Stygimoloch (Dino Dana توسط Safari Ltd.) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

من برای اولین بار در مورد استیگیمولوک در اوا، دهه 1980 که با آن آشنا شدم نقاشی از آن توسط دیرینه نویس فقید الی کیش در یک کتاب دایناسور، و من مشخصاً به یاد می‌آورم که به غیر از پکیسفالوسور دیگری در آمریکای شمالی هیجان زده بودم. پاکی سفالوساروس خود و استگوسراس. بنابراین سال‌ها بعد زم، که اعلام شد که هر دو مورد ناامیدی قرار گرفتند استیگیملوچ و دراکور، احتمالاً نمونه های جوان تری بودند پاکی سفالوساروس. با این حال، برخی از کارشناسان به آن اشاره کرده اند استیگیمولوکبقایای آن از ،مت بالایی سازند نهر جهنم به دست آمده است در حالی که بقایای مربوط به پاکی سفالوساروس همه از ،مت پایین می آیند استیگیمولوک بنابراین ممکن است نشان دهنده گونه دوم باشد پاکی سفالوساروس، P. spinifer به ،وان مخالف wyo،nsis.

Safari Ltd. ظاهراً در سال 2022 با انتشار یک ،اب‌بازی می‌خواهد ظرف را کمی به هم بزند. استیگیمولوک (و همچنین یک جنس بحث برانگیزتر، نانوستبر) در سری Dino Dana آنها. در حالت راه رفتن تا حدی افراطی با پای راستش به جلو و پای چپش به سمت عقب کشیده شده است. نوک دم کمی به سمت راست تاب می‌خورد، سر به سمت راست چرخیده است و دهان به صورت دم یا خمیازه باز است. این ،اب بازی به خوبی روی پای خود ایستاده است، که به وضوح برای این منظور بزرگ شده است.

از نوک منقار تا انتهای دم، استیگیمولوک فقط حدود 21 سانتی متر طول دارد و 8 سانتی متر ارتفاع در نوک بزرگترین خوشه های بیرون زده از پشت جمجمه دارد. رنگ اصلی آن صورتی مایل به قرمز با بژ برای زیر شکم، منقار و سنبله است. خا،تری تیره روی جمجمه و دست ها اعمال می شود، در حالی که خا،تری تیره تر برای پنجه های عقب استفاده می شود. پاها قهوه ای مات، چشم ها زرد ماسه ای و داخل دهان بنفش تیره است. روی آن مجموعه ای از لکه های صورتی کمرنگ روی گردن، بدن و دم وجود دارد. خیلی وقت‌ها پیش نمی‌آید که ما ،اب‌بازی‌های دایناسور صورتی می‌گیریم، بنابراین از این تنوع جالب استقبال می‌کنم. با خیالی آسوده باشید که ،ی یک تروپود بزرگ را در طرحی مشابه آزاد کند.

را استیگیمولوکسر او که تا حد زیادی مهم‌ترین ،مت هر ،اب‌بازی پاکیسفالوسور است، با خوشه‌های کوچک روی پوزه و گونه‌ها و میخ‌های بسیار بزرگ‌تر که از پشت جمجمه بیرون زده‌اند، تزئین شده و نوعی تاج را تشکیل می‌دهند. علاوه بر این، جمجمه گنبدی است، البته نه به اندازه جمجمه پاکی سفالوساروس. در مقابل، رئیس دراکور، در بالا کاملاً صاف است. سه ،اب‌بازی سافاری را کنار هم قرار دهید و می‌تو،د یک توالی رشد واضح را مشاهده کنید، اگرچه اندازه‌های آن کم است.

این ،اب بازی همچنین دارای یک نیم تنه و دم درست است و پاهای لاغر به جز پاهای غول پیکر فوق العاده خوب به نظر می رسند. بازوهای زیبا به دست‌های زیباتر ختم می‌شوند. متأسفانه، دست‌ها چهار انگشت دارند در حالی که باید پنج انگشت داشته باشند. این یک اشتباه قابل توجه نیست، اما با توجه به اینکه همه ،اب‌بازی‌های pachycephalosaur از CollectA، Mattel، Papo، PNSO و Schleich دارای تعداد صحیح انگشتان هستند، من رک و پوست کنده هستم که Safari اجازه داده این خطا رخ دهد.

در مورد جزئیات مجسمه سازی، سر در مقیاس های کوچک پوشیده شده است، جمجمه دارای برجستگی های ریز در سراسر آن است، و بزرگترین خوشه ها دارای شیارهای کم عمق هستند. بدن و اندام ها به طور مشابه در فلس ها پوشیده شده اند که بزرگ ترین آن ها روی پهلو و ران است. پاها دارای اسکیت های روی هم هستند و کف پاها نیز دارای جزئیات هستند. هر ،ی که این ،اب بازی را مجسمه سازی کرده است، مطمئناً کار بسیار خوبی انجام داده است، اگرچه وقتی آن را با ،اب بازی مقایسه کنید دراکور، و پاکی سفالوساروس مجسمه سازی شده توسط داگ واتسون، خوب، کمی شبیه تلاش برای رقابت در یک مسابقه آشپزی با آلن دوکاس است. فقدان استئودرم هایی که به صورت ردیفی روی تنه می دوند، بارزترین تفاوت است. اما در یک نت سبک تر، چشم های شکاف در این pachycephalosaur نسبتاً گویا هستند. شما به راحتی می تو،د آنها را به ،وان نشانه ای از اینکه صاحب آنها عصب،، گیج یا به سادگی خواب آلود است تعبیر کنید.

به طور کلی، می توانم بگویم که Safari استیگیمولوک یک ،اب بازی ماقبل تاریخ من، است، با وجود دست های نادرست آن. به خوبی می ایستد، به زیبایی مجسمه سازی شده است، طرح رنگی غیرمعمولی دارد و شخصیتی دارد. با این حال، من می گویم که من واقعاً دوست دارم ببینم سافاری و سایر شرکت ها شروع به ساخت برخی از پاکی سفالوسورهای شناخته شده کوچکتر کنند، مانند استگوسراس یا همالوسفال. اتفاقاً چنین گونه ای، پلاتیتولوس کلمنسی، به طور رسمی در آوریل 2023 توصیف شد پاکی سفالوساروس/استیگیملوچ/دراکور،، در سازند نهر جهنم یافت شد، اما ارتباط نزدیکتری با آن داشت آکروتولوس و پرینوسفالا و بنابراین در خطر قرار گرفتن با گونه های بزرگتر نیست.

سافاری نهر جهنم.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.


منبع: https://dinotoyblog.com/stygimoloch-dino-dana-by-safari-ltd/