Pachyrhinosaurus (Haolonggood) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

یکی دیگر پا،ینوساروس چیزی نیست که در مجموعه ام به آن نیاز داشته باشم. من در حال حاضر پنج تا از آنها را دارم. ولی پا،ینوساروس یک سراتوپسیان مورد علاقه من است و هیچ یک از چهره هایی که من دارم ظاهر آن را برای من ثابت نمی کند. Safari نزدیک می شود، اما برای سلیقه من کمی شیک است، و در حالی که Battat دارای ،مت عمده ای است که من می خواهم، رنگ کاری آن آن را از عظمت واقعی باز می دارد. پس خدا را شکر برای Haolonggood و 2023 آنها پا،ینوساروس، که در نهایت یک را تحویل می دهد پا،ینوساروس که همه چیز را در هر جبهه میخکوب می کند.

شاید تنها انتقادی که بتوان به Haolonggood ستایش کرد پا،ینوساروس این است که آن را نشان می دهد P. lacustai، همان گونه های دیگر پا،ینوساروس شکل نشان دهنده دوتا دیگه هم هست پا،ینوساروس گونه ها، P. ca،ensis و P. peroto،. هر کدام آناتومی جمجمه منحصر به فرد خود را دارند و از تشکیلات جداگانه خود می آیند. بنابراین، برای مثال، اگر می‌خواهید سازند Horses،e Canyon را بازسازی کنید، به آن نیاز دارید P. ca،ensis، و یکی وجود ندارد، بنابراین شما SOL هستید. P. lacustai از سازند Wapiti شناخته شده است.

Haolonggood این رقم را 1/35 در مقیاس تبلیغ می کند. طول آن حدود 7 اینچ (17.78 سانتی‌متر) است و قد آن 3.5 اینچ (8.89 سانتی‌متر) تا بالای لبه است. P. lacustai ،ن زده می شود که 16.4 اینچ (5 متر) اندازه گیری شده است، بنابراین این رقم در مقیاس 1/25-1/28 است.

این فیگور در حالت ایستا با سر بلند شده و پای راست در حال هل دادن با انگشتان پا از زمین ارائه شده است. به طور کلی، این شکل ظاهری تنومند و حجیم دارد که من واقعاً از آن لذت می برم. گردن ضخیم، بالاتنه ای محکم، ، پهن، ساق پاها عضل، و ران ها وسیع است. فقط رقم Battat به نزدیک شدن به استحکام این رقم نزدیک می شود. PNSO حیوان محکمی است، اما ویژگی های دیگر، مانند بافت پوست خشن و رویکرد منحصر به فرد به کراتین روی سر، من را به این کار منحرف می کند.

در مورد بافت پوست خشن، Haolonggood به سرعت فیگورهای خود را اصلاح کرده است، زیرا پوسته پوسته شدن این شکل بسیار ظریف تر از آنها است. ناسوتوسراتوپ ها، اولین سراتوپسیان آنها که تنها چند ماه پیش منتشر شد. فلس‌های سنگریزه‌ای ظریفی که بیشتر بدن را می‌پوشانند، به‌طور من،ی کوچک هستند و با فلس‌های مشخصه بزرگ‌تر در ،مت زیادی از بدن و ردیف‌هایی از اسکیت‌های کوچک در امتداد پشت پراکنده هستند. پنج رقم در هر اندام جلویی و چهار رقم در هر اندام عقبی حجاری شده است. ارقام 4 و 5 روی اندام های جلویی، همانطور که باید باشند، بدون چنگال هستند، اما در حالی که نباید وزن حیوان را تحمل می کنند. به نظر می رسد یک کلوآکا در ،مت زیرین مجسمه سازی شده است، اما تشخیص آن دشوار است.

مجسمه سر استثنایی است و به طور کلی یکی دیگر از نقاط فروش عمده این چهره است. هنگامی که از سر به بالا یا از بالا به آن نگاه کنید، ظاهری تا حدی فشرده به سمت جانبی دارد، اما خود جمجمه عمیق است. منقار کراتینه دارای بافت لایه ای است. در جایی که پوست به سمت باس بینی تغییر می‌کند، بافت سنگ‌ریزه‌ای زیبا و پوست کشیده‌ای در کناره‌ها رشد می‌کند، که باعث می‌شود رئیس به‌جای یک فکر بعدی، شبیه بخشی از حیوان به نظر برسد.

دو باس فوق مداری در بالای چشم ها حجاری شده اند و در پشت آن ها سه شاخ کوچک وجود دارد که باعث می شود این شکل قابل شناسایی باشد. P. lacustaiو احتمالاً دلیل محبوب ترین این سه گونه است. در بالای فریل دو شاخ وجود دارد که به سمت داخل و دو شاخ بزرگتر به سمت بیرون قلاب می شوند. اسکیت‌های اضافی، فلس‌ها و شاخ‌های کوچک سر و فر را تزئین می‌کنند. سوراخ‌های بینی و گوش‌ها روی سر حجاری شده‌اند، اما سوراخ‌های بینی اصلا برجسته نیستند و به راحتی قابل چشم پوشی هستند. یک لمس سایه در داخل سوراخ های بینی می تواند به واضح تر شدن آنها کمک کند.

مانند تمام ارقام Haolonggood این پا،ینوساروس در دو طرح رنگی مختلف عرضه می شود. این سبز و قهوه ای. به نظر می رسد که نوع سبز مورد علاقه کل،یونرها باشد و همچنین مورد علاقه من از بین این دو است. الگوی هر دو شکل تقریباً ی،ان است و حتی رنگ روی سر نیز تقریباً ی،ان است. تفاوت اصلی فقط رنگ بدنه است. این یکی به رنگ سبز کم رنگ و تقریبا پاستلی است. صورت زرد کم رنگ با صورتی در امتداد لبه ها و پایه های شاخ و باس است. منقار قهوه ای است و لکه های قهوه ای در اطراف صورت وجود دارد. لبه سبز با لکه ها و لکه های قهوه ای است. فنسترا و بالای باس های فوق مداری به رنگ نارنجی روشن رنگ آمیزی شده اند. پشت پرده زرد و صورتی است و به طور ناگه، روی گردن به سبز تبدیل می شود. من ترجیح می‌دهم ،یبی از رنگ‌ها را در اینجا ،یب کنم، اما واقعاً قابل توجه نیست مگر اینکه شما به دنبال آن باشید.

یک نوار نارنجی روشن در امتداد پشت تا نوک دم پایین می رود. رنگ نارنجی به رنگ قهوه ای محو می شود که از پهلوها خارج می شود. لکه‌های قهوه‌ای تیره به‌صورت خوشه‌ای، قهوه‌ای را در پشت می‌پوشانند و لکه‌ها، لکه‌ها و نوارهای قهوه‌ای اضافی بقیه بدن را تزئین می‌کنند. ،مت زیرین نارنجی کم رنگ و دست ها و پاها صورتی مایل به قهوه ای تیره است. پنجه ها خا،تری هستند. این یک کار رنگ آمیزی فوق العاده پیچیده است و توضیحات من واقعاً این کار را انجام نمی دهد.

چشم‌هایی که به رنگ زرد با مردمک‌های افقی مشکی هستند قابل توجه است. بسیاری از حیوانات گیاهخوار موجود، مانند بزها، مردمک های افقی مانند این دارند. در حیوانات در حال چرا، مردمک های افقی امکان دید پانوراما از محیط اطراف خود را فراهم می کنند. این چیزی نیست که معمولاً به دایناسورها نسبت داده می شود، اما پا،ینوساروس که در سیاره ماقبل تاریخ آنها را داشت. برخی از افراد این انتخاب طراحی را دوست ندارند، اما به نظر من این انتخاب منحصر به فرد است.

با پا،ینوساروس ارقام توسط Battat، Papo، Safari، Mattel و CollectA.
با Haolonggood اورانوساروس، Wuer،saurus، و پنتاسراتوپ.

اگر بخواهم در مورد رنگ‌آمیزی انتقادی داشته باشم، این است که این شکل به طور کلی تا حدودی کم رنگ است و ظاهری مبهم به آن می‌دهد و باعث می‌شود جزئیات دقیق‌تر (مانند سوراخ‌های بینی) به سختی قابل توجه باشد. شستن تیره روی شکل می‌تواند به آشکار شدن این جزئیات کمک کند و من دیده‌ام که برخی از کل،یونرها این کار را به خوبی انجام داده‌اند. هر چند خود رنگ‌ها، کاربرد و طرح‌بندی همگی عالی هستند.

با باتات استیراکوزاروس، سافاری ناسوتوسراتوپ ها، PNSO ماچایروسراتوپس و سنتروزاروسو سافاری Regaliceratops.

برای من Haolonggood پا،ینوساروس نسخه قطعی این حیوان است و من پیش بینی نمی کنم که هرگز حیوان دیگری را به دست بیاورم پا،ینوساروس برای مجموعه من مگر اینکه یکی از دو گونه دیگر باشد. همچنین مطمئناً در فهرست ده برتر سال 2023 من قرار خواهد گرفت که احتمالاً امسال توسط چهره های Haolonggood تسلط خواهد یافت. Haolonggood پا،ینوساروس به طور گسترده به صورت آنلاین با قیمت های مختلف در دسترس است، اما من قیمت خود را با قیمت حدود 17 دلار از طریق فروشگاه آنلاین ،اب بازی من در Aliexpress دریافت کردم. برای آن قیمت، این رقم یک سرقت مطلق است. از طریق آنها همچنین می تو،د از جعبه ای صرف نظر کنید که چند دلار قیمت دارد و این رقم همچنان به خوبی در ،مت فوم جعبه بسته بندی می شود. علاوه بر این، Aliexpress کوپن های مختلفی را ارائه می دهد که می تو،د از آنها برای صرفه جویی در پول نیز استفاده کنید.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.


منبع: https://dinotoyblog.com/pachyrhinosaurus-haolonggood/