Roz Nowicki به عنوان مشاور هیئت مدیره به Fabacus می پیوندد • کتاب اسباب بازی


رز نوویکی | منبع: فابا،

کهنه کار صنعت، سازنده برند جه، و مدیر صدور مجوز روزالیند ‘روز نوویکی’ به عضویت هیئت مشاوران فابا، منصوب شد. فابا، یک سرویس مدیریت داده و دفتر برای صنعت صدور مجوز و توسعه دهنده پلتفرم نرم افزار مدیریت داده اختصاصی، Xelacore است.

اندرو زینی، بنیانگذار و مدیر عامل فابا،، می گوید: «با توجه به تجربه فراوان و درک Roz از چالش های صنعت، حمایت او از نیاز به تحول صنعت در جمع آوری داده ها، استفاده از آن، و شناسایی و احراز هویت محصول دارای مجوز، تأیید بزرگی است. بخشی از نقش هیئت مشاوران توانایی تبدیل توصیه به عمل است و Roz توانایی ذاتی برای انجام این کار را دارد و از شرکت‌ها برای گسترش تجارت خود و تسریع رشد حمایت می‌کند. تعهد رز به فابا، بیشتر پیشنهاد ارزش ما را برای صنعت تایید می کند و پس از سال ها کار به صورت موازی، من هیجان زده هستم که او رسماً به ،وان مشاور هیئت مدیره به Fabacus بپیوندد.

Nowicki بیش از 30 سال تجربه صدور مجوز را برای ارائه راهنمایی به Fabacus، پلتفرمی که داده های ضروری را در اختیار صاحبان مالکیت م،وی (IP) قرار می دهد، بهره خواهد برد. نوویکی می‌گوید: «در عصر جدید مقررات پایداری ورودی، خدمات گسترده‌ای که فابا، ایجاد کرده و ارائه می‌کند از یک «دارای خوب» به یک نیاز ضروری برای صاحبان برند تبدیل شده است.

اخیراً، نوویکی پس از خدمت به ،وان معاون اجرایی Peanuts در سراسر جهان، رئیس بخش جه، محصولات مصرفی و بازاریابی حق رای برای Mattel بود.

مشتریان Fabacus عبارتند از: Activision Blizzard، Epic Games، Fanatics، IMG Licensing، Skydance Animation، Ubisoft، Ultimate Fighting Champion،p (UFC) و غیره.


منبع: http://toybook.com/roz-nowicki-fabacus/