Real Littles Micro Crafts سرگرمی بزرگ را در یک جعبه کوچک بسته بندی می کند


کاردستی تراریوم کوله پشتی و تک شاخ | منبع: Moose Toys/The Toy Insider

در صورتی که نمی دانستید، آنچه کوچک است مد روز است! و اگر می‌خواهید ارزش بازی بزرگی را در یک بسته کوچک و زیبا داشته باشید، به دنبال محصول جدید نباشید واقعی Littles کیت صنایع دستی میکرو از ،اب بازی ،ن.

این مجموعه‌ها که برای کودکان ۶ سال به بالا طراحی شده‌اند، بسیار محبوب هستند صنایع دستی فعالیت ها و آنها را بسیار کوچک – و فوق العاده شایان ستایش کنید. شش کیت مختلف کاردستی در این خط وجود دارد: یک جاکلیدی کوله‌پشتی برای رنگ، هنر بوم، بمب‌های گازدار (بمب‌های کوچک حمام)، گوی‌های براق، جعبه نور، و تراریوم تک‌شاخ. بسته بندی به وضوح نشان می دهد که کدام مجموعه داخل آن است، بنابراین بچه ها می توانند مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

مجموعه کامل حامل های کابودل
محتویات لایت با، میکرو کرافت
منبع: Moose Toys

هر یک از مجموعه‌های کوچک داخل یک ظرف کابودل قابل استفاده مجدد قرار می‌گیرد و شامل همه چیزهایی است که بچه‌ها برای ایجاد کاردستی نیاز دارند، همراه با دستورالعمل‌های مصور. من تراریوم تک شاخ و جاکلیدی کوله‌پشتی را تکمیل کردم، که هر دو به اندازه‌ای ساده بودند که بچه‌ها می‌توانستند آن‌ها را بدون کمک بزرگسالان تکمیل کنند. وجود ندارد تن فضایی برای خلاقیت وجود دارد، اما بچه‌ها می‌توانند کاردستی‌ها را برای خود بسازند، مثلاً با انتخاب محل قرار دادن هر درخت و شکل تک‌شاخ در تراریوم گوی‌شکل یا با انتخاب اینکه کدام یک از نشانگرهای کوچک گنجانده شده را برای رنگ‌آمیزی استفاده کنند. بخش کوله پشتی

در طول فرآیند ساخت، واضح است که موس در ساخت این کیت ها برای بچه ها متفکر بود. اجزای تراریوم در داخل کیسه های پ،تیکی قرار می گیرند که از قبل سوراخ شده اند، به این م،ی که بچه ها می توانند بدون کمک و بدون نیاز به قیچی آنها را باز کنند. این کاردستی همچنین به بچه ها نیاز دارد که بخشی از گوی را با مهره های ریز پر کنند، که به راحتی می توانند در ،مت دیگری از گوی جایی که چمن می رود گیر کند. برای حل این مشکل، کیت شامل یک ابزار کوچک برای تنظیم مجدد مهره ها است.

تمام کاردستی های تکمیل شده
ظروف قابل انباشته شدن هستند
منبع: Moose Toys

هنگامی که بچه‌ها کاردستی کوچک خود را تمام ،د، می‌توانند آن را در داخل جعبه کابودل ذخیره کنند، آن را هدیه کنند یا نمایش دهند. آن‌ها همچنین می‌توانند از کابین‌های روی هم برای ذخیره گنجینه‌های کوچک خود استفاده کنند و حتی آن‌ها را به لطف گیره ف،ی کارابین همراه خود در حرکت کنند.

به طور کلی، این مجموعه ها قرار نیست بچه ها را برای یک روز کامل مشغول نگه دارند، اما هر کدام با قیمت 9.99 دلار، گزینه ای مقرون به صرفه برای خلاقیت مستقل ارائه می دهند. چه به دنبال یک فعالیت گروهی برای انجام در خواب باشید و چه به دنبال پاداش دادن به یک هنرمند جوان با یک سورپرایز خاص هستید، این صنایع دستی کوچک گزینه بسیار خوبی هستند.


منبع: https://www.thetoyinsider.com/real-littles-micro-craft-kits-review/