Marvel Legends Blob, Rogue, and X-Men #275 مجموعه تصاویر و اطلاعات تبلیغاتی با وضوح بالا


در اینجا نگاهی بهتر به چهره‌های Marvel Legends داریم که فردا برای پیش‌سفارش می‌روند!

MARVEL LEGENDS SERIES MARVEL’S THE BLOB

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 55.99 دلار / موجود: بهار 2023)

Fred J. Dukes مدت‌هاست که از پوست حجیم و تقریباً غیرقابل نفوذی که توسط قدرت‌های جهش‌یافته‌اش برای مبارزه با مردان ای، در کنار برادری جهش‌یافته‌های شیط، اعطا شده است، استفاده می‌کند و بارها و بارها ثابت می‌کند که هیچ چیزی حباب را حرکت نمی‌دهد! با این فیگور MARVEL LEGENDS MARVEL’S THE BLOB، MARVEL UNIVERSE را جشن بگیرید. این ترازو با کیفیت 6 اینچی The Blob دارای دکو الهام گرفته از ظاهر شخصیت در ک،یک است مردان ای، کمیک! شامل شکل و 3 لوازم جانبی الهام گرفته از سرگرمی است.

با بیش از 80 سال سابقه سرگرمی، مارول به سنگ بنای مجموعه های طرفداران در سراسر جهان تبدیل شده است. با سری افسانه‌های مارول، شخصیت‌های دنیای کمیک مارول و دنیای سینمایی مارول مورد علاقه طرفداران با جزئیات و بیان عالی برای ژست گرفتن و نمایش در مجموعه‌ها طراحی شده‌اند. برای پیش‌سفارش 12/8 در ساعت 13:00 به وقت شرقی در دسترس است BigBadToyStore.

MARVEL LEGENDS SERIES MARVEL’S BANSHEE, GAMBIT & PSYLOCKE

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 77.99 دلار / موجود: بهار 2023)

MARVEL UNIVERSE را با این فیگورهای MARVEL LEGENDS MARVEL’S BANSHEE، GAMBIT و PSYLOCKE جشن بگیرید. دسیسه بر سر تاج و تخت امپراتوری شیار، بانشی و فریاد صوتی او را به جنگ فضایی در کنار دیگر مردان ای، یا احتمالاً علیه آنها کشانده است. New Recruit Gambit با عرشه کارت‌های پر جنبش و کارکنان بو راه خود را از طریق Starjammers و Imperial Guard می‌گذراند. تله‌پات بتسی براداک با تیغه‌های رو،‌اش نقشه‌های مخفیانه‌ای را که در کمین دنیای خانه شیار، چندیلار است، برش می‌دهد.

این فیگورهای با کیفیت 6 اینچی دارای دکو الهام گرفته از ظاهر شخصیت‌ها هستند عجیب و غریب مردان ای، شماره 275! شامل 3 فیگور و 13 لوازم جانبی الهام گرفته از سرگرمی از جمله یک سر جایگزین برای Banshee مارول که چهره نمادین صدای جیغ صوتی او را به تصویر می‌کشد، کارکنان بو Gambit و دست‌های متناوب با کارت‌های بازی دارای شارژ جنبشی، و شمشیرهای psionic Psylocke.

با بیش از 80 سال سابقه سرگرمی، مارول به سنگ بنای مجموعه های طرفداران در سراسر جهان تبدیل شده است. با سری افسانه‌های مارول، شخصیت‌های دنیای کمیک مارول و دنیای سینمایی مارول مورد علاقه طرفداران با جزئیات و بیان عالی برای ژست گرفتن و نمایش در مجموعه‌ها طراحی شده‌اند. برای پیش‌سفارش 12/8 ساعت 13 به وقت شرقی در دسترس است آمازون و BigBadToyStore.

MARVEL LEGENDS SERIES MARVEL’S FORGE, STORM & JUBILEE

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 77.99 دلار / موجود: بهار 2023)

دسیسه در امپراتوری شیار، X-Men Storm، Jubilee و Forge را به فضا و درگیری با دوستان و متحدان سابق Starjammers و گارد امپراتوری کشانده است! MARVEL UNIVERSE را با این فیگورهای MARVEL LEGENDS MARVEL’S FORGE، STORM & JUBILEE جشن بگیرید. رهبر مردان ای، استورم با قدرت های کنترل آب و هوا نور باران می کند تا مشخص کند چه ،ی مسئولیت امپراتوری وسیع شیار را بر عهده خواهد گرفت. جوبیلی آدامس می‌ریزد و سعی می‌کند پس از اینکه به دوردست‌های فضای بیرونی می‌رود، او را خنک نگه دارد. توانایی جهش یافته فورج در اختراع در طول اولین حمله او به فضا مورد آزمایش قرار می گیرد، جایی که “سازنده” یک سورتمه می سازد، میدان های شنل، منفجر می کند و سپس سفینه فضایی استارجمر را فرماندهی می کند.

این فیگورهای با کیفیت 6 اینچی دارای دکو الهام گرفته از ظاهر شخصیت‌ها هستند عجیب و غریب مردان ای، شماره 275! شامل 3 فیگور و 13 لوازم جانبی الهام گرفته از سرگرمی از جمله تفنگ بلستر برای Marvel’s Forge، جلوه های کنترل کننده آب و هوا برای استورم و فیگور Jubilee، عینک آفتابی و لوازم جانبی افکت آتش بازی در میان سایر موارد.

با بیش از 80 سال سابقه سرگرمی، مارول به سنگ بنای مجموعه های طرفداران در سراسر جهان تبدیل شده است. با سری افسانه‌های مارول، شخصیت‌های دنیای کمیک مارول و دنیای سینمایی مارول مورد علاقه طرفداران با جزئیات و بیان عالی برای ژست گرفتن و نمایش در مجموعه‌ها طراحی شده‌اند. برای پیش‌سفارش 12/8 ساعت 13 به وقت شرقی در دسترس است آمازون و BigBadToyStore.

MARVEL LEGENDS SERIES MARVEL’S ROGUE

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 24.99 دلار / موجود: بهار 2023)

از مقر جدید خود در Outback استرالیا، X-Man Rogue با خطرات در سرزمین وحشی و جنوشا روبرو می شود و قدرت های جهش یافته جذب کننده توانایی خود را در معرض آزمایش قرار می دهد! MARVEL UNIVERSE را با این فیگور MARVEL LEGENDS SERIES MARVEL’S ROGUE جشن بگیرید. این فیگور Rogue در مقیاس 6 اینچی با کیفیت دارای دکو الهام گرفته از ظاهر شخصیت در آن است عجیب و غریب مردان ای، کمیک! شامل شکل و 2 لوازم جانبی الهام گرفته از سرگرمی است.

با بیش از 80 سال سابقه سرگرمی، مارول به سنگ بنای مجموعه های طرفداران در سراسر جهان تبدیل شده است. با سری افسانه‌های مارول، شخصیت‌های دنیای کمیک مارول و دنیای سینمایی مارول مورد علاقه طرفداران با جزئیات و بیان عالی برای ژست گرفتن و نمایش در مجموعه‌ها طراحی شده‌اند. برای پیش‌سفارش 12/8 ساعت 13 به وقت شرقی منحصراً در دسترس است آمازون.

درباره نویسنده پست

RoboKillah

روبو یک کودک کوچک به دنیا آمد، حتی یک نوزاد، که با یک رژیم غذایی ثابت از فرهنگ گیک ها بزرگ شد. حالا به ،وان یک بچه بزرگ می‌تواند آن روزها را از طریق رسانه‌های جدید دوباره زندگی کند. علایق او در فیگورهای اکشن بر اساس فیلم‌ها و کتاب‌های کمیک، همراه با هر چیز درخشان دیگری است که ممکن است پیش بیاید.


منبع: http://thefwoosh.com/2022/12/hasbro-marvel-legends-blob-rogue-and-x-men-275-sets-hi-res-promo-images-and-info/