Ruyangosaurus (Deluxe by CollectA) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

هاوران مثل همیشه در حال تسکین خارش بدن عظیم خود با مالیدن به پوست درشت درختی بسیار عظیم تر است. او که به دنبال ،اشیدن همزمان بالا و پایین گردنش است، آن را بین دو شاخه ضخیم و ضربدری فشار می دهد و از این احساس با لذت غرغر می کند. اما وقتی می خواهد گردنش را عقب بکشد. . . گیر کرده است. محکم بین شاخه ها فرو رفته است.

هاوران آزرده تلاش می کند خود را رها کند، اما شاخه ها نمی دهند. دوباره می کشد. شاخه ها نمی دهند. با عصب،ت ،، می کند و دوباره و دوباره و دوباره می کشد. شاخه ها هنوز نمی دهند. دلخوری شروع به دادن جای خود به آشفتگی می کند. هاوران یک قدم از درخت عقب می‌رود، گردنش را صاف می‌کند و حتی بیشتر می‌کشد. اکنون دستگیره‌های شاخه‌ها دقیقاً در پوست او فرو می‌روند و باعث درد او می‌شوند و تنفس او را مختل می‌کنند. هائوران با نادیده گرفتن صدمه و فشارها با تمام توانش، صدای رعد و برقی از خشم و ناامیدی بیرون می‌دهد. بالا،ه شاخه پایین می‌شکند و هاوران آزاد می‌شود! پوست او اکنون پاره شده و خونریزی دارد و گردنش از این مصیبت درد می‌کند، اما مغز کوچکش به اندازه‌ای می‌داند که به او بگوید چیز خیلی جدی نیست. سرش را تکان می‌دهد تا هوا را پاک کند، آن را بالا می‌آورد که انگار می‌خواهد کمی وقار به دست بیاورد، و به آرامی شروع به کندن ، می‌کند. . .

Ruyangosaurus giganteus یک تیتانوسور پایه کرتاسه اولیه از چین و یکی از بزرگترین دایناسورهای شناخته شده آسیایی بود. مانند بسیاری از ساروپودهای مگالیتیک، تنها از بقایای تکه تکه ای شناخته شده است، بنابراین اندازه دقیق آن نامشخص است. Sauropods توسط آسیر لارامندی و روبن مولینا پرز آن را نزدیک به 25 متر/81 فوت طول و 37.5 تن وزن ذکر می کند، با این حال، مولینا پرز با مهرب، من را از وجود نمونه ای آگاه کرد که شرح آن تا پس از انتشار کتابشان منتشر نشد. ،ن زده می شود که این یکی به طول 29.5 متر و 55 تن وزن رسیده باشد که می تواند رویان،اروس در همان ک، اندازه براکیوزاروس و پاتاگوتیتان!

با دیگر ساروپودهای CollectA من. چپ به راست: باجادازاروس، دا،یاتیتان، برونتوزاروس، آرژانتینوساروس (پسر کوچک بیچاره)، و آمپلوساروس.

لو، 2023 CollectA رویان،اروس 40 سانتی متر طول و کمی بیش از 29 سانتی متر ارتفاع دارد. این باعث می‌شود که آن را بزرگترین ،اب‌بازی سال و بلندترین سوروپودشان تا به امروز، هرچند که دیلو، قدیمی براکیوزاروس احتمالاً حجیم تر است مطمئناً بر روی سایر ساروپودهای موجود در ویترین من قرار دارد. به این ترتیب، من این فرد را دوبله کرده ام هاوران، که به م،ای وسیع یا طاقت فرسا است. او در حالت راه رفتن با سر بالا و رو به جلو، پای راست جلویی اش به جلو، پای چپ چپش به سمت عقب کشیده و نوک دمش بالا گرفته شده است. این یک ژست عالی برای یک تایتانوسور غول پیکر است، ژستی که باعث می شود زیبا، قدرتمند و باشکوه به نظر برسد. من مطمئناً هوشمند بودم که فیگورهای ویترین خود را دوباره مرتب کردم تا این پسر بزرگ به درستی جا بیفتد!

رنگ اصلی هاوران سایه ای از خا،تری متوسط ​​با خا،تری روشن در ،مت زیرین گردن و شکم او، لکه های خا،تری تیره تر و شستشوی مشکی برای برجسته ، ماهیچه ها و پوسته های او به ترتیب، قهوه ای روشن مات برای پنجه های او و بسیاری از استئودرم ها و اسکیت های او است. پشت (بیشتر در مورد آن ها بعدا) و چشم های مشکی براق. مطمئناً این یک مجموعه ضعیف است، و ،اب‌بازی‌های سوروپاد زیادی با رنگ‌های روشن‌تر و پررنگ‌تر وجود داشته است، اما کاملاً قابل قبول است. شاید نگر، مهم تر این باشد که تقریباً مشابه آنچه روی آن است جمع آوری مامنچیزاروس دو سال قبل منتشر شد سایه قهوه ای یا سبز به جای خا،تری ممکن است بهتر عمل کرده باشد. خوشبختانه، این دو تایتان هنوز هم وقتی در کنار هم قرار می گیرند، به راحتی از یکدیگر قابل تشخیص هستند.

اگرچه هیچ ماده جمجمه ای از رویان،اروس هنوز کشف شده است، به هائوران یک سر با پوزه بلند و شیب دار داده شده است، که بازسازی معقولی است که بسیار شبیه به سر است. نمگتوزاروس و راپتوزاروس. هر یک از پاهای جلویی هلالی شکل او دارای یک پنجه منحنی منفرد روی انگشت داخلی پا است، در حالی که پاهای عقبی گردتر او هر کدام سه چنگال دارند. تنه او، همانطور که در تصاویر بالا و پایین مشاهده می شود، بسیار بزرگ و برآمده است، هرچند مواد فسیلی شناخته شده نشان می دهد که واقعی است رویان،اروس ممکن است حتی برآمده تر بوده باشد.

کل بدن هائوران به طور کامل با فلس های گرد و ریز حجاری شده پوشیده شده است و یک ردیف از استئودرم های صاف و نوک تیز در طول گردن فوق العاده بلند او می گذرد. اما جالب‌ترین ویژگی‌های او پوکی استخوان در سراسر پشت او است. آنها به صورت کوچک و بیضی شکل در اطراف قاعده گردن و شانه های او شروع می شوند، سپس در نهایت رشد می کنند تا به خوشه های م،وطی بزرگ روی ، و دم او تبدیل شوند. رویان،اروس شناخته شده است که با تایتانوسورهای دیگر همزیستی داشته است دا،یاتیتان، هوانگتیتان، Xianshanosaurus، و یون،انگاما سازند هاولینگ همچنین چهار دندان کارکارودونتوسوری به وجود آورده است که نشان می دهد حداقل یک گوشتخوار غول پیکر در تمام این ساروپودها شکار شده است. در این صورت، زره‌های دفاعی سیخ‌دار واقعاً به کار می‌آمدند. و مطمئناً هاوران را در میان سایر سوروپودهای بزرگ بسیار جذاب و متمایز می کنند.

مسلما، نوک های هاوران در زمان نگارش این مقاله صرفاً حدس و گمان هستند، اما زره مشابه بر روی تیتانوسورهای دیگر از جمله تایید شده است سالتازاروس، آمپلوساروسو یک غول سر به فلک کشیده دیگر: آلاموساروس. در واقع، CollectA احتمالاً می توانست این مجسمه را به ،وان نسخه جدیدی از آن بفروشد آلاموساروس و هیچ ، یک چشم بر هم نمی زد.

آیا این آشنا به نظر می رسد؟

CollectA Deluxe رویان،اروس مطمئناً برای هر طرفدار سوروپود ضروری است. تمام جعبه‌های مهم را بررسی می‌کند: اندازه چشمگیر، ژست واقعی، مجسمه‌سازی عالی، و اگرچه ممکن است از بسیاری از استخوان‌ها مشخص نباشد، ظاهر آن مطابق با آنچه در مورد بزرگ‌ترین تایتانوسورها می‌د،م است. و دوباره، آن سنبله ها واقعاً خیلی باحال هستند. این ،اب‌بازی اگر این ،اب‌بازی نباشد، ماه آینده در فروشگاه‌های آنلاین در دسترس خواهد بود. صمیمانه ترین تشکر من از CollectA برای این نمونه بررسی اولیه!

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.


منبع: https://dinotoyblog.com/2023/01/15/ruyangosaurus-deluxe-by-collecta/