Pteranodons (Basic) (Jurassic World by Mattel) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

بررسی و ع،‌ها توسط EmperorDi،ot، ویرایش شده توسط Suspsy

من، امپراطور دی،ات، به ،وان یک فرد کامل، باید هر چند وقت یک بار انتخاب های دشواری داشته باشم. می بینید، در نمایشگرم که هنوز تمام نشده است، دارم نوعی پرنده می سازم، جایی که همه پتروسارهای بزرگ و کوچک می توانند در اطراف سقف اتاقم پرسه بزنند. تا اینجا به لطف تعداد زیادی پتروسورهایی که Mattel در سال های اخیر در اختیار ما قرار داده است، چشمگیر است. از جمله این موارد پایه هستند پترانودون ،اب‌بازی‌هایی که از پ،تیک ارزان‌قیمت ساخته شده‌اند، ارزان ساخته می‌شوند و همه در این جعبه‌های پ،تیکی شبیه بطری شامپو عرضه می‌شوند. من گفتم انتخاب سختی است زیرا چیز زیادی برای گفتن در مورد آنها وجود ندارد، بنابراین تمام تلاشم را می کنم تا آنها را در اینجا شرح دهم.

این فیگورها با طول 11 اینچ و با طول بال‌های فوق‌العاده 19 اینچ، برخی از بزرگترین ،اب‌بازی‌های پتروزارها در اطراف هستند، اما این واقعاً تمام چیزی است که آنها برای آنها دارند. آنها نسخه ساده شده ای از همان قالب ماتل هستند که در سه اندازه موجود است: اندازه اصلی همانطور که در اینجا مشاهده می شود (اصولا همچنین شامل مجموعه ای از شکل های کوچکتر است که در جعبه های پ،تیکی نیز بسته بندی شده اند، اما نه پترانودون ها هنوز پیدا شده اند)، اندازه معمولی، و Minis. همه آنها به م،ای واقعی کلمه ی،ان هستند.

آنها بسیار دقیق هستند، اما احساس ارزان بودن اجتناب ناپذیر است. آنها ، مفصلی، بالهای توپی، گردنی با مفصل توپی با مفصل محدود، و فک لولایی دارند. فک ها دارای دندان های رنگ نشده هستند. پنجه های آنها نیز رنگ نشده است.

اینها تحت مجموعه معمولی دنیای ژوراسیک و اکنون تحت مجموعه Dominion فروخته می شدند. آنها ساخته شده اند تا به صورت ،ده فروشی در فروشگاه ها و انواع مشابه دیگر فروخته شوند، اما می توان آنها را در جاهای دیگر یافت. با این حال اجازه ندهید آنها شما را گول بزنند. آنها با قیمت 13.99 دلار آمریکا به فروش می رسند که به نظر من برای این ارقام بسیار زیاد است و به دلایلی در بازار ثانویه قیمت آنها بالا رفته است. و ظاهراً یافتن آنها در برخی مناطق که فروشگاه‌های بزرگ با، خیلی رایج نیستند یا خیلی دور هستند، سخت‌تر است. با وجود اینکه آنها را در طبیعت دیده بودم، مجبور شدم ع،م را آنلاین دریافت کنم، اما تا زم، که این ع، ها را گرفتم، فقط Dominion یکی فروخته می شد.

در مورد بسته‌بندی، این فقط یک جعبه پ،تیکی است با چند درج مقوایی که سایر فیگورهای سایز اصلی، اطلاعات سازنده، دستورالعمل‌هایی در مورد نحوه اتصال بال‌های آن‌ها (که اغلب از بین می‌روند) و نقاشی‌های تزیینی چشم نواز CGI را نشان می‌دهد. روی پس‌زمینه‌ها برای جلب توجه شما.

بیایید نگاهی دقیق تر به خود ارقام داشته باشیم، درست است؟ اینها قرار است نشان دهنده هیولاهای زشت پارک موضوعی باشند. آنها نیستند پترانودون. آنها روی صفحه نمایش زشت هستند، و در فرم اکشن فیگور وحشتناک هستند، به خصوص زم، که هیچ کاری انجام نمی دهند. می تو،د یک خط اصلی ب،ید پترانودون این رقم با دو برابر بیشتر ویژگی ها برای چند دلار بیشتر است، مگر اینکه آنها وارد بازار ثانویه شده باشند. بدن آنها به طور غیر طبیعی جمع شده است، آرواره های آنها دندان دارد و فقط زشت هستند. با این حال، اگر بال ها از هم نپاشند، آنها سرگرم کننده هستند.

رنگ‌های اصلی دنیای ژوراسیک به رنگ قهوه‌ای ا،ایی و سبز چمنی و Dominion one به رنگ بژ است. رنگ قهوه‌ای در اینجا دارای جزئیات قهوه‌ای روشن در نوک بال‌هایش در نیمه‌های بالایی است و تاج آن دارای رگه‌های نارنجی مایل به قرمز است. ،مت های پایین آنها رنگ نشده است، که اگر قصد دارید آنها را آویزان کنید، مانند من بد است.

رنگ سبز هم همینطور است، با این تفاوت که روی بال ها دارای جزئیات زرد و روی تاج آن نوارهای زرد است.

من Dominion one را بیشتر دوست دارم، زیرا جزئیات آبی تیره براق روی بال‌ها و تاج آن وجود دارد.

یک نکته آ، را می گویم. با توجه به اندازه آنها، آنها در تنظیمات من چشمگیر به نظر می رسند. من امیدوارم که به زودی آن را تمام کنم، و آن تصاویر با یکی از بررسی های آینده پتروسورهای متل من همراه خواهد بود.

آنها را بگیر فقط اگر مجبورید

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

همچنین بازدید از …


منبع: https://dinotoyblog.com/2022/12/02/pteranodons-basicjur،ic-world-by-mattel/