MINDstyle @ SDCC: Funko POP Asia Artist Editions


سبک ذهن در حال گسترش دامنه آن است Funko POP آسیا صف با چندین چهره که هنرمندان برجسته را به نمایش می گذارد. به ،وان بخشی از مجموعه SDCC 2023، این برند قرار است آمار و ارقامی را از خواننده و مجری سوپراستار بین المللی منتشر کند. جی چو، هنرمند ژاپنی پانک درانکرز، هنرمند فیلیپینی رین باررا و هنرمند هنگ کنگی کنت تانگ.

موارد انحصاری MINDstyle SDCC 2023 شامل موارد زیر است پاپ آسیا: C،uC،u شکل (20 دلاری) که در آن خواننده فوق ستاره با یک هودی با یک اسکیت بورد مارک MIND استایل حضور دارد. POP آسیا: Reen Barrera Ohlaha (20 دلار) با نسخه وینیلی از شخصیت مجسمه‌سازی چوبی هنرمند و پاپ آسیا: سودا کاتس پودینگ هوگو (20 دلار) با یکی از گربه های شیرین دوست کنت تانگ.

علاوه بر انحصاری های جدید SDCC، MINDstyle نیز این محصول را ارائه خواهد کرد POP Asia: Reen Barrera Love و POP Asia: Punk Drunkers Original ارقام در کنوانسیون این اولین مورد در دسترس ایالات متحده از این ارقام پر تقاضا است که چند هفته پیش در Toycon فیلیپین عرضه شد.

این نسخه های Funko POP آسیا در غرفه SDCC MINDstyle در دسترس خواهند بود [#4845].
منبع: https://www.vinylpulse.com/2023/07/mindstyle-sdcc-funko-pop-asia-artist-editions.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=mindstyle-sdcc-funko-pop-asia-artist-editions