Masters of the Universe 100/400% Be@rbricks توسط Mishka x Mattel Creations x Medicom Toy


Mattel Creations به ماموریت خود برای ایجاد کل،یون های هنری و سبک از ویژگی های نمادین با جدید ادامه می دهد مجموعه Masters of the Universe 100/400% Be@rbrick از جانب میشکا ای، ،اب بازی Medicom. برداشت میشکا از نیروگاه های اترنیا برگرفته از سبک شخصیتی این برند است که با دست طراحی شده است.

طرح He-Man Be@rbrick خشن و آماده برای مبارزه، بر ماهیچه های قدرتمند قهرمان و موهای بلوند روان (تضاد با شخصیت اصلی) تأکید می کند. پشت صفحه سینه‌اش طرح کره چشم امضای میشکا با نام Keep Watch را نشان می‌دهد.

تهدید بنفش و سبز نئون که ،ت میشکا است با جمجمه ای خشن و زاویه دار با نگاهی نافذ و دندان های دندانه دار ترس را به دل دشمنانش می اندازد. این طرح طرح کره چشم میشکا را در محافظ سنتی قفسه سینه جمجمه و استخوان‌های این شرور حماسی گنجانده است.

،، که در کالیفرنیای ج،ی هستند این فرصت را دارند که Be@rbricks جدید را یک روز زودتر تحویل بگیرند. گرگ ریورا (بنیانگذار میشکا) در حال انتشار/امضا ، در 3DRetro در گلندیل در پنجشنبه (1.26) از ساعت 18 تا 21. طرفدار، که در جشن انتشار یک ست MOTU Be@rbrick ،یداری می کنند، غذای رایگان از طرف شرکت دریافت خواهند کرد سفر یون، کامیون مواد غذایی.

علاوه بر Be@rbricks جدید، میشکا یک کپسول سبک زندگی MOTU شامل سه راهی، کلاه، هودی و حتی یک پتو نیز طراحی کرده است.

این مجموعه Masters of the Universe 100/400% He-Man و Skeletor Be@rbricks (2.76 اینچ، 11.02 اینچ) به طور رسمی در تاریخ راه اندازی خواهد شد جمعه (1.27) ساعت 9 صبحتی از Mattel Creations و میشکا نیویورک برای 200 دلار/تنظیم.
منبع: https://www.vinylpulse.com/2023/01/masters-of-the-universe-100-400-berbricks-by-mishka-x-mattel-creations-x-medicom-toy.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=masters-of-the-universe-100-400-berbricks-by-mishka-x-mattel-creations-x-medicom-toy