Marvel Legends Squadron Super Two Pack رونمایی شد – The Toyark


ه،رو امروز یک مجموعه دو کمیک دیگر را منتشر کرد – Squadron Supreme Hyperion و Doctor Spect،. این بسته اوا، امسال برای پیش‌سفارش در دسترس خواهد بود. برای بررسی برخی از تصاویر به ادامه مطلب بروید و نسخه زیر را بررسی کنید.

مارول ،دز سری اسکوادرون SUPREME MARVEL’s Hyperion و MARVEL’s DOCTOR SPECTRUM

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 49.99 دلار / برای پیش‌سفارش بهار 2023 موجود است)

Hyperion دکتر Spect، و Squadron Supreme را متقاعد می کند که از ابرقدرت های گسترده خود برای حل مشکلات زمین دیگر با تبدیل آن به یک مدینه فاضله به هر وسیله لازم استفاده کنند! MARVEL UNIVERSE را با این مجموعه فیگورهای SUPREME MARVEL’S HYPERION و MARVEL’S DOCTOR SPECTRUM SQUADRON MARVEL LEGENDS SERIES جشن بگیرید. این فیگورهای با کیفیت 6 اینچی Hyperion و Doctor Spect، دارای دکو الهام گرفته از ظاهر شخصیت ها در کمیک Squadron Supreme هستند! شامل 2 فیگور و 7 لوازم جانبی الهام گرفته از سرگرمی از جمله جواهر Doctor Spect،’s Power Prism و جلوه های انفجار.

با بیش از 80 سال سابقه سرگرمی، مارول به سنگ بنای مجموعه های طرفداران در سراسر جهان تبدیل شده است. با سری افسانه‌های مارول، شخصیت‌های مورد علاقه طرفداران دنیای کمیک مارول و دنیای سینمایی مارول با جزئیات و بیان عالی برای ژست گرفتن و نمایش در مجموعه‌ها طراحی شده‌اند. برای پیش‌سفارش بهار امسال در Hasbro Pulse و ،ده‌فروشی‌های کانال هواداران دیگر موجود است.


منبع: https://news.toyark.com/2023/01/26/marvel-legends-squadron-supreme-two-pack-revealed-492130