MINDstyle Mission Control با بسته انحصاری Funko Pop Asia MMC Four راه اندازی شد


زمان رفتن است. را MINDstyle Mission Control تجربه همهجانبه ،ده فروشی آن را جشن می گیرد افتتاح بزرگ در سی شهر آینده در Futian، Shenzen، چین در روز یکشنبه (5.7). فضای بیش از 45000 فوت مربع با الهام از وعده اکتشاف فضا، موفق ترین و تاثیرگذارترین برندهای کل،یونی را گرد هم می آورد. فونکو، طعمه، سبک ذهن، تبلیغات پاپ ران ،یسی، لنج فلای و استودیو RCNSTRCT.

برای بزرگداشت افتتاحیه، MINDstyle Mission Control را منتشر خواهد کرد Funko Pop Asia MMC MINDstyle Mission Control Four Pack (سفید) شامل چهار پیشگام در پشت این تلاش: برایان ماریوتی و مایک بکر از فونکو، دکتر جوان سبک ذهنی، و اریک چنگ طعمه رهبری برایان ماریوتی، همراه با بنیانگذار اصلی مایک بکر، فونکو را به یکی از برندهای پیشرو فرهنگ پاپ جه، تبدیل کرده است. بنیانگذار MINDstyle، MD Young، رویاپرداز خلاق این برند و یک کل،یونر هنر مشتاق است که اکنون در چین مستقر است. BAIT توسط بنیانگذار اریک چنگ که همچنین رئیس Undefeated است رهبری می شود.

محدود به 1000، Funko Pop Asia MMC MINDstyle Mission Control Four Pack (سفید) در افتتاحیه بزرگ تجربه ،ده فروشی در سی فیوچر سیتی در Futian، Shenzen، چین در روز یکشنبه، 7 مه 2023 ساعت 3 بعد از ظهر در دسترس خواهد بود. این مجموعه منحصر به فرد Funko Pop Asia، محدود و بسیار جمعی، برای سال‌های آینده مورد توجه قرار خواهد گرفت.
منبع: https://www.vinylpulse.com/2023/05/mindstyle-mission-control-launches-with-exclusive-funko-pop-asia-mmc-four-pack.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=mindstyle-mission-control-launches-with-exclusive-funko-pop-asia-mmc-four-pack