Pentaceratops Beasts of the Mesozoic – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

هیچ چیز در سال های اخیر بیشتر از هیولاهای مزوزوئیک دیوید سیلوا برایم شادی نکرده است. ممکن است برخی مرا پسر مادی بنامند و این اشکالی ندارد. ما انسان هستیم و با فرهنگ مادی رشد می کنیم. بخشی از این فرهنگ ،اب بازی ها و چهره های ما هستند که زندگی ما را به شکلی زیباشناختی زیبا می کنند. تعداد بسیار کمی اکشن فیگور وجود دارد که از نظر زیبایی شناختی به اندازه سراتوپسیان ها از جانوران مزوزوئیک و غول پیکر باشد. پنتاسراتوپ مستثنی نیست به من بپیوندید، امپراطور دی،ات، تا نگاهی به این غول قرمز بیندازیم.

سلب مسئولیت کامل: این بهترین تلاش عکاسی من نیست. حتی با وجود اینکه این نمونه پ،تیکی باشکوه بالا،ه در دستان من بود، من با عجله تمام ع،‌ها را بررسی کردم، با هر قصدی که یک نقد را به شکلی سریع ارسال کنم. 13 ماه از آن زمان گذشته است، و من می توانستم به عقب برگردم تا با دوربین جدیدم مقداری دیگر بگیرم، اما در نهایت به این نتیجه رسیدم که اینها به اندازه کافی خوب هستند. منظورم این است که اینها فقط تصاویر مقوا هستند، درست است؟

من بلافاصله با اندازه غول پیکر این جعبه ها تحت تاثیر قرار گرفتم. من گرفتم توروسوروس در ارتباط با پنتاسراتوپ، و من غرق شدم. و من قبلا آن را داشتم پا،ینوساروس! چگونه می توانند بزرگتر شوند؟

مانند هر فیگور، یک کارت کل،یونر در آن گنجانده شده است، این بار با آثار هنری شانون بومونت، و روی آن نوشته شده است:

Pentaceratops sternbergii

(چهره پنج شاخ)

طول: حدود 6 متر (20 فوت) طول

مکان: سازند کرتلند، نیومکزیکو، ایالات متحده آمریکا

دوره زم،: کیسه اوا،، 75.8 میلیون

“چهره پنج شاخ” در اشاره به پنتاسراتوپدو استخوان اپی ژوگال بلند، به علاوه دو شاخ ابرو و شکل بینی. پنتاسراتوپس به داشتن طول،‌ترین جمجمه در بین هر سراتوپسی معروف است و بزرگترین جمجمه مهره‌داران زمینی را با قد بیش از 10 فوت دارد!

تصاویر، بار دیگر، عدالت را رعایت نمی کنند. این امکان وجود دارد که رنگ ها نسبت به فلاش غیر دوستانه باشند. این توده پ،تیک جانور من،ی است. این شکل با طول 16 اینچ، مانند سایر سراتوپسیان ها دارای 20 نقطه مفصل بندی است. رنگ بر اساس قورباغه شاخدار آمازونی، اما رنگ اینجا بسیار وحشی تر است. این تقریباً شبیه یک ،د سیث خالکوبی شده است، همراه با Kosmoceratops! بدنه در یک پ،تیک قرمز کارمینی ریخته شده است، حتی اگر در تصاویر نارنجی به نظر می رسد. تاریک‌تر از آن است و برای عکاسی با فلاش چندان من، نیست. انگوال ها رنگ خا،تری روشنی دارند و شاخ ها به رنگ خا،تری گرم هستند، از جمله شاخک های فریل و شاخ های اپی پریتال مثلثی غول پیکر در هر دو انتهای انتهایی سوهان. نوارها به رنگ مشکی براق هستند که توسط یک لبه زرد در اطراف ناحیه جمجمه احاطه شده است. ،مت پایین بدن به رنگ نارنجی روشن تر می شود.

«وای نلی! چطور یکی از اینها اینجا در ران زنده شد؟»

من یک ع، خوب از دهان را نادیده گرفتم، اما دارای دو جفت باتری دند، و یک زبان توپی است. در مقیاس 1/18، به نظر من این حیوان به طول 6-7 متر در مقایسه با مقیاس 1/18 کمی بزرگ است. چهره‌های سراتوپسیان مزوزوئیک، آینه‌ای از جانور واقعی است، که همراه با مشابه اما مشتق‌شده‌تر تیتانوسراتوپس هابه لطف صورت کشیده و ضخامت بلندش، نسبت به بدن هر حیوان خشکی بزرگ‌ترین سر را دارد. فقط توروسوروس آن را می زند، و این به این دلیل است توروسوروس حیوان بزرگتری بود خب، خوب، این بحث وجود دارد که کدام حیوان سر درشت داشته است، اما اگر از اقوام با بدن برویم، پنتاسراتوپ برنده می شود زیرا در حالی که سر بلندی داشت، بدنش کوتاه تر، بلندتر و تنومندتر از سایر سراتوپسی ها است. به همین دلیل است که جعبه از بقیه فیگورهای سری نیز بلندتر است. در مورد کنایه صحبت کنید.

به من اشاره شد که هنگام گرفتن این ع، فرصتی را از دست دادم، زیرا من یک Chap Mei دیگر دارم پنتاسراتوپ. این یک قبیله پنتا بود، متوجه می شوید؟ از آنجایی که پنج … هیچ اهمیتی ندارد، آنچه انجام می شود انجام می شود. من در این مرحله خیلی تنبل هستم که ع،برداری مجدد انجام دهم زیرا این رقم کمی سنگین است و دنیای ژوراسیک پنتاسراتوپ در ناحیه نمایش من کمی دور از دسترس است. من هم دلم برای پاپو تنگ شده است. همچنین در تصویر Schleich است پنتاسراتوپ.

من کاملاً این رقم را دوست دارم، و از زمان نوشتن این مقاله، در وب سایت خلاق Beast Studio به فروش می رسد!

امیدوارم انتظار یک ساله ارزشش را داشته باشد. من فکر می کنم این یک چیز ضروری است زیرا کاملاً با سایر چهره ها متفاوت است. قالب بدنه منحصر به فرد است و تا آنجا که من می دانم با دیگران به اشتراک گذاشته نمی شود. نگاه ، به آن نیز بسیار چشمگیر است. بسیار توصیه شده.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.


منبع: https://dinotoyblog.com/pentaceratops-beasts-of-the-mesozoic/