Retevis Kids خانواده ها را با دستگاه های واکی تاکی متصل می کند • کتاب اسباب بازی


ارتباط دو طرفه است و رتویس کیدز به ،وان تولید کننده تج،ات و لوازم جانبی ارتباطی بی سیم و دو طرفه برای استفاده شخصی و تجاری همه چیز را در مورد آن می داند. Retevis همچنین محصولاتی برای بچه‌ها تولید می‌کند، از جمله دستگاه‌های واکی تاکی در سبک‌های رنگارنگ و اشکال سرگرم‌کننده، مانند موش، جغد، ربات و غیره.

کتاب ،اب‌بازی: می‌تو،د لطفاً پیش‌زمینه‌ای در مورد بچه‌های Retevis به ما بدهید؟

ویدونگ شن: اگرچه Retevis Kids یک دستگاه واکی تاکی برای کودکان است، اما Retevis Kids از تراشه ها و فناوری حرفه ای استفاده می کند. کیفیت صدای شفاف و فاصله ارتباطی ایده آل را درست مانند رادیوهای حرفه ای دو طرفه Retevis برای بزرگسالان به دست می آورد. این یک دستگاه واکی تاکی واقعی در میان ،اب بازی ها است. علاوه بر این، کارخانه ما دارای گواهینامه های BSCI و ICS است و محصولات ما دارای گواهینامه های کامل اروپایی و آمریکایی برای اطمینان از کیفیت و ایمنی محصول هستند.

TB: استراتژی توزیع شما چیست؟

WS: ما متعهد به دستیابی به همکاری برد-برد با عمده فروشان ،اب بازی و فروشگاه های ،اب بازی فیزیکی هستیم. ما بر حفظ حاشیه سود، حفظ همان قیمت ،ده فروشی پیشنهادی در هر کانال فروش و محافظت از حقوق و منافع توزیع کنندگان تمرکز می کنیم. ما پیش فروش انحصاری و بسته بندی سفارشی محصولات جدید خود را به فروشگاه های ،اب بازی ارائه می دهیم. مهمتر از همه، برای عمده فروشان بزرگتر، ما خدمات شخصی سازی حرفه ای، VIP، یک به یک ارائه می دهیم. شما فقط باید درخواست ایده خود را ارسال کنید و ما یک تیم تحقیق و توسعه حرفه ای برای کمک به شما در تحقق آن داریم.

RT388 | منبع: Retevis Kids
RT628 | منبع: Retevis Kids

سل: برخی از محصولات پرفروش شما در سال گذشته کدامند؟

WS: RT388 و RT628 به دلیل کیفیت بادوام و ظاهر ک،یک، همچنان پرفروش‌ترین واکی تاکی‌های Retevis Kids در سال گذشته هستند.

سل: چرا تقاضا برای واکی تاکی ایمن برای کودکان در سراسر جهان افزایش یافته است؟

WS: واکی تاکی یک ابزار ارتباطی امن است که بچه ها می توانند از آن برای صحبت سریع با یکدیگر بدون استفاده از اینترنت استفاده کنند. بچه‌ها همچنین می‌توانند از آن‌ها برای بازی ،، ماجراجویی‌ها و بیرون رفتن استفاده کنند. علاوه بر این، رادیو آماتور یک سرگرمی است و به طور گسترده ای مورد علاقه مردم در سراسر جهان است. واکی تاکی کودکان ارتباط بین بچه ها و والدینشان را تشویق می کند. علاوه بر این، این محصولات که به طور خاص برای مخاطبان جوان‌تر طراحی شده‌اند، به پرورش علاقه کودکان به رادیو آماتور در اوایل دوران کودکی کمک می‌کنند. من معتقدم تقاضای جه، همچنان رو به افزایش خواهد بود.

RT34 دارای عملکرد ویدیوی زنده است. | منبع: Retevis Kids

سل: واکی تاکی ها چه نوع ویژگی های ایمنی دارند؟

WS: واکی تاکی های Retevis Kids متعهد به ایجاد ارتباط بین کودکان و خانواده ها است. Retevis Kids یک واکی تاکی “حالت ایمن” ایجاد کرده است که با فشار دادن یک دکمه به حالت ایمن تبدیل می شود. این نه تنها افراد تصادفی و ارسال ها را در خط برای امنیت مسدود می کند، بلکه حریم خصوصی تماس ها را تضمین می کند. من معتقدم بهترین هدیه برای بچه ها خواهد بود.

سل: برند شما از زمان شروع آن در سال 2008 چگونه تکامل یافته است؟

WS: از ،ده‌فروشی و توزیع گرفته تا سفارشی‌سازی حرفه‌ای VIP، رشد و توسعه ما از حمایت و شناخت مصرف‌کننده جدا نیست. Retevis Kids متعهد به انطباق کارخانه ها و مواد ما برای عرضه محصولات بهتر است [for retailers and consumers].

بازدید کنید reteviskids.com برای یادگیری بیشتر!


نسخه ای از این مقاله در اصل در 2023 Cl،ics & Specialty Issue of منتشر شد کتاب ،اب بازی. اینجا کلیک کنید برای خواندن کامل شماره! می خواهند دریافت کنند کتاب ،اب بازی در حال چاپ؟ اینجا کلیک کنید برای گزینه های اشتراک!


منبع: http://toybook.com/talkin-toys-retevis-kids-connects-families-with-walkie-talkies/