما از پوسته های کوچک و چین و چروک های ضخیم است، همراه با ردیف هایی از بریدگی که پاها را می پوشاند و استئودرم های ناهمواری که از پشت گردن تا انتهای دم کشیده می شوند. هیچ چیز واقعا منحصر به فرد نیست، اما با این وجود یک کار مجسمه سازی من، است. این تروپود مطمئناً بخشی از یک گوشتخوار وحشی و تشنه به خون به نظر می رسد، و همچنین کاملاً خوب ایستاده است. همچنین زیبا و سبک است، که آن را نسبتاً ایمن و من، برای طرفداران دایناسورهای جوان می کند تا بتوانند با انرژی با آنها بازی کنند.

اما مانند ا،ر ،اب‌بازی‌های ماقبل تاریخ Schleich، این ،اب‌بازی‌ها نیز با نادرستی‌های آناتومیکی فاحش مواجه هستند. بیایید با سر شروع کنیم. در حالی که از نظر نمایه نسبتاً خوب به نظر می رسد، وقتی از بالا مشاهده می شود بسیار گسترده است. تاربوساروس جمجمه مثلثی شکل تری داشت تی ر،. به طور مشابه، بخش دند، فک پایین در این ،اب بازی بیش از حد عمیق است. و در نهایت، یک مورد عمده در اینجا وجود دارد که منفورترین مصیبت در paleoart است: کوچک ،. چشم ها در اعماق مدارها فرو رفته اند و شاخه های گیجگاهی جانبی زیر پوست به وضوح دیده می شوند. همچنین، هنگامی که دهان بسته می شود، دندان های بالایی کاملا در معرض دید قرار می گیرند. تا آنجا که به من مربوط می شود، این به ،وان یک نادرستی به حساب می آید مطالعه‌ای که اخیراً منتشر شده است، نتیجه می‌گیرد که تروپودها واقعاً به نوعی لب دارند. استودیوی Creative Beast از همان ابتدا روی شکارچیان و تیرانوسورهای خود صحبت کرده است و هر دو CollectA و Safari Ltd. نیز اخیراً شروع به ساخت تروپودهایی با لب کرده‌اند، اما هر ،ی حدس می‌زند که آیا Schleich از آن پیروی خواهد کرد یا خیر. زمان مشخص خواهد کرد، حدس می زنم.

بعد، اجازه دهید در مورد اندام ها بحث کنیم. اندازه پاها به طور قابل توجهی بزرگ است، اما از یک ،اب بازی تروپود بزرگ که بدون نیاز به پایه یا حالت سه پایه ایستاده است، انتظار می رود. با این حال، بازوها آنقدرها قابل بخشش نیستند. بهترین چیزی که می توانم در مورد آنها بگویم این است که دست ها پرون نیستند. تاربوساروس کوچکترین بازوهای تیرانوزورید شناخته شده را به تن، بدنش داشت، اما از بازوهای نسبتاً بزرگ روی این ،اب بازی نمی فهمید. در واقع، به دلیل نداشتن سر باریک و بازوهای بسیار جوان، همراه با این واقعیت که Schleich نام جنس را بر روی ،اب بازی های ماقبل تاریخ خود مانند CollectA و Safari Ltd. چاپ نمی کند، من گمان می کنم که تعداد زیادی از کودکان و بزرگسالان این کار را انجام می دهند. این ،اب بازی را با ،اب بازی دیگر اشتباه می گیریم تی ر، از یک تاربوساروس.

کاملاً در تضاد با چوانزی است.

این تاربوساروس ،اب‌بازی مطمئناً در هیچ مسابقه دقت برنده نخواهد شد، اما همچنان از مزایای قابل توجه بزرگ بودن، سرگرم‌کننده بودن، ظاهری ترسناک و به وضوح یکی از اقوام نزدیک آن لذت می‌برد. تی ر، اگر نه خود نماد ظالم. به این ترتیب، به احتمال زیاد یک فروشنده محبوب است. و بسیار ارزان تر از نسخه PNSO نشان داده شده در بالا است، بنابراین احتمالاً برای کل،یونرهای بزرگسال و همچنین کودکان مورد توجه قرار خواهد گرفت.

پایین می رود یک جوان دینوچیروس! و تاربوساروس بالا،ه یک وعده غذایی خوب دارد

در پایان، من می خواهم از مردم خوب در تشکر کنم ،اب بازی مرغ مبارک برای ارسال این نمونه بررسی تا اینجا در انتاریو برای بررسی من. سخاوتمند توانا از آنها در واقع! را تاربوساروس در حال حاضر برای ،ید در وب سایت آنها موجود است، همراه با بقیه خط ماقبل تاریخ شلیخ.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.


منبع: https://dinotoyblog.com/tarbosaurus-schleich/