NECA: ست لوازم جانبی کارتونی TMNT


من هنوز در حال بازی ، با تمام نسخه‌های Haul-a-T،n هستم، بنابراین امروز به مجموعه لوازم جانبی کارتون Teenage Mutant Ninja Turtles در سال 1987 می‌پردازیم. خط کارتون TMNT تعداد زیادی لوازم جانبی مخصوص ،مت را با هر نسخه ارائه می کند و این مجموعه تا یازده نفر است. بیا یک نگاهی بیندازیم!

جعبه دارای یک تصویر درخشان در جلو است که محتویات مجموعه را در یک صحنه سرگرم کننده نشان می دهد و چند ع، زیبا در پشت.

این مجموعه با تعداد زیادی لوازم جانبی همراه است، اما همچنین تعدادی چهره کوچکتر از جمله چهار بچه لاک پشت، اسلحه آنها، MACC، یک موش، دو هیولای بچه پیتزا، یک سر جایگزین برای با،تر استاکمن، یک تلویزیون، یک دستگاه ویدئو، یک نوار ویدیویی، یک کلاه ایمنی. برای Rocksteady، یک اسلحه، یک پیتزا، یک جعبه پیتزا، یک بازی ویدیویی، یک کوله پشتی، یک مشعل، یک دستگاه ردیابی، و یک ع، از پنیر.

با،تر از ،متی که کلاه شردر را با چشم سرنات روی آن می‌دزدد و از آن برای ،اب ، استفاده می‌کند، یک سر جایگزین دریافت می‌کند. حالت چهره به طرز شگفت انگیزی به طرز شگفت انگیزی بدون لنگه است.

Rocksteady نیز کلاه خود را از اولین حضور خود می گیرد. مدت کوتاهی پس از آن در نمایش ناپدید می‌شود، اما فکر می‌کنم طراحی ،اب‌بازی به‌ویژه مرا برای این ظاهر نوستالژیک کرد، بنابراین خوشحالم که این گزینه را دارم که آن را در اینجا به او اضافه کنم.

جعبه پیتزا لولایی است و حاوی یک پیتزا کامل است و نقاشی پنیر دارای قاب دقیق و چاپی زیبا از نقاشی پنیری است که پادشاه موش در موزه نمایش داده شده در ،مت تحسین می کند. بولدینی بزرگ. این یک قطعه کوچک سرگرم کننده است که می تو،د آن را به نمایشگرهای Rat King خود اضافه کنید یا شاید از آن به ،وان چیزی که او می دزدد و لاک پشت ها سعی در متوقف ، او دارند استفاده کنید.

بسته به گونه ای طراحی شده است که روی پوسته لاک پشت نینجا قرار بگیرد و حس وزن و ابعاد بسیار خوبی به مجسمه سازی دارد که از باز نشدن آن کمی شگفت زده شدم. فکر می کنم اشاره خاصی به کوله پشتی های داخل آن باشد Splinter ناپدید می شود، اما واقعاً برای هر زم، که لاک پشت به ماجراجویی می رود می توان از آن استفاده کرد.

الماس “ستاره هوبوکن” از ،مت است ناپلئون بونافروگ: غول باتلاق و شردر از آن برای پرداخت غرامت بیگ لویی استفاده می کند. آیا این می تواند به این م،ی باشد که لویی بزرگ در راه است؟ منظورم این است که من او را دوست دارم، اما شما می تو،د از آن برای هر ماکگوفین در ماجراجویی های لاک پشت خود استفاده کنید.

دستگاه اسکن توسط Donnie برای ردیابی قطعه Eye of Sarnath استفاده می شود، اما همچنین می تواند با هر شرور مبتنی بر علم یا به ،وان تزئین در مجموعه کارگاه نهایی Donatello عالی کار کند. این چیز کوچک دارای جزئیات بسیار زیبای فن‌آوری و تعداد زیادی رنگ کوچک و دقیق است که آن را به یک ابزار کوچک چشمگیر تبدیل می‌کند.

تفنگ پرتو یکی دیگر از اختراعات د، است که “تعدیل کننده شخصیت” از آن ساخته شده است لئوناردو سبک می شود. د، واقعاً وارد برخی از حوزه های علمی مشکوک اخلاقی شد، ها؟ این یک رنگ سبز جالب و یک ظاهر ک،یک علمی تخیلی دارد که باعث می شود با Baxter نیز عالی به نظر برسد.

مشعل یکی دیگر از مواردی است که برای ع، های آزمایشگاه Donatello یا کار بر روی Turtle Van مفید است.

به نظر من موس موجود در مجموعه ماوس شبیه به موس در مجموعه ماوس است، اما من همیشه می گویم که هر چه موس بیشتر باشد، بهتر است. هیولاهای پیتزا یک مجسمه جدید هستند که این موجود را در یک حالت ،نده عالی نشان می دهد. من به ویژه تحت تأثیر خط کوچک سیاه و سفیدی هستم که دندان های او را مشخص می کند.

من فکر می کنم نمادین ترین لوازم جانبی در کل مجموعه باید تلویزیون باشد. آن چیز در اپیزودهای زیادی ظاهر می‌شد و معمولاً شرح لازم برای شروع داستان را فراهم می‌کرد. این مجسمه کوچک در حال اجراست و حس تصادفی تصویر را به تصویر می کشد. چند گزینه دارد که می‌تو،د در صورت نیاز، VCR یا آنتن‌ها را به بالا اضافه کنید و آنها را به سوراخ‌هایی در بالا متصل کنید. کاست ویدئو نیز به خوبی در VCR قرار می گیرد.

تلویزیون باز می‌شود و می‌تو،د یکی از ع،‌های مقوایی براق نمایش را وارد کنید و از پسرها بخواهید محتوای من، ،مت‌های مختلف را تماشا کنند.

همچنین یک کنسول بازی ویدیویی کوچک و جذاب برای همراه داشتن تلویزیون وجود دارد و یکی از صفحه نمایش های موجود بازی Tempestra است!

یکی از ارقام موجود، معادل TMNT ج، 5 از مدار کوتاه، MACC است. MACC در حمله Big MACC ،مت و دارای سلاح های قابل جابجایی و آرنج مفصلی، پاها، شانه ها و کمر است. من دوباره از تمیز بودن خطوط کوچک روی پانل های بدن او واقعاً تحت تأثیر قرار گرفتم.

اسلحه اضافی از پشت او را می توان برداشت و بلستر در سر او را می توان با یک قطعه کوچک کوچک جایگزین کرد که این ایده را به وجود می آورد که لولای سر او باز است.

در نهایت، نقطه برجسته مجموعه برای من، چهار بچه لاک پشت است. آنها در واقع چند بار در برنامه به نسخه های بچه کوچک تبدیل می شوند، اما به نظر من می تو،د فقط از آنها با Splinter به ،وان لاک پشت های نینجا جهش یافته کودک نوپا در آموزش استفاده کنید. آنها دارای سرهای توپی، ، و باندانا و شانه ها و پاهای چرخان/لولا هستند. برای پسرهای کوچک ریز بیان بسیار است، اما به دلیل سرهای بزرگ و پوسته‌هایی که روی چنین پاهای کوچک دارند، تعادل آنها دشوار است.

به طور کلی، مجموعه مملو از لوازم جانبی نمایشی با برش عمیق است و من نمی‌توانم منتظر بمانم تا آنها را در مجموعه‌های آتی لانه لاک پشت قرار دهم.

درباره نویسنده پست


منبع: http://thefwoosh.com/2023/05/neca-tmnt-cartoon-accessory-set/