Majungasaurus (Safari Wild by Safari Ltd.) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

قبل از شروع بررسی، مایلم از Safari Ltd. برای ارسال این رقم به ،وان نمونه بازبینی سپاسگزاری کنم. خود شکل هنوز در دسترس نیست اما به زودی ارائه خواهد شد و امیدوارم بررسی من به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا این رقم برای مجموعه شما من، است یا خیر. اگر می خواهید این یا سایر محصولات Safari Ltd. را از وب سایت سافاری سفارش دهید، حتماً از کد تخفیف من GWANGI15 استفاده کنید تا 15٪ در سفارش خود صرفه جویی کنید. این تخفیف برای همه محصولات با برند سافاری با مسئولیت محدود در سفارشات داخل ایالات متحده خوب است و تا 31 دسامبر 2023 فعال خواهد بود.

شصت و شش میلیون سال پیش، در پایان دوره کرتاسه، ماداگاسکار قبلاً یک جزیره برای حدود 20 میلیون سال بود. و درست مانند امروز، این جزیره دارای مجموعه ای منحصر به فرد از ارگ،سم های جدا شده از بیشتر دنیای خارج بود. به لطف فسیل های حفظ شده در سازند Maevarano، می د،م که این منطقه محل زندگی بوده است ب،بوفو، بزرگترین قورباغه شناخته شده جهان، تروپود ماسیاکاسوروس با دندان‌های عجیب و غریب آن، تمساح گیاه‌خوار، سیاموسچوسو سوروپود 8 متری، راپتوزاروس. و در امتداد دشت های سیلابی نیمه خشک ساحلی آن پرسه می زدند Majungasaurus crenatissimus. با طول متوسط ​​6 متر، ماجونگازاروس بسیار دور از تیرانوزاروس که در همان زمان بر غرب آمریکای شمالی تسلط داشت، اما در پادشاهی جزیره کوچک آن، ماژونگازاروس به ،وان شکارچی راس ماداگاسکار سلطنت کرد.

ماجونگازاروس یک ابلیسارید، خانواده ای از تروپودها بود که به خاطر جمجمه های کوتاه و تزئین شده و اندام های جلویی به طرز مضحکی معروف بودند. محبوب ترین ابلیسارید باید باشد کارنوتاروس ولی ماجونگازاروس طرفداران خود را نیز دارد، که منجر به فراخو، مداوم و پر سر و صدا برای چهره های شایسته تر به نمایندگی از آن شده است. اکنون، برای سال 2023، Safari Ltd. به این تماس پاسخ داده است.

سافاری ماژونگازاروس طول آن حدود 11 اینچ (28 سانتی متر) و قد آن تا بالای سر 4 اینچ (10 سانتی متر) است. این رقم را در مقیاس 1/20 و تقریباً به اندازه سافاری قرار می دهد کارنوتاروس شکل مربوط به سال 2019. این شکل به طور چشمگیری با دم آویزان شده به سمت پایین با خم شدن به راست، و سر بلند شده و به سمت چپ و دهان باز به نظر می رسد.

ماژونگازاروس او را با محبت به ،وان “سوسیس با پا” می نامند زیرا گردن و بالاتنه ای فوق العاده بلند داشت. و بر خلاف کارنوتاروس، پاهای نسبتاً کوتاهی داشت. این نسبت‌های عجیب چالش‌هایی را در ایجاد یک شکل پایدار و دوپا از این جنس اضافه می‌کنند، اما سافاری به خوبی توانست آن را از بین ببرد. سافاری به لطف وضعیت پویا خود ماژونگازاروس محکم روی پای خود می ایستد. اما در صورتی که به پایداری آن اطمینان ندارید، می تو،د همیشه از پایه پ،تیکی همراه فیگور استفاده کنید.

بر خلاف کارنوتاروسکه تنها از یک نمونه مشخص است، ما بقایای بیش از 20 فرد را داریم ماژونگازاروس، بنابراین ما ایده بسیار خوبی داریم که به نظر می رسد و سافاری آن را در اینجا میخکوب می کند. جمجمه کوتاه و عمیق است، اگرچه نه به اندازه ای که در آن کوتاه است کارنوتاروس. همچنین پهن تر از جمجمه است کارنوتاروس یا سایر ابلیساریدها. سطح پشتی پوزه دارای یک برآمدگی ضخیم است که از نظر بافت خشن است، همراه با یک شاخ کوتاه و تک در بالای سر.

نیم تنه به طور کمدی بلند به نظر می رسد، به خصوص با اندام های جلویی کوتاه که از دور تقریباً وجود ندارند. اندام های جلویی با چهار رقم پنجه ای حجاری شده است، اما ممکن است ماژونگازاروس اصلا پنجه نداشت پاها به اندازه من، و کوتاه هستند.

این شکل با فلس‌های سنگریزه‌ای ظریف با اسکیت‌های بزرگ‌تر، یا فلس‌های مشخصه‌ای که به طور تصادفی در سراسر بدن پخش شده‌اند و یک خط می، از فلس‌ها به سمت پایین پوشیده شده است. متوجه خواهید شد که این با سافاری 2019 متفاوت است کارنوتاروس که نشان می دهد اسکیت ها به صورت ردیفی روی بدن می دوند، که تصویر رایج آن زمان بود. این رقم به دنبال یک مطالعه در سال 2021 است کارنوتاروس ال،ای پوستی که نشان می دهد اسکیت ها به طور تصادفی توزیع شده اند. دیگر جزئیات ظریفی که در اینجا باید مورد توجه قرار گیرد عبارتند از چروک‌ها و چین‌های پوستی مختلف، به‌ویژه در اطراف گردن و اندام‌های عقب، یک کلوآکای حجاری‌شده، و پوست ضخیم و چین‌های روی پا. مورد دوم یکی از ویژگی های بسیاری از تروپودهای سافاری اخیر است که من شخصاً از آن استقبال می کنم.

برای ،، که فکر می کنند رنگ روی این فیگور حسی آشنا دارد، شما تنها نیستید. با اولین دیدن این شکل، من هم یاد دیو افتادم کارنوتاروس از کنر پارک ژوراسیک خط ،اب بازی من نمی دانم که آیا این یک تصادف است یا نه، اما این یک شباهت است که من شخصاً برایم مهم نیست. اگرچه، برخلاف آن شکل، رنگ بدنه در اینجا بنفش تیره است، که من واقعاً از آن به ،وان چیزی منحصر به فرد و متفاوت از خا،تری، قهوه ای و سبز معمولی استقبال می کنم.

نوارهای رنگی مارون در سراسر پوست رنگ آمیزی شده است و شکم به رنگ سفید روشن است که به زیبایی با رنگ تیره تر در جاهای دیگر تضاد دارد. ناخن ها همگی سیاه رنگ شده اند و دندان ها با دقت سفید رنگ شده اند. چشم ها قرمز پر جنب و جوش با مردمک های گرد و سیاه و داخل دهان صورتی است. چشم‌ها، سوراخ‌های بینی و داخل دهان با پوششی براق رنگ‌آمیزی شده‌اند که به‌طور موثری آن‌ها را خیس و واقعی نشان می‌دهد.

سافاری ماژونگازاروس اولین رقمی است که امسال توسط سافاری اعلام شد و با آن آنها با قدرت از دروازه بیرون می آیند. این یک فیگور زیبا و دقیق است که با ژست پویا و پالت رنگ منحصر به فرد آن بیشتر تقویت شده است. انتظار برای من، و معقول ماژونگازاروس برای قفسه ها و جعبه های ،اب بازی ما بالا،ه تمام شد. من نمی توانم منتظر بمانم تا ببینم سافاری برای سال 2023 چه چیز دیگری در اختیار دارد! سافاری ماژونگازاروس هنوز در دسترس نیست اما به زودی ارائه می شود.

با سافاری ماسیاکاسوروس و کارنوتاروس.
با سایر دایناسورهای Safari Ltd. آلبرتوزاروس، ساروپلتا، باریونی،، و Regaliceratops.
با ماتل ماژونگازاروس دنیای ژوراسیک.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.


منبع: https://dinotoyblog.com/majungasaurus-wild-safari-by-safari-ltd/