Springfield Skulltoons Z اثر Theodoru x Streams


تئودورو خود را ادامه می دهد Skulltoons خطی از شخصیت‌های کارتونی نمادین با مدل جدید Springfield Skulltoons Z سری ،اب بازی های هنری وینیل از جریان ها. این سفر زامبی شده به اسپرینگفیلد شروع می شود بارتنشتاین ز و اسپرینگفیلد Pops Z، مسلماً دو شهروند محبوب آن است. بارت انشتاین آماده است تا در اسکیت بورد خود را ،د کند می پرد آماده است برای میان وعده مورد علاقه خود، یک دونات مات صورتی.

هر یک Springfield Skulltoons Z این شکل دارای طراحی تلطیف شده صورت جمجمه تئودورو با استخوان های برجسته گونه است. بعلاوه، در نتیجه ویروس مخوف زامبی، پوست زرد هر شخصیت درست جلوی چشمان ما از هم می‌پاشد و به صورت قطره‌ای در می‌آید. سری جدید اسپرینگفیلد از چهره های قبلی تئودورو میکی موس و الهام گرفته از پینوکیو پیروی می کند.

نسخه های 500، Springfield Skulltoons Z بارتنشتاین ز (10.63 اینچ، 215 دلار) و اسپرینگفیلد Pops Z ،اب‌بازی‌های هنری وینیل (15.35 اینچ، 280 دلار) برای پیش‌سفارش از جریان ها و انتظار می رود در سه ماهه چهارم 2023 ارسال شود.
منبع: https://www.vinylpulse.com/2023/01/springfield-skulltoons-z-by-theodoru-x-streams.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=springfield-skulltoons-z-by-theodoru-x-streams