Protoceratops andrewsi (جانوران مزوزوئیک 1:18 توسط Creative Beast Studio) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

پروتوسراتوپ ها جزء اصلی چند رسانه ای دایناسورهای ک،یک است. آنچه که “نخستین صورت شاخدار” در اندازه و تزئینات در مقایسه با خویشاوندان سراتوپسیایی بعدی فاقد آن است، با حفظ عالی در فسیل ها جبران می کند، کشف آن به اکتشافات آسیای مرکزی در اوایل دهه 1900 باز می گردد. نمونه های متعدد و حداقل یک لانه واقعی تخم مرغ (بیشتر نمونه های فسیلی تخم مرغ منتسب به پروتوسراتوپ ها معلوم شد که منشأ م،راپتوران دارد) در طول دهه ها توصیف شده است و تصویر کاملی از این جنس سراتوپسیان اولیه ارائه می دهد.

پروتوسراتوپ ها همچنین سابقه بسیار خوبی در زمینه ،اب بازی دارد، حتی بهتر از برخی از اقوام بزرگتر خود. ا،ر شرکت های بزرگ در گذشته دست خود را در این جنس (گاهی بیش از یک بار) امتحان کرده اند. و قابل توجه است که تعداد کمی از نتایج بسیار بسیار خوب بوده اند. یکی از جدیدترین آثاری که به رینگ پرتاب شده است از خط اکشن فیگور Beasts of the Mesozoic است که فرصت نمایش را داشت. پروتوسراتوپ ها نه فقط یک بار، بلکه دو بار – ابتدا در سال 2020 به ،وان یک شکل لو، در مقیاس 1:6، و دوباره در سال 2022 به ،وان یک مینی فیگور اصلاح شده در مقیاس 1:18.

“آیا شما دوست دارید پروتوسراتوپ ها در سایز لو، یا اسنک؟»

Creative Beast Studio یک شرکت کوچک است که توسط مجسمه ساز و طراح ،اب بازی دیوید سیلوا تاسیس شده است. طی چندین سال گذشته، سیلوا خود را با مجموعه جانوران مزوزوئیک، که یک خط اکشن فیگور اختصاص داده شده به دایناسورهای دقیق علمی (و دیگر حیات‌های منقرض شده) است، مشغول کرده است. در حالی که این خط تا کنون مقیاس های مختلفی را برای دایناسورهای خود ارائه کرده است، محدوده 1:18 در حال تبدیل شدن به مقیاس غالب برای جنس های بزرگتر در این خط است. مینیاتورهای جدید 2022 – از جمله پروتوسراتوپ ها در کنار تعداد انگشت شماری دیگر از سراتوپسیان ها و رپتورهای تغییر اندازه – به مجموعه داران این امکان را بدهید که دایناسورهای بیشتری را با هم در یک محدوده ثابت نمایش دهند.

پروتوسراتوپس اندروسی – که در این زیر مجموعه با شماره «A4» مشخص شده است – در یک پوسته تاشوی کل،یونر پس‌زمینه با پس‌زمینه مقوایی بسته‌بندی شده و آثار هنری باشکوهی از دایناسور توسط هنرمند پل راموس را به نمایش می‌گذارد. در پشت بسته توضیحاتی از حیوان به اضافه لیستی از سایر مینی فیگورهای موجود در آن زمان (دومین گونه کمتر شناخته شده، P. ،enikorhinus، همچنین در خط با شماره “A6” نشان داده شده است). پس زمینه را می توان برای جدا ، پوسته تاشو و دسترسی به ،اب بازی داخل و همچنین دستورالعمل های “مونتاژ” به بیرون کشید. یک پایه پ،تیکی شفاف و یک جفت دوم اندام عقبی به ،وان لوازم جانبی گنجانده شده است.

آیا باید همه آنها را جمع کنید …؟

اگرچه در مقیاس 1:18 ذکر شده است، اما این پروتوسراتوپ ها کمی در ،مت کوچک ظاهر می شود – ص اندروسی می‌توانست به اندازه‌های 2 تا 2.5 متر (6.6 تا 8.2 فوت) در طول برسد، با جرم قابل ملاحظه‌ای بیشتر از درومائوسورهای مهرب، که در کنارش زندگی می‌کرد. اندازه خود مجسمه از منقار تا دم 10.5 سانتی متر (4.25 اینچ) است و آن را به مقیاس 1:19-1:23 نزدیک تر می کند. با این حال، ابعاد فنی، این یک مینی فیگور با جزئیات بسیار عالی است – شبیه به اکشن فیگور بسیار بزرگتر 1:6. هر نقطه از جزئیات به صورت مینیاتوری، با پوسته ظریفی از فلس‌های دایره‌ای شکل گرفته شده است که در هنگام دست‌کاری، سطح لمسی دلپذیری به شکل می‌دهد.

یکی از مهمترین نکات فروش Beasts of the Mesozoic دقت علمی خط و کمی آن است. پروتوسراتوپ ها مستثنی نیست تن،ات روی مینی فیگور نزدیک به ،ت‌های کنونی است، به‌ویژه جمجمه و زوایای عظیم حیوان، با پوزه عمیق و منقار قلاب‌دارش را به تصویر می‌کشد. شاخ های ژوگال به خوبی تلفظ می شوند، همانطور که برآمدگی بینی درست از جلوی چشم شروع می شود. فریل پهن و به شکلی مبهم قلب است و سطح اصلی آن همان پوست فلسی مانند بقیه بدن است. لبه‌دار همچنین دارای لبه‌ای از استئودرم‌های گرد است که تا آنجا که من می‌دانم، حدس و گمان هستند. اما از شواهد دیگر سراتوپسیان ها معقول به نظر می رسد و علاوه بر این، از نظر زیبایی شناختی نیز جذاب به نظر می رسد.

آناتومی پس از جمجمه پیکره دارای دقت مشابهی است، بدون چند جزئیات کوچک. بدن تنومند و اندامها باریک است. اگرچه ابعاد کمی در ضلع بلند به نظر می رسند، اما نسبت به یکدیگر ثابت به نظر می رسند. من گمان می کنم که بالاتنه کمی کشیده شده باشد تا مفصل مفصل را در خود جای دهد. روند خاردار (ی،ی برآمدگی ستون فقرات) در امتداد پشت و دم در واقع کمتر از آنچه برخی از نمونه‌ها نشان می‌دهند مشخص است، اگرچه دم شکل بلند و صاف خود را حفظ می‌کند. یک ردیف از فلس های بزرگ شده در طول مهره ها می گذرد و از پایه گردن شروع می شود. هر چهار انگشت پا در هر پا، با طول های من،، به حساب می آیند.

با وجود تفاوت فاحش در اندازه، 1:18 پروتوسراتوپ ها تقریباً تمام نقاط بیان موجود در نسخه 1:6 را حفظ می کند. فک لولایی است و می تواند باز و (تقریبا) بسته شود. سر، دم و ،مت می، روی مفاصل توپ قرار دارند، با دامنه رضایت بخشی برای چرخش و چرخش. شانه ها و ، نیز دارای مفاصل توپی هستند، اگرچه مهندسی ، حرکت آنها را فراتر از چرخش به جلو و عقب محدود می کند. آرنج و زانو دارای مفاصل چرخشی/لولا هستند. و در حالی که پاها فاقد هرگونه مفصل بندی هستند (تنها تفاوت با نسخه 1:6)، جفت پاهای عقب اضافی اضافی اجازه می دهد تا درجاتی از تغییر حالت بین پاهای خم شده یا صاف را جبران کند. صادقانه بگویم، به نظر من کار ، با این پاها کمی سخت است، اما با صبر می توان نتایج رضایت بخشی را به دست آورد.

اسکات سخت است…

این مینی فیگور همانند شکل 1:6 رنگ آمیزی شده است که از رنگ آمیزی مارمولک شیاطین خاردار امروزی الهام گرفته شده است. پوشیده از تکه های متناوب قرمز زنگ زده و صورتی روشن ماسه ای، برخی مخالفان طرح رنگ را با بیکن خام مقایسه کرده اند. شخصاً فکر می کنم خوب به نظر می رسد، و به راحتی می توانم این حیوان را تصور کنم که خود را در میان زمین های ص،ه ای صحرا استتار کند. چند تکه رنگ زرد لیمویی روشن نیز بر روی صورت دیده می شود که به طور بالقوه یک ویژگی ظریف برای شناسایی حیوانات جداگانه است.

دیوید سیلوا و تیمش یک مینی فیگور اکشن چشمگیر دیگر را برای خط همیشه در حال رشد Beasts of the Mesozoic تولید کرده اند. با وجود چند پیچیدگی در بیان، چیزهای زیادی برای دوست داشتن در این ،اب بازی وجود دارد، بنابراین من مطمئناً آن را به ،وان مکمل مجموعه شما توصیه می کنم – به خصوص اگر به دنبال گسترش اکشن فیگورهای 1:18 خود هستید. البته توجه داشته باشید که این هنوز هم به ،وان یک کالای کل،یونی بیشتر از یک ،اب بازی کودک در نظر گرفته شده است، بنابراین با احتیاط با آن رفتار کنید. پروتوسراتوپ ها و هموطنان را می توان مستقیماً از وب سایت داوید سیلوا به نش، creative-beast.com.

“این یک مینی من است!!”

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.


منبع: https://dinotoyblog.com/protoceratops-andrewsi-beasts-of-the-mesozoic-118-by-creative-beast-studio/