NERF Elite Junior به سال جدید می رسد


خانواده ای با ست اولتیمیت استارتر NERF Elite Junior بازی می کنند. | منبع: Hasbro

خط جدید بلسترها از ه،رو برای بچه هایی که به دنبال ورود به آن هستند من، است NERF برای اولین بار نبرد می کند

خط NERF Elite Junior مجموعه ای از بازی های آسان را معرفی می کند بلسترها برای تازه کارهای 6 سال به بالا ویژگی‌های خاص این بلسترهای NERF را برای بچه‌ها ساده می‌کند تا در بازی‌های فعال و اجتماعی هم در داخل خانه و هم در داخل خانه شرکت کنند بیرون از خانه. بلسترها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که برای دست‌های کوچک من، باشند، برای حمل آسان سبک وزن هستند و دارای طرح‌های بارگیری از جلو برای قرار دادن آسان دارت هستند.

مجموعه NERF Elite Junior شامل Rookie Pack Blaster، Voyage Target Set، Explorer Blaster، Ultimate S،er Set و Flyer Blaster است. عینک توصیه می شود، اما شامل نمی شود.

تازه کار پک بلستر
مجموعه استارتر نهایی
ا،پلورر بلستر
فلایر بلستر
مجموعه هدف سفر
،یب کامل بلسترهای NERF Elite Jr. | منبع: Hasbro

Rookie Pack Blaster، با قیمت 24.99 دلار، شامل یک درام 8 دارت با 32 دارت NERF Elite برای بارگذاری مجدد است. همچنین دارای یک هدف گیری بزرگ برای هدف گیری آسان و چهار هدف است. مجموعه هدف Voyage 17.99 دلار است و دو دارت نخبه NERF را پشت سر هم با 20 دارت برای بارگیری مجدد راه اندازی می کند. همچنین دارای یک نشانه‌گیر بزرگ و دو هدف است. Explorer Blaster با قیمت 12.99 دلار، چهار دارت را پشت سر هم پرتاب می کند و دارای یک نشانه گیر بزرگ است. مجموعه Ultimate S،er 19.99 دلار قیمت دارد و شامل دو بلستر با هدفگیرهای بزرگ به همراه 15 دارت NERF Elite است. در نهایت، Flyer Blaster 9.99 دلار است و دارای حافظه داخلی برای چهار دارت است.

مواظب این بلسترها باشید تا در اوا، این ماه به ا،ر ،ده فروشان ،اب بازی اصلی ضربه بزنند.


منبع: https://www.thetoyinsider.com/nerf-elite-junior-launch/