RenegadeCon Virtual 2023: Day-1 GI Joe Recap


روز-1 از RenegadeCon Virtual 2023 به پایان رسید و این شرکت چندین محصول GI Joe را به نمایش گذاشت تا در روز دوم رویداد معرفی شوند.

این شرکت گسترش بعدی خود را به نمایش گذاشت GI Joe: Mission Critical RPG.

،وان شده است ش،ت هرج و مرج، همچنین شامل یک بسته تبلیغاتی پیش‌سفارش می‌شود. جزئیات بیشتر فردا در جریان رویداد GI Joe فاش خواهد شد.

استودیوی Renegade Games اظهار داشت که غول ،اب‌بازی Hasbro توانسته است معشوق را بازگرداند سارجنت اسلتر شخصیت.

بنابراین، در حالی که می‌تو،م وسایل سلاخی گروهبان را بسازیم، مواد سلاخی گروهبان را می‌سازیم و در دسترس شما قرار می‌دهیم. اما اگر به سرجنت اسلتر علاقه دارید. من توصیه می کنم منتظر آن نباشید زیرا او نخواهد بود.»

Sarge اکنون به ،وان یک لوازم جانبی با نسخه محدود برای Mission Critical گنجانده شده است. موجودی بسیار محدود است و پس از تمام شدن آن، دیگر انتشار مجدد وجود نخواهد داشت.

«بسیار محدود به این م،ی است که می‌تو،د آن را از وب‌سایت ما دریافت کنید و فروشگاه‌های Hobby Game را در کشوری که تصمیم به شراکت با ما دارند، انتخاب کنید. آنها به طور گسترده در دسترس نخواهند بود، بنابراین بهترین شرط شما این است که آنها را از ما یا فروشگاه بازی محلی دوستانه خود دریافت کنید و باید آنها را باگ کنید و به آنها بگویید که باید مستقیماً با Renegade کار کنند تا بتوانند این کار را داشته باشند.”

در نهایت، بازی ساخت عرشه طرف با اخیرا فاش شده پوشیده شده بود کراس اوور ترانسفورماتور.

«این New Alliance نام دارد و یک متقاطع با Transformers است. بنابراین، می‌تو،د با استفاده از عرشه ماموریت و همه چیزهای دیگری که از بازی ساخت‌وساز GI Joe Deck می‌شناسید و دوست دارید، بازی کنید، اما اکنون می‌خواهیم کمی از دوستان Autobot خود کمک بگیریم.

بنابراین، اگر کمی نگران ش،ت دادن کبرا بودید، خوب حالا ما منابع اضافی برای کمک به شما در اینجا داریم، اما همچنین چالش‌های جدیدی نیز داریم.»

می‌تو،د پس از پرش، اسکرین‌کپ‌های ما را بررسی کنید.


منبع: https://news.hisstank.com/2023/02/04/renegadecon-virtual-2023-day-1-g-i-joe-recap-80186