Peridot یک بازی موبایل حیوان خانگی مجازی برای بازی نسل بعدی است


بسیاری از والدین امروزی خاطراتی از بزرگ شدن در مراقبت از حیوانات خانگی مجازی دارند، از Tamagotchi و Neopets گرفته تا Nintendogs و Webkinz. در حال حاضر، Niantic – شرکت پشت سر پوکمون گو! – در حال معرفی یک حیوان خانگی مجازی با فناوری پیشرفته تر برای بچه ها و بزرگسالان نوستالژیک است.

امروز این شرکت یک بازی موبایل جدید به نام پریدوت. این بازی با الهام از آن بازی های محبوب حیوانات خانگی مجازی در گذشته، موجوداتی به نام Peridots (یا به طور معمولی تر، “نقطه”) را در خود دارد. مانند بسیاری از پیشینیان حیوان خانگی مجازی خود، این موجودات رنگارنگ از تخم ها بیرون می آیند و با کمک گیمر از نوزاد به بزرگسال می شوند. با این حال، این بار حیوان خانگی مجازی برای تعامل با دنیای اطراف شما طراحی شده است. با استفاده از ،یبی از واقعیت افزوده (AR) و هوش مصنوعی (AI)، بازیکنان می توانند نقاط خود را در حال حرکت و تعامل با اشیاء واقعی ببینند. آنها می توانند ،اصری مانند آب، علف و سایر حیوانات را تشخیص دهند، سپس بر اساس آن واکنش نشان دهند.

از بازیکن، که به آنها Dot “Keepers” گفته می شود، خواسته می شود تا با نقاط خود درگیر شوند و از آنها مراقبت کنند. این شامل بازی ،، آموزش ترفندها و «نوازش ،» آنها است. اما این برنامه همچنین به گونه ای طراحی شده است که از زمان نمایش صفحه فراتر رفته و بازیکنان را تشویق به فعال بودن کند. همچنین می‌تو،د با تکمیل ماموریت‌ها، که شامل کارهایی مانند بیرون رفتن برای یافتن درخت می‌شود، امتیاز و آیتم‌های XP برای Dots خود ،ب کنید. ،اصر اجتماعی نیز در برنامه وجود دارد – دو نقطه کاربر می توانند در واقع با هم متحد شوند تا یک Dot کاملاً جدید ایجاد کنند.

با این حال، والدین می توانند مطمئن باشند که بچه های کوچکتری که از این برنامه استفاده می کنند می توانند ایمن بمانند. می‌تو،د با یک حساب Niantic Kids وارد برنامه شوید، که ،اصر اجتماعی بازی را حذف می‌کند و یک پورتال والدین ارائه می‌دهد که در آن یک بزرگسال می‌تواند بر تجربه بازی بچه‌ها نظارت و نظارت کند. (می تو،د درباره Niantic Kids بیشتر بد،د اینجا!)

اینجا در The Toy Insider، نگاهی اولیه به آن داشتیم پریدوت برنامه و آنچه که برای ارائه دارد. برای شروع، می گوییم که Dots به سادگی شایان ستایش هستند و به وضوح طراحی شده اند تا برای همه سنین جذاب باشند. امکانات طراحی Dot بی پایان نیز وجود دارد، بنابراین هر نقطه منحصر به فرد است. این برنامه همچنین دستورالعمل های بسیار بصری را ارائه می دهد که برای بچه ها آسان خواهد بود که دنبال کنند. اگرچه این موجودات شخصیت‌های دارای مجوزی نیستند که بچه‌ها آن‌ها را بشناسند، این تجربه بازی مطمئناً باعث ایجاد حس نوستالژیک در بچه‌های دهه ۸۰ و ۹۰ می‌شود، در حالی که یک حیوان خانگی مجازی نسل بعدی را ارائه می‌کند که بچه‌های Gen Alpha واقعاً برای درگیر شدن با آن هیجان‌زده خواهند شد. با.

هر ،ی که علاقه مند به پیوستن به انجمن Peridot Keeper است می تواند این برنامه را هم اکنون به صورت رایگان دانلود کند. در اپ استور و از طریق گوگل پلی. پریدوت بازی رایگان است و اطلاعات بیشتر در سایت موجود است playperidot.com.


منبع: https://thetoyinsider.com/peridot-game-launch/