M2 Machines برچسب‌های «Chase» را از بسته‌بندی وسایل نقلیه دایکاست نسخه محدود حذف می‌کند • کتاب اسباب‌بازی


شان تیلور، معاون طراحی محصول M2 Ma،es توضیح می دهد حذف بر،ب های تعقیب و گریز | منبع: Castline

ماشین های M2 در حال انجام حرکتی است که می تواند نشان دهنده یک تغییر بزرگتر در دنیای ،اب بازی هایی باشد که می توانند کل،یونی در نظر گرفته شوند.

پس از سال‌ها افزودن بر،ب‌های «تعقیب» به بسته‌بندی نسخه‌های محدود، این شرکت برنامه‌های خود را برای توقف این تمرین تا سال 2023 اعلام کرده است. طی چند ماه آینده، M2 Ma،es، بخشی از Castline، بر،ب‌های تعقیب و گریز را در سراسر جهان حذف خواهد کرد. طیف وسیعی از محصولات آن

در حالی که ماشین‌های M2 در طیف گسترده‌ای از فروشگاه‌های سرگرمی، ،ده‌فروش‌های تخصصی مستقل و ،ده‌فروش‌های انبوه فروخته می‌شوند، بر،ب‌های تعقیب و گریز به سیگنالی آسان برای فروشندگان – با نام مستعار باله‌ها و اسکالپرها – تبدیل شده‌اند که به انبارها حمله می‌کنند.

این شرکت در بی،ه ای گفت: “M2 Ma،es تایید می کند که ما شکار را در طبیعت بسیار سخت تر می کنیم.” “کل،یونرها باید تکالیف خود را انجام دهند و بدانند چه چیزی را شکار کنند.”

در سال‌های اخیر، شرکت‌هایی مانند Funko، Jazwares، Spin Master، Mattel و سایرین از بر،ب‌های بازتابنده و هولو فویل برای علامت دادن به نسخه‌های تعقیب، نسخه‌های اول و سایر موارد ممتاز استفاده کرده‌اند. جالب است که ببینیم آیا شرکت‌های دیگر از M2 در حذف بر،ب‌های بسته‌بندی ،ده‌فروشی پیروی می‌کنند یا خیر.


منبع: http://toybook.com/m2-ma،es-removes-chase-stickers-from-limited-edition-die-cast-vehicle-packaging/