Marvel Legends Black Knight & Sersi 2 Pack – The Toyark


Marvel Legends Black Knight Sersi 05

مجموعه‌های انتقام‌جویان 60 Hasbro’s Anniversary Beyond Earth’s Mightiest این هفته با دو بسته شوالیه سیاه و سرسی ادامه می‌یابد. این یک محصول انحصاری آمازون در ایالات متحده است و حال و هوای دهه 90 را با برخی از ژاکت های قهوه ای باس دارد. قیمت ،ده‌فروشی 49.99 دلار است و در اوت 2023 ارسال می‌شود. برای دیدن ع،‌ها و کپی ، به ادامه مطلب بروید، پیوند زیر را بزنید تا ع،‌های خود را در آمازون (#ad) ب،ید.

_____

قبلی Marvel Legends Avengers 60th Beyond Earth’s Mightiest Lists:

Marvel Legends Super Adaptoid

سرگرمی زمین، فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ، انتخاب نخست، ToyGeek

Marvel Legends Skrull Queen و Super Skrull

سرگرمی زمین، فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ، انتخاب نخست، ToyGeek، آمازون

Marvel Legends Series Captain vs Doctor Doom

سرگرمی زمین، فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ، انتخاب نخست، ToyGeek، آمازون

Gray Hulk سری Legends Marvel و دکتر بروس بنر

سرگرمی زمین، فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ، انتخاب نخست، ToyGeek، آمازون

Marvel Legends Series Iron Man Mark I

سرگرمی زمین، فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ، انتخاب نخست، ToyGeek، آمازون

سری افسانه‌های مارول، بلک نایت سرسی، اکشن فیگورهای کل،یونی 60مین سالگرد انتقام‌جویان 6 اینچی (انحصاری آمازون)

  • شوالیه سیاه مارول و سرسی مارول: از ترس اینکه سرسی به خاطر جاودانگی اش دیوانه شود، ابدی ها او را با همکارش انتقام جوی دین ویتمن، شوالیه سیاه، پیوند می زند و یک اتحاد ذهنی ایجاد می کند تا آنها را با هم روح کنند.
  • شصتمین سالگرد انتقام جویان: این شوالیه سیاه مارول و اکشن فیگورهای سرسی مارول از ظاهر شخصیت ها در کمیک های انتقام جویان مارول الهام گرفته شده اند و به هر مجموعه ای از اکشن فیگورهای افسانه های مارول اضافه می شوند.
  • لوازم جانبی الهام گرفته از کمیک: این مجموعه اکشن فیگور کل،یونی Hasbro Marvel Legends با 7 لوازم جانبی شامل دست های جایگزین و شمشیر فوتون ارائه می شود.
  • طراحی و بیان ممتاز: طرفداران و کل،یونرهای مارول می توانند این اکشن فیگورهای 6 اینچی را که دارای سر، بازوها و پاهای قابل حمل و همچنین دکوی ممتاز هستند را در مجموعه خود به نمایش بگذارند.
  • ساخت چند نوع مجموعه: به دنبال اکشن فیگورهای مارول ،دز با الهام از سرگرمی بیشتر بگردید تا اکشن فیگورهای 6 اینچی مارول چندگانه خود را بسازید (هر کدام جداگانه فروخته می شود. بسته به در دسترس بودن)

هیجان و شگفتی دنیای مارول را با شوالیه سیاه مارول، سرسی مارول و دیگر چهره های اکشن از سری افسانه های مارول Hasbro به مجموعه خود بیاورید!

این مجموعه کل،یونی Marvel Legends Avengers 60th Anniversary شامل اکشن فیگور اکشن شوالیه سیاه مارول و اکشن سرسی مارول است. فیگورهای 6 اینچی با جزئیات بسیار شبیه به شخصیت‌های کمیک انتقام‌جویان مارول هستند که دارای جزئیات عالی و نقاط مختلف بیان هستند. فیگورها دارای 7 لوازم جانبی هستند، از جمله دست های جایگزین برای هر فیگور، Power FX برای فیگور Sersi و شمشیر فوتون برای شکل شوالیه سیاه.

Marvel Avengers: Beyond Earth’s Mighties
از زمان تاسیس خود در سال 1963، انتقام جویان به ،وان اولین تیم قهرمانان سوپر قهرمان جهان متحد شده اند. با فهرستی که دائماً در حال تغییر است، از جمله اسطوره‌های زنده مانند کاپیتان آمریکا، مرد آهنی، پلنگ سیاه، کاپیتان مارول، و غیره، انتقام‌جویان به دلایل خوبی در سطح جه، به ،وان قدرتمندترین قهرمانان زمین شناخته می‌شوند – شجاعت و دستاوردهای آنها هیچ حد و مرزی ندارد. اکنون در جشن شصتمین سالگرد این تیم بی نظیر بپیوندید!

بیان و طراحی ممتاز در مقیاس 6 اینچی
شخصیت ها و ظاهر نمادین قهرمانان ک،یک مارول را با اکشن فیگورهای Hasbro Marvel Legends با الهام از کمیک های مارول به مجموعه خود بیاورید! این اکشن فیگورهای ممتاز سری 6 اینچی Marvel Legends با قابلیت دکو الهام گرفته از کمیک و لوازم جانبی ممتاز الهام گرفته از شخصیت ها، افزودنی عالی برای هر مجموعه مارول هستند.

شوالیه سیاه مارول و سرسی فیگورهای مارول
با این چهره‌ها که از شوالیه سیاه مارول و سرسی مارول الهام گرفته‌اند، بخشی از داستان‌های پر اکشن فیلم‌های Avengers، Eternals و دیگر کمیک‌های مارول را به خانه ببرید. این ست فیگور با 7 لوازم جانبی الهام گرفته از کمیک ارائه می شود، از جمله دست های جایگزین برای هر فیگور و شمشیر فوتون بلک نایت.

Soulmates از Marvel Comics
از ترس اینکه سرسی به خاطر جاودانگی‌اش دیوانه شود، ابدی‌ها او را با انتقام‌جوی همکارش دین ویتمن، شوالیه سیاه، پیوند می‌دهند و یک اتحاد ذهنی ایجاد می‌کنند تا آن‌ها را هم‌روح کنند.

چند جهان مارول خود را بسازید
افسانه‌های مارول با چهره‌های دقیق سرگرمی و آیتم‌های نقش‌آفرینی با شخصیت‌هایی از سراسر دنیای سرگرمی مارول، شخصیت‌ها و آیتم‌های نمادین دنیای مارول را در دستان شما یا در قفسه‌تان به زندگی پویا می‌آورند. همه آنها را جمع آوری کنید تا یک جهان چندگانه از خودتان بسازید!

اکشن فیگورهای Hasbro Marvel Legends را تجربه کنید
به مدت 20 سال، سری افسانه‌های مارول، شخصیت‌ها و داستان‌های نمادین مارول را برای طرفداران و مجموعه‌داران در سراسر جهان با چهره‌های اکشن ممتازی که از سراسر دنیای سرگرمی مارول گرفته شده‌اند، زنده کرده است. با چهره هایی از سری افسانه های مارول ه،رو، هیجان و شگفتی دنیای مارول را به مجموعه خود بیاورید!

شرکت هاه،رو
شخصیت هاشوالیه سیاه سرسی
مقیاس6 اینچ
خط فرعیافسانه های مارول

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/04/27/marvel-legends-black-knight-sersi-2-pack-500065