NRF می گوید: فروش خرده فروشی ایالات متحده در سال 2022 7 درصد افزایش یافت • کتاب اسباب بازی


منبع: Alex – stock.adobe.com

زنگ‌های صندوق‌ها به صدا درآمده بود، اما نه آن‌قدر که برخی انتظار داشتند.

بر اساس فدراسیون ملی ،ده فروشی (NRF)، فصل تعطیلات نوامبر تا دسامبر 2022 شاهد افزایش 5.3 درصدی فروش ،ده فروشی ایالات متحده نسبت به مدت مشابه در سال 2021 بود. به دلیل ادامه تورم، رقم 936.3 میلیارد دلار کمتر از پیش بینی NRF بود.

در حالی که فصل تعطیلات کمتر از پیش‌بینی‌ها بود، کل ،ده‌فروشی در ایالات متحده 7 درصد نسبت به سال 2021 رشد کرد و به 4.9 تریلیون دلار رسید.

متیو شای، رئیس و مدیر عامل NRF می گوید: «دو سال گذشته ،ده فروشی بی سابقه بوده است و هیچ ، هرگز فکر نمی کرد که پایدار باشد. با این وجود، ما سال 2022 را با ،ده فروشی سالانه چشمگیر و یک فصل تعطیلات قابل احترام با وجود سطوح تاریخی افزایش تورم و نرخ بهره برای خنک ، اقتصاد به پایان رساندیم. مصرف‌کنندگان به تعداد بی‌سابقه ،ید ،د و ،ده‌فروشان تجربیات مثبت تعطیلات را به مصرف‌کنندگان محتاط نسبت به تورم ارائه ،د و محصولات عالی را با سطوح قیمتی تبلیغاتی‌تر برای متن، با بودجه طول،‌شان ارائه ،د. این واقعیت که شاهد رشد ،ده‌فروشی بیش از افزایش 14 درصدی دسامبر در سال 2022 بودیم، انعطاف‌پذیری مصرف‌کنندگان و خلاقیت ،ده‌فروشان را در پیشبرد مصرف و فعالیت‌های اقتصادی و در عین حال پرداختن به تورم بالا و فشارهای هزینه مستمر نشان می‌دهد.

در حالی که NRF صنعت ،اب‌بازی را ردیابی نمی‌کند، به‌ویژه خاطرنشان می‌کند که از دسته‌های ردیابی‌شده‌اش، تنها مبلمان و اثاثیه خانه و لوازم الکترونیکی و لوازم خانگی نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

انتظار می‌رود که گروه NPD در اوا، این ماه از اعداد عملکرد صنعت ،اب‌بازی ایالات متحده در سه ماهه چهارم و تمام سال رونمایی کند.


منبع: http://toybook.com/us-retail-sales-2022-growth/